אין תמונה
מישהו ראה את אלירז או את איילה? אני צריך להוציא את העצבים על מישהו

תכינו את המזרק כי אנחנו מרחק מצמוץ מלקבל את מנת הסם האהובה שלנו ולהריץ התמכרות עד בוא האביב. אח שלנו הגדול תכף מפציע על המסך השטוח ואיתו גם הביזאר הקבוע של טיפוסים שיהפכו לגיבורי תרבות ויזכו לחימום מיקרוגל של תהילה - עד שנתקל בהם על המדרכה ונתאמץ לדעת מאיפה הם מוכרים לנו.

חוץ מהדינמיקות ההזויות, הריבים והצעקות שמוכרים פריים טיים והשיממון של השאכטות בחצר, מה שבאמת מרתק אותנו זה מצבור השאפות שיכנסו לבית האח הגדול ולא פחות חשוב - הגברים שיצטרכו לתפעל אותן. הטרילוגיה של האח עד כה היממה אותנו עם שלל פרסונות מהקלסר הכי עבה של כל מאבחנת אישיות, והנה לפניכם שיחזור של רשימת הגברים ששלטו בנווה אילן - כולל הצעה ראויה של הטיפוס שפשוט חייב להיות בעונה החדשה.

המאצ'ו המחוספס: סער שינפיין

המגה גורו של הפרנצ'ייז והזכר היחידי שזכה לקצת מישושים מתחת לשמיכות, שיינפין הוא מודל לחיקוי של קהילת הצייד והנציג המוביל בפרימרייס של כל השעירים שזכו להעביר לילה בקנטה של האח.
צופות קנאיות ונשים שמתחזקות פמיניזם נפלו על הפרקליט הקשיח ועטו עליו עם דוקרנים, רק בגלל שהבן אדם נדלק על כוסית והחליט לחתוך כשיצא לחיים האמיתיים. מבחינתו זה רק מוסיף עוד סימן קריאה ומחזק את הקביעה שמדובר באלפא שכולנו שואפים להיות: וואמנייזר קשוח עם אג'נדה מוסרית, שמדפדף ליגות שמופיעות אצלנו רק באתרים מועדפים על הלפ טופ.

הערס הכריזמטי: אלירז שדה

עממיות אסלית וצ'ארם מהברזלים מתנגבים יופי בצלחת של הריאליטי, ושדה הרביץ הופעה מרשימה במשך שלושה חודשים - שסידרה לו בוכטה של מזומנים והקפיצה אותו מסטטוס מלצר לסמל סקס שעף על החיים. הבחור הוכיח שלא חייבים ביזאר ושופוני מאולץ בשביל לכבוש את הרבבות, ובזכות ערסיות אופנתית ומשפטים קליטים הצליח להבעיר את הבית ולהפוך ליקיר האומה.

אין תמונה
מי היה מאמין שיש לי חיוך של מיליון דולר

התמהוני הקרוע: ארז דה דרזנר

מוזרות היא עניין יחסי ודה דרזנר הרביץ קרקס פריק שואו שפיזר עניין ביותר מדי רגעים משמימים בווילה. ליקוי שמיעה או לא, השרירן השרוט תחזק יופי את דמות הליצן ולפחות זכינו להרביץ קצת חיוכים לנוכח מחדל ההומור ששרר שם. הבאסה הגדולה טמונה בכך שאין פיסת סיכוי שמהלהקים הצליחו לשחזר את דמותו המופתית של הברנש, וכנראה שנאלץ להסתפק בליהוקים הרבה יותר מעפנים.

אין תמונה
ארז יש רק אחד, וחבל

הביטניק הרגיש: יוסף נתן בכר

נזילות של יוגה ורוחניות מעיקה אולי באות טוב בסטלות בצפון הודו, אבל בנעילה של האח הגדול זה לא התיישב טוב - וזה למה יוסף קיבל את הכרטיס האדום באמצע המשחק ולא זכה לצ'אנס להניף גביע. הקדיחות על היוגה, הפתטיות של ליקוקים לאמא אדמה וחריגות אחרות מהיומן של הדלאי למה, החזיקו אוויר כמה סיבובים עד שפלטו את המתבודד הזה חזרה למזרון היוגה של האזרחות.

יוסף נתן בכר עושה יוגה
פעם אחת כזאת הספיקה לנו

הזמיר השרמנטי: שימי תבורי

אמנם רק בעונה של מותגים נזכה לפיגורות על שכאלו, אבל אנחנו זוכרים היטב שתבורי דפק את ההופעה הכי טובה שלו בחיים בחודש שנעלו אותו על המדשאות של הווילה. קורטוב העמחה תמיד היה שם, אבל שמשון הביא איתו גינונים של אגדה חיה ורזומה של שכיר חרב עם השאפות, שהתנקזו לקטילות של שאר המתמודדים ולמציצת אצבע משונה במיוחד.

שימי תבורי ישן- 2 (צילום: mako)
יש דברים שרואים רק בעונות VIP | צילום: mako

החתיך שלא פוגע: צבר גדיש

לפעמים הקדוש נותן פיצוחים לכאלו שלא יודעים לירוק, ואותו גדיש שעמוס בחיטובים ובלוק מנצח היה יכול להתערבב עם שפרה - אבל הסריח את הבית בגישת הקשה להשגה מעוררת סימני השאלה שלו. הבחור התיישב יופי על משבצת החתיך של העונה אבל בניגוד למי שירש אותו בעונה השלישית לא עשה עם זה נאדה - מלבד ברבורים מיותרים על מחנות ושאר בולשיט.

צבר גדיש (וידאו WMV: האח הגדול 24/7)
פוטנציאל לא ממומש. מקווים שבעונה הקרובה מקרה שכזה לא יחזור על עצמו | וידאו WMV: האח הגדול 24/7

החטיאר העממי: יוסי בובליל

דווקא הבן אדם הכי עתיק בבית הביא איתו את היד הכי חזקה בשולחן האמיגוס של המוזרים שהתגלגלו בבית. חוץ מלהיות היושב ראש של המחנה העממי ולהביא קונטרה תרבותית לדאווין האליטיסטי של שפרה, בובליל והצאצאית הרועשת הביאו את השכונה אל הפריים טיים וכמעט שגזרו את קופון הזכייה.

יוסי בובליל (וידאו WMV: האח הגדול)
יהיה קשה לשחזר את ההצלחה | וידאו WMV: האח הגדול

המנהיג החרטטן: שי שטרית

עוד מוצצ'ו שהגיח לפריק שואו עם נתונים של להטוטן חוטינים, וסיים הדחה בתור מאוס שניג'ס למחנה הבובליל. הזקן והפיגורה השתלבו חביב על המרקע אבל הבחור נתקע על הספוט של הדעתן ולא מימש בשיט את הפוטנציה. לפחות אחרי שיצא לאזרחי סגר את הבאסטה עם חשמלית מסלול והזכיר לנו למה כל כך בנינו עליו בשעתו.

שי שטרית (וידאו WMV: האח הגדול)
דיבר הרבה, עשה מעט | וידאו WMV: האח הגדול

וזה מה שחסר לנו בעונה החדשה...

הסטלן שיקרע אותנו מצחוק

זוועת המציאות מגלה לנו שחוץ מכמה יציאות גוף של אביב, בדיחות אתרי בניה של בובליל וכמה תתקדמים משעשעים של אלירז, היכולות הקומיות של משתתפי הניסוי לדורותיהם שוות לערב משתתפים סחים בחוג ברידג'. על הדרך נזעם גם על האובר דוז מוואחשים שממררים בבכי על ספת האח, ונוציא את הכרוז הבא: תנו לנו כבר איזה דייר מצחיק באמת, סטייל סת' רוגן או רן שריג אם תרצו. מישהו עם אישור דוקטור לפאפים רפואיים בתוך הבית ויכולות שנינות חדות, שיקטול את שאר הדיירים וינצל את החשיפה של 200 מצלמות וערימות רייטינג בשביל להרביץ סטאנד אפ איכותי במשך שלושה חודשים.

>> והנה מה שאנחנו מצפים שיקרה בגזרה הנשית... (10 דיירות האח הגדול הכי שוות בעולם)