ארגנטינה: גבר תושב פרובינציית צ'ובוט נעצר על ידי המשטרה בעוון תקיפה מינית של בת הזוג של חברו הטוב לאחר שאותו חבר גילה על המעשה והיכה אותו עד שאיבד את הכרתו.

התקרית יוצאת הדופן שמסעירה את ארגנטינה ביממה האחרונה התרחשה בעיר טרלאו, אשר נמצאת כאמור בפרובינציית צ'ובוט שבדרום המדינה.

ממצאי חקירת המשטרה מצביעים על כך שהתוקף שהה בביתו של חברו הטוב וזוגתו, ואחרי ערב ארוך שכלל יותר מדי אלכוהול, בן זוגה של האישה נרדם על כיסא בסלון, והחשוד ניצל זאת כדי להטריד את אשתו.

אלא שדקות לאחר מכן, בן זוגה של האישה התעורר אחרי ששמע את זעקותיה, ובינו לבין חברו התפתח עימות אלים, במהלכו הגבר התוקף הוכה נמרצות על ידי חברו.

 

אילוסטרציה
אילוסטרציה: החשוד בתקיפה אושפז בביה"ח לאחר התקרית | צילום: Ryan McVay, Thinkstock

כתוצאה מהעימות בין השניים, הגבר המטריד איבד את הכרתו, ואז בעלה של הקורבן הפשיט אותו לחלוטין, הלביש אותו בתחתוני חוטיני, העיף אותו לרחוב, ומאוחר יותר יצר קשר עם רשויות החוק המקומיות.

גורמים המעורים בפרטי החקירה מסרו כי החשוד היה מחוסר הכרה ועירום כמעט לחלוטין כאשר הם הגיעו לזירת האירוע, וצוות האמבולנס שהוזעק למקום פינה את החשוד לבית החולים, שם מצבו הוגדר קל ויציב.

יממה לאחר המקרה, ניגשו האישה שהותקפה יחד עם בן זוגה להגיש תלונה במשטרה נגד התוקף, ונכון להיום הוא נתון במעצר עד שיובא בפני שופט.