לקוחות באחד הסופרמרקטים בקליפורניה נדהמו לראות אשת סאדו-מאזו (או "דומינטריקס" בשפה שלה) שהחליטה להשלים קניות יחד עם הכנוע שלה, ואחד הלקוחות במקום אפילו צילם את האירוע הביזארי והעלה את התמונה לטוויטר - שם, כמובן, היא הפכה למגה ויראלית. 

התקרית יוצאת הדופן התרחשה לאחרונה בסופרמרקט לפירות וירקות אורגניים בלוס אנג'לס, ובתמונה אפשר לראות את הדומינטריקס צועדת בחנות בזמן שהכנוע שלה הולך על 6 ועוטה מסכת עור שעוצבה כמו ראש של כלב. 

התמונה, אליה צורף הכיתוב: "צולם בסניף ארהורן היום", הפכה כאמור מהר מאוד לוויראלית עם יותר מ-100 אלף לייקים ומעל ל-15 אלף שיתופים בטוויטר, ומאוחר יותר נחשף כי הדומינטריקס מוכרת בסביבה בשמה המקצועי "האדונית לארק", וכמובן שכמה כתבים מקומיים יצרו איתה קשר בעקבות התקרית וזו אישרה את הדיווחים.

"הייתי באזור עם הכנוע שלי ומספר חברים בשביל לצלם כמה סרטונים והחלטתי להשלים קניות", סיפרה האישה. "היינו עם המון מצלמות ומשכנו הרבה תשומת לב, אבל התירו לנו להיכנס לסופרמרקט למרות הכל. אחרי סיבוב קצר בחנות, הגיעו המאבטחים וביקשו מאיתנו לעזוב את המקום".

בהמשך דווח כי המאבטחים דרשו מלארק ובן זוגה לעזוב אחרי שזו הצליפה בו פעמים רבות מול כולם, אך האדונית מכחישה זאת מכל וכל: "הצלפתי בו, כן, אבל לא יותר מפעמיים", היא סיפרה. "הוא ניסה לגעת לי ברגליים במקום גבוה מדי ולא אהבתי את זה. זה לא היה כזה נורא, לא היו ילדים בסביבה או משהו".