רוד סטוארט ואשתו (צילום: MailOnline)
רגע, את באמת חושבת שהוא סקסי? | צילום: MailOnline

כשאישה מביאה ילד לעולם בגיל 45, היא מקבלת תמונה בשער האחורי של העיתון יחד עם קצת מילים על התלאות הארוכות שהיא עברה במהלך חייה כדי להיכנס לעיתון, זאת אומרת – כדי להיכנס להיריון. גברים לעומת זאת, יכולים להביא ילדים לעולם בלי הגבלת גיל.

בתחילת החודש נודע לנו כי רוד סטיוארט, מי שפעם היה רוקר סקוטי ובינתיים הפך לג'נטלמן אנגלי, יהפוך לאבא בגיל 66 יחד עם אשתו בת ה-39. קצת קשה להזכיר את כל העניין הזה בלי להזכיר את שרה, בתו הבכורה של סטיוארט, שתחגוג השנה יום הולדת 47.

סטיוארט הוא ממש לא הסלב היחיד שהחליט להצטרף לוועד הורים בגיל בו אמורים בעיקר לקנות כרטיסיות זולות לאוטובוסים של אגד. קבלו רשימה חלקית עם שיער שיבה צבוע, שמעודדת אותנו שאפשר להמשיך לשחק משחקים בלי להביא צאצאים לעוד שנים ארוכות.

סיר פול מקרטני

הכל הלך נכון לאביר הבריטי הכי מפורסם בעולם ברוב ימי חייו. בעוד ג'ון הפגין במיטה עם יוקו, ג'ורג' ראה את אשתו בוגדת בו עם אריק קלפטון ורינגו התייסר ברצונותיו לחיות בגינת תמנונים – פול ניהל חיים מעוררי קנאה. הוא התחתן עם אהובת לבו לינדה בגיל צעיר, הביא עמה לעולם שלושה ילדים בריאים ומוצלחים (בתו סטלה היא מעצבת אופנה מוערכת), הפך לצמחוני והמשיך להוציא אלבומים שהכניסו לו מיליונים לבנק.

פול מקרטני בהופעה 13 (צילום: שוקה כהן)
דברים שעושים בשביל לממן דולה: מופיעים בפארק הירקון | צילום: שוקה כהן

אבל החיים המושלמים של מקרטני נגדעו ב-1998 עם מותה של אשתו האהובה, לינדה, שנכנעה למחלת הסרטן. ארבע שנים אחרי שהתאלמן, מקרטני נשא לאישה את הת'ר מילס בת ה-34, שסחבה איתה רזומה מעניין של עבודות כמו זנות והשתתפות בסרטי פורנו.

בשנת 2002, כשהוא בן 61, מקרטני הפך לאבא לביאטריס. ארבע שנים אחר כך הוא יתחיל במסע השמצות הדדי מול אמה של התינוקת עד לחתימת הסכם הגירושין המיוחל. אבל איך הוא היה אומר? אובלדי-אובלדה, החיים ממשיכים.

יו הפנר

או, הנה גבר שאנחנו אוהבים. המו"ל של פלייבוי, והאיש שהמציא את הקונספט של "נערת האמצע", החליט בשנת 1990 שנמאס לו מכל המסיבות והאורגיות באחוזה שלו, והוא רוצה להתמסד. אחרי שעבר שבץ קל, הוא התחתן עם קימברלי קונארד, נערת השנה של פלייבוי לשנת 1989. בכל זאת, אם כבר אז כבר.

יו הפנר וגרושתו (צילום: רויטרס)
לא, זאת לא הבת שלו - זאת אם ילדיו. יו הפנר | צילום: רויטרס

בגיל 64, הף הביא לעולם שני ילדים בהפרש של שנה, מרסטון גלן וקופר בראדפורד. הם גדלו באחוזת פלייבוי, שנוקתה מכל הסממנים של סקס, סמים ורוקנ'רול עד ליום הולדתם השמיני, אז החליט הף שגיל 72 זה הגיל להתחיל לחיות, התגרש מקונארד והעביר אותה ואת הבנים לדירה צמודה לאחוזה.

מעניין אם שני הבנים בני ה-20 נהנים לבקר את אביהם בן ה-84 היום, כשהוא מביא הביתה כל יום כמה בחורות בגילם.

חוליו איגלסיאס

הזמר וסמל הסקס הספרדי הביא לעולם את רות, בתו השמינית, בשנת 2006 כשהוא בן 63. את החיבה לעשיית ילדים בערבות הימים ניתן לזקוף כנראה לאביו של חוליו, דוקטור פוגה איגלסיאס, שהיה בן 89 כשנולד ג'יימי, אחיו למחצה של חוליו. שנה מאוחר יותר הכניס את אשתו להריון שוב, ומת לפני שזכה לראות את בן הזקונים שלו.

חוליו איגלסיאס ושמעון פרס 1 (צילום: טס שפלן/ג'יני)
אז מה שמעון, שמעתי שסוניה פנויה | צילום: טס שפלן/ג'יני
רופרט מרדוק

איל התקשורת הכי חזק בעולם כיום יכול להתגאות בכמה דברים. קודם כל, הוא שווה 6 וחצי מיליארד דולר. וחוץ מזה, הוא יכול להתרברב בכך שכח הגברא שלו עדיין פעיל, גם כשהוא מתקרב לגיל 80.

הוא התחתן בגיל 70 עם אשתו השלישית, וונדי דנג בת ה-32. תוך שלוש שנים לזוג נולדו שני ילדים, גרייס וקלואי, ובהפתעה מרעישה, דנג מונתה להיות אחת הבכירות בניוז-קורפ, חברת התקשורת של בעלה. מי אמר שאמהות לא יכולות להתקדם בעסקים?

צ'ארלי צ'אפלין

לשחקן המפורסם ביותר בתולדות הקולנוע האילם הייתה חיבה לילדים. לא מהסוג שהייתה למייקל ג'קסון, אלא כזאת שגרמה לו להביא לעולם 11 ילדים משלוש נשים שונות.

סרטו האבוד של צ'פלין (צילום: חדשות 2)
11 מי יודע? צ'ארלי צ'אפלין | צילום: חדשות 2

בנו הראשון של צ'אפלין מת שלושה ימים אחרי שנולד מסיבות לא ברורות, הוא נקבר בבית הקברות של לוס אנג'לס עם הכיתוב "העכבר הקטן" על המצבה שלו. צ'אפלין גם קבר את בנו השני, צ'רלי ג'וניור, שמת בגיל 42 מסיבות לא ברורות. בנו השלישי, סידני, שהיה שחקן מפורסם בפני עצמו, מת בשנה שעברה משבץ מוחי בגיל 82.

עם אשתו השלישית, אונה, הביא לעולם צ'אפלין שמונה ילדים בהפרש של 18 שנים בין הבכור לאח הצעיר. כריסטופר ג'יימס, בן הזקונים, נולד כשאבא צ'רלי היה בן 73. הוא היה בן 15 כשאביו מת. כריסטופר ג'יימס ניסה את מזלו במשחק ולאחרונה הוציא אלבום מוזיקה. הקשבנו לו. האמת – עדיף יהיה לו לנסות מוזיקה אילמת, לזכר אביו.

>> בכי, שופינג ועוד: 7 ההרגלים הנשיים שהכי מעצבנים אותנו