דירת הרווקים המושלמת
טוב הו, נבוא אליך לראות את המשחק היום

שאלתם את עצמכם פעם איך הייתם מעצבים את דירת הרווקים המושלמת? הרשו לנו להציג בפניכם את מעונו הלא צנוע בכלל של היזם ברדלי פרייזן הקנדי: מקרר עצום מלא בבירות בלבד - צ'ק. בר קרח "בילט-טין" בשיש של המטבח - צ'ק. עיצוב אלגנטי שצועק "אני מפוצץ בכסף"? - צ'ק. ברוכים הבאים לדירה המושלמת לרווק, שבנויה באופן אופטימלי לאירוח וגם, ובכן, לאירוח, אם-אתם-מבינים-למה-אנחנו-מתכוונים-ברור-שכן-הרי-בשביל-זה אתם-כאן.

דירת הרווקים המושלמת
אתה חושב שיש מספיק בירה לערב פוקר?

את הדירה שיפץ פרייזן כמעט לגמרי לבד, גם מבחינה רעיונית, וגם פיזית. כמו כל אדם נורמלי הוא קם בוקר אחד, החליט שמשעמם לו והחל לקדוח חורים בקירות הלבנים של דירתו כדי להבין מה מסתתר מאחוריהם. הוא המשיך לשבור קירות וניסה להבין איך לעצב מחדש את החלל כדי שירגיש יותר בנוח. מהדברים שמילונרים משוגעים עושים, אתם יודעים. בסופו של דבר גם הוא היה צריך קצת עזרה וצירף להרפתקה מעצב בשם קלי ריינולדס כדי להשלים את עיצוב הדירה.

דירת הרווקים המושלמת
גם אנחנו רוצים כזה במטבח

העניין סביב הדירה החל כשהבעלים הנהנתן פירסם תמונות מאחורי הקלעים של צילומי פרסומת עם דוגמניות בביקיני בדירתו, אבל בטוויסט שרק האינטרנט יכול להמציא דווקא הדירה המעוצבת משכה את עיני הגולשים, אפילו יותר מהנשים הסקסיות. לדרישת הקהל הוא פרסם גלריה של יותר מ-100 תמונות המתעדות את השיפוצים, שבסופם התקבלה דירת החלומות שכל רווק חולם להיות בעליה.

מי אתה ברדלי פרייזן?

דירת הרווקים המושלמת
אתה נכנס לבית ורואה מלא דוגמניות על השיש. מה אתה עושה?

היזם מאחורי הדירה אוהב לחלוק את חייו ברשת. את הדירה והצילומים פרסם בפורום Reddit, וענה לשאלות הגולשים תחת השם iamkokonutz, בחירת שם מעניינת שמעידה דבר או שניים על הבחור. הוא עשה את הונו ממכירת מפעל הפלסטיק שהיה בבעלותו, כשעל הדרך המציא מספר המצאות שימושיות שהכניסו לו לא מעט כסף.

הוא אפילו השתתף בגרסה הקנדית ל"כרישים" (סדרת ריאליטי ששודרה בזמנו בערוץ 10), והצליח לשכנע חמישה אנשי עסקים להשקיע בהמצאות שלו.

במקום מגוריו שבוונקובר, קנדה, הדירה כבר הייתה מוכרת למקומיים -  בזמן המשחקים האולימפים בשנת 2010 ברדלי הנהיג מדיניות של "דלת פתוחה", וערך מסיבה בכל יום של החגיגות הספורטיביות, שכללה צפיה משותפת בארועים ואספקת בירה בלתי נגמרת. בכל מקרה - כסף יש לו, וכפי שאפשר לראות מהדירה השווה בה הוא חי וסגנון החיים האקסטרווגנטי - הוא ללא ספק ממצה את חייו כרווק-מיליונר-הולל למקסימום האפשרי.

לפניכם גלריית התמונות המלאה - יש מעל ל-100 תמונות, אתם מוזמנים לראות את כל שלבי השיפוץ:

>>> מהו משפט הפתיחה הטוב בעולם?