סדרת סרטונים של גבר אמריקאי בשם דניאל הפכה לוויראלית בטירוף בשבועות האחרונים אחרי שהוא חשף את הטכניקה שלו להתמודד עם ה-Silent Treatment של זוגתו.

אם אתם שאולים את עצמכם מה זה בדיוק Silent Treatment, נספר שמדובר ברגע הזה בו אתם נכנסים לוויכוח עם זוגתכם והיא בוחרת לענות לכם בשתיקה, אבל כזו שיכולה להימשך גם כמה ימים טובים. מכירים? יופי, נמשיך הלאה.

אז מה עם דניאל? מתברר שהוא העלה לחשבון הטיק טוק שלו שלושה קטעי וידיאו בהם הוא מחבל בכוונה במוצרים שונים בביתו כשהמטרה ברורה: לכפות על זוגתו לחזור ולדבר איתו.

בסרטונים אפשר לראות איך דניאל סוגר את ברז המים של השירותים, הופך את הסוללות בשלט הטלוויזיה, משחרר הברגה של נורות, מעביר סירים ומחבתות למדפים גבוהים ואפילו משנה את שפת התפריט בסטרימר שלו לאנגלית – הכל בשביל שזוגתו תחליף איתו כמה מילים.

@trip_uhl_d

I have a plan. Thanks @maxwellfamilyofficial  for the inspiration.

♬ Mission Impossible (Main Theme) - Favorite Movie Songs

הסרטונים הפכו כאמור עד מהרה לוויראליים עם יותר מ-15 מיליון צפיות לשלושתם ביחד, כשרבים מהגולשים חשבו שמעשי הקונדס מצחיקים מאוד ואפילו הגדירו את דניאל בתגובות בתור "גאון". למרות זאת, אחרים חשבו שהטכניקה של הבחור עשויה להוביל לתוצאות הרסניות במערכת היחסים.

"רעיון מצוין", כתב אחד הגולשים. "עכשיו היא בטוח תתחיל לדבר איתך... על לזרוק אותך מהבית", וגולש אחר חשב שהבחור ילדותי והוסיף: "מעניין מאוד למה היא לא מוכנה לדבר איתך". גולש נוסף כתב שהוא בכלל לא בטוח שהשיטה הזו תעבור וכתב: "האקסית שלי הייתה אישה עקשנית כל כך, שהיא הייתה פשוט מעדיפה לקנות טלוויזיה, מחבתות ושירותים חדשים – היא הייתה מתה לפני שהיא הייתה חוזרת לדבר איתי".