גבר צעיר תושב ארה"ב הפך לאחד הסיפורים הכי ויראליים ומרגשים בשבועות האחרונים ברשת אחרי שקיבל מתנה מצמררת ויוצאת דופן מרעייתו שתיעדה את הרגע בו העניקה לו את המתנה.

בסרטון שעלה לטיק טוק על ידי ג'סיקה צ'מברלין, ניתן לראות את הרגע בו היא הביאה לבעלה, בילי, דובי קטן  ומדבר, ממנו נשמעת הקלטה של בתו בת השנתיים שמתה מסרטן.

קנדי רוז, בתם של בילי וג'סיקה, אובחנה עם גידול סרטני במוחה זמן קצר אחרי שחגגה יום הולדתה הראשון, ובפברואר 2018, כמה חודשים אחרי האבחנה, הפעוטה נכנעה למחלה האיומה, ונשתיים אחרי האירוע ששינה את חייהם, ג'סיקה החליטה לתת לבעלה מתנה מצמררת שמנציחה את בתם הפעוטה וכוללת הקלטה שלה אומרת "I Love You".

@jesschamberlain_

Daddy’s girl for life ❤️ & no we do not sleep on the floor lol we were moving. ##teamkennaforever ##foryou ##daddysgirl ##buildabear

♬ original sound - katelynlapid

בסרטון שעלה לחשבונה האישי של ג'סיקה, אפשר לראות את בילי לוחץ על הזרוע של הדובי פעמיים בשביל לשמוע את קולה של בתו אומרת לו שהיא אוהבת אותו, ומיד לאחר מכן הוא פורץ בבכי קורע לב.

הסרטון הפך עד מהרה לוויראלי ברשת החברתית עם יותר מ-9.7 מיליון צפיות, למעלה מ-2.6 מיליון לייקים וקרוב ל-25 אלף תגובות נרגשות מצד הגולשים. "איזה מתנה נהדרת", כתב אחד הגולשים והוסיף, "שולח לכם את כל האהבה שבעולם".

גולש נוסף כתב שהוא מצטער לשמוע על האובדן שלהם, בעוד שגולש אחר שהזדהה בתור מישהו שעובד בבית המלאכה שמייצר את הדובים המדברים אמר שזה אחד הסיפורים המרגשים ביותר שהוא נתקל בהם לאחרונה.

@jesschamberlain_

My most requested video! ❤️ ##teamkennaforever ##lifeafterloss ##buildabear ##may4th ##foryou

♬ If The World Was Ending - JP Saxe ft. Julia Michaels

"במסגרת העבודה שלי נתקלתי בלא מעט סיפורים וחוויות מרגשות עם הלקוחות", כתב הגולש. "הסרטון הזה ללא ספק גרם לי למחות יותר מדמעה אחת".