"אני רואה אותו כמעט כל יום עובר מול הבית שלי עם הרולס רויס שלו": אחת השכנות של כריסטיאנו רונאלדו חשפה  לאחרונה בפני כלי התקשורת איך זה באמת לגור ליד כוכב הכדורגל הפורטוגלי ואחד האנשים המוכרים בעולם

אליזבת' בורל מתגוררת באחוזה ליד ביתו של שחקן יובנטוס בעיר טורינו, ולטענתה היא לא יכלה לבקש שכן טוב יותר מכריסטיאנוּ רוּנאלדוּ דוּס סאנטוּס אוויירוּ (כן כן, זהו שמו האמיתי).

"דממה שוררת בביתו של כריסטיאנו", סיפרה אליזבת', בתו של פליסה בורל (כוכב יובנטוס משנות ה-30 ואחד משחקני נבחרת איטליה שזכתה בגביע העולם בשנת 1934). "הוא לא עורך מסיבות מטורפות בביתו וחבריו מעולם לא חסמו לנו את כביש הגישה לאחוזה".

View this post on Instagram

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

בורל הוסיפה כי היא רואה את בני משפחתו של רונאלדו עוברים ברחוב לעיתים תכופות. "אני רואה את בנו הבכור חולף על הסקייטבורד ברחוב, כשאחריו הולך המאבטח", סיפרה. "את ג'ורג'ינה אני רואה בדרך כלל יחד עם הבייביסיטר שעוזרת לה עם התאומים".

אליזבת' טענה שלעיתים היא מקבלת את הרושם שכריסטיאנו ג'וניור בודד בשכונה, ואם אכן כך הדבר, אז היא מספרת שתשמח להכיר לו כמה מהנכדים שלה. למרות זאת, היא מבינה שהילד עסוק למדי ומבלה את מיטב זמנו בין לימודים ואימונים עם קבוצת הילדים של יובנטוס.

View this post on Instagram

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

רונאלדו כאמור מוכר בתור אחד משחקני הכדורגל הטובים ביותר בכל הזמנים, ואף על פי כן הוא תמיד טוען שההישג הכי משמעותי בחייו היה להפוך לאבא. "להיות אב ולראות את המשפחה שלי מתבגרת היא אחת הזכויות הגדולות בחיי", סיפר, "להיות לצידם, לראות אותם מחייכים וצוחקים, הביא לי הרבה אושר לחיים".