מה הדבר הכי מוזר שקרה לכם כשהייתם שיכורים? התשובה של ליז היקס לשאלה הזו כנראה תהיה משהו בסגנון "השתכרתי ואז מצאתי את עצמי על סוס, באמצע שום מקום, בג'ונגל של מערב מקסיקו".

סיפורה הביזארי של בת ה-21 הפך לאחרונה לוויראלי ברשת טיק טוק, אחרי שהיא פרסמה סדרת סרטונים עם תיעוד התקרית. בסרטון הראשון אפשר לראות אותה רוכבת על סוס ואומרת למצלמה: "היי טיק טוק. אני כרגע איפשהו בג'ונגל, במקסיקו. אני לא מדברת ספרדית ואני על סוס, ואני שיכורה, ואני לא יודעת איך הגעתי הנה".

אם המצב של התיירת האמריקאית לא היה עגום מספיק, היא הוסיפה שאף אחד מהאנשים סביבה לא מדבר אנגלית ולא היה להם מושג מה קרה לה. היקס הוסיפה: "אני לא יודעת לאן אני הולכת, אני רק יודעת שאני על סוס". עד מהרה הסרטון הפך לוויראלי וצבר יותר מ-12 מיליון צפיות.

@lizzyfromtheblock99

♬ original sound - Liz

היקס פרסמה סרטון נוסף מאוחר יותר באותו יום ובו עדכנה שנותקה מחבריה מסיבה כלשהי. "אני כבר אודיע לכם לאן אני אגיע בסופו של דבר", הוסיפה התיירת בסרטון, שהפך גם הוא לוויראלי עם יותר מ-2 מיליון צפיות.

היקס, שנפשה באזור קאבו קוריינטס, מדינת חליסקו, פרסמה מאוחר יותר סרטון נוסף ובו היא הרגיעה את העוקבים שלה וסיפרה שהצליחה לחזור למלון בריאה ושלמה. "שלום עולם, אני כאן בשביל להבהיר כמה דברים", אומרת היקס. "אני בחיים, שלומי מצוין וחזרתי למלון שלי. העניין עם הסוס היה שאני הלכתי לאיבוד, אבל הוא לא. הסוס ידע לאן הוא צריך ללכת, כי בסופו של דבר הגענו לאיזה מפל".

@lizzyfromtheblock99

hi all I never expected my video to go viral, it was just for my friends to laugh at but I really appreciate everyone’s concern! All is good ily :)

♬ original sound - Liz

התיירת הוסיפה: "מסתבר שנותקתי מהקבוצה שלי בגלל שהסוס שלי רץ מהר יותר מכל השאר, ואני כל הזמן הייתי מקדימה". היקס הוסיפה שבאמצע הדרך נגמרה לה הסוללה בטלפון הנייד, ולכן לקח לה כל כך הרבה זמן להודיע שהיא בסדר. היא סיכמה את האירוע הביזארי כשאמרה: "אני אוהבת את מקסיקו".