צה
ובפרס שערוריית המין המשעממת של השבוע: | תמונת AVI: חדשות

האם ישראל מקנאה באמריקה?

אליעזר (צ'ייני) מרום ביקר במועדון חשפנות. עכשיו ישראל רוצה את דמו. האם גם אנחנו רוצים להיות מדינה של חסדנים מצקצקי שפתיים, הצועקים את משנתם המשעממת מראש כל גג (ובמרתף עושים דברים אחרים?) תגידו לי שזה לא נכון. תגידו לי שלא יכול להיות שקצין אחד ביקש מקצין אחר להתנצל כי הוא בהה בקצת ציצים.

אני לא יודע אם לכם איכפת מהעניין הזה. אבל העיתונים עומדים להתעלף מעונג: הנה ידיעה לפיה נחמן שי קורא לאלוף מרום להתפטר, ואומר שאדם כמוהו אינו יכול להיות קצין בצה"ל (כך!) והנה, לפי בקשתה של יעל לוי מ-ynet, קצינות ח"ן ראשיות לשעבר מביעות תרעומת וזעזוע מתקרית הבהייה הקשה; מגדילה לעשות תא"ל במיל' חדווה אלמוג, שאומרת, לפי ynet - הרמיזות המכוערות במקור - "הצבא עשה דרך ארוכה בעניין... יש היום מודעות לנושא ההטרדה המינית". ואילו הדף הראשי של אתר הזה אמר אתמול שהאלוף מרום "נתפס כשהוא מעשן, שותה ומוקף בבחורות חשופות חזה". כך: עישן ושתה! מאחורי אולם ההתעמלות! עם המורה לחשבון!

שערוריות מין הם לחם חוקם של צהובונים במקומות בהם הציבור טוען שהוא אדוק, אומר שהוא שומר מצוות ומתיימר ללכת לכנסיה מדי יום א'. בסאן הבריטי אתה יכול לקרוא על חברי פרלמנט שמבלים עם זוג זונות ממין זכר בבית אמם. בניו יורק פוסט אפשר לשמוע על מושלי מדינות שנמנים במועדון הלקוחות הקבועים של בית זונות לעשירון העליון. מהצהובונים שלנו אפשר לצפות לפחות צדקנות.

מילא, אם הוא היה עושה משהו מעניין. לפחות היינו מגלים שהוא חפן איזו חיילת בין פ"ע לפ"א. אז היה קצת חומר לגלגל ממנו את הג'וינט שממסטל את התקשורת. משהו, קצת בשר לנעוץ בו את השיניים: לפחות היה נתפס קשור למיטה במלונית בראש העין. לא: צ'ייני הלך לסטריפ-שואו.

עוד ראוי לגנאי: האלוף צ'ייני, שנשבר תחת הלחץ הצדקני הזה ואמר "זו הייתה מעידה חד-פעמית". הוא אמר "שגיתי... אני מתחרט". הוא אמר "המקרה פוגע בצה"ל ברמה הערכית". היה צריך להגיד: "תראו חבר'ה, אין כבוד גדול בצפייה בחשפנית, אבל באימכם קחו סולם ורדו לי מהגב. ראיתי קצת סטריפ-שואו. יש לי גם פורנו על המחשב, רוצים לעשות ועדת חקירה?"

אמרה יפה, בטח התכוונה למשהו אחר, אותה תא"ל חדוה אלמוג: "לא ראוי שהיום בבוקר הפקידות שנכנסות למשרדו יידעו איפה היה אתמול בלילה ומה עשה". נכון, תא"ל אלמוג. זכותו של גבר לשמור את עיסוקיו לעצמו.