"הייתי צריך לדעת שאני אצטער על זה כי הם שילמו לי 200 דולר יותר": כוכב הפורנו ג'וני סינס שוחח לאחרונה עם מעריציו בפאנל Sexpo שנערך במלבורן, אוסטרליה, ובמהלך המפגש הוא נשאל לגבי הסצינה שהוא הכי מצטער עליה לאורך הקריירה שלו – ותגובתו, כמובן, לא אכזבה את הקהל.

השחקן בן ה-40 התייחס לסצינה אחת שצילם במהלך הפקה שנועדה לחובבי סרטים פורנוגרפיים מסוג Furries (פרוותיים, בתרגום חופשי).

אם אין לכם מושג במה מדובר, אולי כדאי שתשבו: מדובר באנשים עם פטיש לחיות אנתרופומורפיות (כלומר, חיות שהולכות, מדברות ועושות פעולות של בני אדם), ולטענתו של סינס הוא נשלח להשתתף בסצינה שנועדה לבני הקהילה, אותה הוא הגדיר בתור "הדבר הכי מטורף ומוזר" שעשה בכל 14 שנות הקריירה שלו.

View this post on Instagram

A post shared by Kissa Sins (@coyotelovesyou) on

סינס מספר שהוא נדרש ללבוש חליפה של שפן עם חור באזור של איבר המין שלו, ולטענתו, הוא כלל לא הצליח לראות מה הוא עושה -  מה שהקשה עליו מאוד להתנהל במהלך הצילומים.

"היה לי חם וכל הלוגיסטיקה של הסצינה הייתה סיוט כי לא ראיתי כלום", סיפר סינס. "אמרתי להם: 'אם הוא יוצא החוצה, מישהו צריך להכניס אותו בחזרה כי אני לא רואה שום דבר'". סינס הוסיף כי כיום הוא לא מסוגל להסתכל על אנשים בתחפושות Furries מבלי להיזכר בחוויה שעברה עליו.

סינס הוסיף במהלך הפאנל כי גברים רבים סבורים שהעבודה שלו קלה – הנחה שגויה שהוא נוהג לתקן תמיד. "זה לא כאילו אני מגיע לעבודה ומקיים יחסי מין עם מישהי שאני רוצה לקיים איתה יחסי מין", הוא סיפר. "למעשה, רק לעיתים רחוקות ניתנת לי ההזדמנות לבחור את הפרטנרית שלי בסצינה".

השחקן הוסיף כי השתתפות בסרט פורנו היא לא בדיחה וסיפר: "צריך לשנן תסריט, יש סביבך מלא אנשים ויום צילומים עשוי להימרח עד 10 שעות. אם אתם שואלים אותי, זה או שאתם מסוגלים לעשות את זה או שלא – אין באמצע. זו הסיבה שאין יותר מדי גברים בתעשייה".

סינס סיכם שלמרות הקשיים הנלווים לקריירה שלו, הוא אוהב מאוד את העבודה שלו ואין לו שום חרטות. למעשה, אם הייתה ניתנת לו הזדמנות להתחיל מחדש, הוא היה עושה את זה שוב. באשר לטיפים עבור שחקנים מתחילים, סינס אמר: "אתם צריכים להיות אמינים ואהובים על סט הצילומים... וכמובן לא יזיק אם יהיה לכם איבר גדול".