לידה היא כנראה אחד האירועים המרגשים ביותר בכל זוגיות – כאשר כל לידה היא סיפור מרגש בפני עצמו. למרות זאת, התהליך יכול להביא איתו לא מעט תקריות מביכות, במיוחד כשבני המשפחה האחרים "נכנסים לעסק".

אז מה הפעם? משתמשת אמריקאית בטיקטוק חשפה לאחרונה את האירוע המשפחתי המביך אליו היא נקלעה בגלל בעלה, דקות ספורות אחרי הלידה של בנה השלישי. בסרטון שהעלתה אותה משתמשת לרשת החברתית היא כתבה: "אני נזכרת בפעם ההיא שבעלי שלח צילומים אחרי הלידה של הבן שלנו לכל המשפחה שלו – מבלי לחתוך כראוי את התמונות".

אותה משתמשת צירפה לפוסט את התמונה המדוברת, שם אפשר לראות אימוג'י ענקי שמכסה את איבר המין החשוף שלה, ומיותר לציין שהפוסט הפך למגה ויראלי עם יותר מ-717 צפיות ומאות תגובות – חלקן מנשים אחרות שסיפרו על תקריות דומות שקרו להן.

@wenfreed

Bless his heart. ##greenscreen ##QuickerPickerRapper ##Coming2America ##fyp ##momsoftiktok

♬ original sound - Amir Yass

"אחת הלידות שלי הייתה בניתוח חירום קיסרי", כתבה אחת הגולשות, "אז בעלי שלח לכל בני המשפחה תמונה רגע אחרי שהוציאו את בתי ואפשר היה לראות את הכליות שלי ברקע". כן, עכשיו קחו לכם כמה רגעים לעכל את התיאור הזה.

"בעלי שלח תמונה של הקטן על המשקל ולא קלט שהוא צילם גם את הרופא שתפר אותי שם למטה", כתבה גולשת אחרת, ומשתמשת נוספת הוסיפה שתמונת הלידה של בתה הפכה לתמונת הפרופיל שלה בפייסבוק – מבלי שקלטה שהרגליים שלה היו באוויר וכל איבריה המוצנעים הוצג לעיני כל. הו הפאדיחות.