האם אי פעם תהיתם לעצמכם מה נחשב לאטרקטיבי עבור אנשים עיוורים? מה סקסי בעיניהם? כי דיון מרתק ויוצא דופן שנפתח באתר Reddit, סיפק מהר מאוד סדרה של תשובות שיגרמו לכולכם לחשוב קצת אחרת על אינטימיות בין אנשים שאיבדו את יכולת הראייה.

"זו שאלה למשתמשים העיוורים של Reddit", כתב המשתמש Nicolas_Mistwalker והוסיף: "מה נחשב אטרקטיבי עבורכם?". עד מהרה השאלה הפכה לאחד הדיונים הפופולריים ביותר באתר עם למעלה מ-44 אלף Up Votes (ההקבלה של Reddit ל-Like של פייסבוק) ויותר מ-9,000 תגובות. הנה כמה מהמעניינות והמסקרנות ביותר שמצאנו:

"אני לא עיוור, אבל אשתי כן. היא מספרת שזרועות חזקות זה משהו שמאוד מושך אותה. היא מאוד אוהבת להרגיש את השרירים שלי. מעבר לזה, היא אומרת שהיא יכולה להרגיש מתי אני מסתכל עליה בחיבה והיא מרגישה ואוהבת גם את זה" – ratadeacero.

"קול עמוק וסקסי, עור עדין ושיער ארוך ורך. זה לגמרי עושה לי את זה" – NewRelm.

"אני עיוור כבר תקופה ארוכה ויכול להגיד בביטחון מלא שאחת התכונות הכי סקסיות שניתן למצוא בפרטנר זה חוש הומור טוב" – The_Doctor2394.

"יש אנשים עם ניחוח ממש משכר. בלי קשר לדאודורנט, בושם או כל תכשיר אחר - רק ריח הגוף הטבעי שנודף מהם. חוץ מזה, כל אחד מוצא חן  בעיני במאפיינים גופניים אחרים, זה הכל עניין של מה שאתם אוהבים לחוש במגע. הגובה שלי הוא 2 מטרים ואני אוהב את התחושה של פרטנר קטן ממני" – Sarinon.

"אני ביסקסואלית ואלו הדברים שמושכים בעיניי: א) אנשים שמדברים אליי בכבוד. ב) אנשים שלא מתנהגים אליי כאילו אני איזה חיה פצועה. ג) אנשים שהדירה שלהם מסודרת ונקייה. כן, אני שמה לב לזה, אפילו שאני עיוורת. ד) אנשים שמדברים באופן ציורי, במיוחד על הסביבה שלנו. ה) אנשים טובי לב" – TK_Sleepytime.

"אני לא אשקר: שדיים. אני אולי לא יכול לראות אותם, אבל הם מאוד מושכים אותי. הם הברייל האהוב עליי" – WarHamster40k.

"קול עמוק שמרמז על יכולת שירה, כפות ידיים גדולות, בושם טוב, היכולת להציע חיבוקים טובים וחזקים. שיער נעים עם גוף שרירי, אבל לא יותר מדי. יכולת לצחוק בקלות. וכמובן האופן שהוא נוגע בי (נגיד איך שהוא שם את היד שלו על הגב התחתון שלי במקומות ציבוריים)" – purrsnikitty.