מועדון פלייבוי בחלל (צילום: פלייבוי)
מסביב לתחנה של פלייבוי ירחפו תאים מבודדים שצופים לכדור הארץ - למי שרוצה פרטיות | צילום: פלייבוי

שפנפנות פלייבוי בבגדים מינימליים מרחפות ללא כוח משיכה, אולם רחב ידיים המלא בטרמפולינות, קפיצות בנג'י, חדרי קזינו עם "רולטות אנושיות", מסעדות גורמה ועוד - כל הדברים האלה הם חלק מהחזון של חברת פלייבוי, שחברה עם המיליארדר ריצ'רד ברנסון, קבוצה של מדענים ועם האמן תומס טנרי כדי להראות לעולם כיצד ייראה מועדון פלייבוי הראשון בחלל.

"מועדון פלייבוי בחלל בתחנת חלל במסלול הדומה לזה של ספינת תענוגות", מספרים בחברת פלייבוי על המיזם העתידני. "התחנה יכולה להקיף את כדור הארץ, או גרמי שמיים אחרים".

הכול טוב ויפה, אבל איך מתנהגות שפנפנות בחלל? איך אפשר לרקוד על עמוד אם אין כוח משיכה? לפי החזון של יו הפנר, השפנפנות יציגו מופע חשפנות פסיכדלי במיוחד, וירחפו בין הלקוחות כשהן מגישות משקאות בצורת בועות נוזל מרחפות. מסביב לתחנה ירחפו תאים מבודדים בהם הלקוחות הנועזים יותר יוכלו להתייחד עם נותנות השירות - תוך כדי שהם מסתכלים על הנוף המרהיב של כדור הארץ דרך חלונות גדולים בתאים.

אין תמונה
פלייבוי: "זאת תהיה מסיבת תענוגות מעבר לחלומות הכי פרועים שלכם"

החלום יותר קרוב להתגשם ממה שנדמה לכם

נשמע לכם מדע בדיוני שלא יקרה פה לעולם? אל תהיו בטוחים כל כך. "וירג'ין גלקטיק (החברה של ריצ'רד ברנסון, ז.ג) הולכת להיות החברה הראשונה שמציעה טיסות חלל לציבור הרחב, וככל שהיא מתקרב ליעד הזה, פלייבוי מתקרבת ליעד של יצירת אתר הבידור הבין-גלקטי הראשון", אומרים בפלייבוי. "גן העדן בשמיים יעלה על החלומות הפרועים ביותר של הנוסעים, אשר יחוו מסיבה שבאמת לא מהעולם הזה".

לפי אתר המדע LiveScience, וירג'ין גלקטיק צפויה להתחיל עם הנסיעות המסחריות לחלל כבר השנה, במחיר של 200 אלף דולר לכרטיס. חברות רבות כבר מנסות לחבור איתה כדי לייצר פרויקטים כאלה ואחרים בחלל, כך שפלייבוי הם ממש לא הראשונים שמתכננים לכבוש את השמיים. מה שכן, הם ללא ספק הכי מסקרנים.

>> עד שזה יקרה, אנחנו נסתפק בדיירות האח הגדול הכי סקסיות בעולם
>> או שפשוט נקפוץ לעמוד הפייסבוק של ערוץ הגברים