קונדום (צילום: jupiter images)
הקונדום שיעמיד את החברות שלכם במבחן | צילום: jupiter images

1. החבר הכי טוב שלך נזרק על ידי החברה שלו והוא בדיכאון. אתה מחליט לקחת אותו לבילוי-פיצוי לילי במועדון תל אביבי. אחרי כמה בירות, אתם פוגשים תיירת יהודיה וחטובה מצרפת – והיא זורמת. תוך חצי שעה אתם כבר אצלך בדירה, מתערבבים על הספה. החבר הדיכאוני שלך מתחיל להתעורר – וזה הרגע שבו אתה מגלה שיש לך רק קונדום אחד בבית. האם אתה:
א. ממלמל התנצלות ומעיף אותו מהספה?
ב. מסתפק במין אוראלי בלבד?

2. חבר שלך משתכר במסיבה, מערבב משקאות, מקיא על עצמו ומתחיל לעשות שטויות. אתה קולט שלא כדאי לתת לו לנהוג ומחליט לקחת אותו הביתה. אתה רוחץ לו את הפנים, מנסה לארגן לו קפה ומכניס אותו למכונית. ברגע שאתה מתחיל לנסוע, אתה שומע רעשים מגעילים, החבר שלך מנסה להקיא מהחלון ואתה קולט שזה הולך להיכנס גם פנימה לתוך המושבים. האם אתה:
א. מוריד אותו קיבינימט לחפש מונית?
ב. נותן לו להקיא לך באוטו?

3. אין לך טעם בחברים: החבר הכי טוב שלך הוא לאונרדו דיקפריו. אתה לוקח אותו לשתות כדי לנחם אותו על הפרידה שלו מבר, מחזיר אותו הביתה, שם אותו במיטה ומכסה אותו - וכשאתה חוזר הביתה, אתה מוצא את בר מחכה עירומה במיטה שלך. האם אתה:
א. עושה קפיצת ראש למיטה?
ב. הולך לישון על הספה?

4. אתם יושבים בבר (סתם בר, לא רפאלי) ובדיוק כשאתה הולך לשירותים, החבר השיכור והטיפש שלך מעיר הערה מטומטמת לגורילה שיושב בשולחן ליד. כשאתה חוזר מהשירותים החבר שלך כבר מתכונן לחטוף מכות מהגורילה ומכל החברים שלו מגן החיות האם אתה:
א. עושה כאילו אתה לא מכיר אותו ומתקשר למד"א, שיהיה בכוננות?
ב. הולך לעזור לו, למרות שאתה יודע שכל מה שזה אומר זה ששניכם תצטרכו אמבולנס בסוף? 

5. החבר הכי טוב שלך מצלצל מטלפון ציבורי ומבקש ממך להגיד למשטרה ששיחקתם דוקים ושש-בש, כל הלילה, אצלך בדירה – לצורך אליבי. האם אתה:
א. עושה קולות מוזרים לתוך הטלפון, מתנצל שאין קליטה ומנתק גם את הטלפון הנייד כדי שלא יתקשר אליך שוב?
ב. מבין את גודל המצוקה של החבר (ומבין שאתה המחסום היחיד שלו מאונס קבוצתי בכלא) ומשקר למשטרה למענו? 

6. החבר הכי טוב שלך מנסה לחתוך ממסיבת טבע אכזרית בדרום עם חתיכת בהמה שעירה ומכוערת ואתה יודע שהוא הולך להצטער על זה מאד בבוקר. האם אתה:
א. מוותר על המאבק ונותן לו ללכת לפרוק?
ב. מכריח אותו לוותר, גם אם זה ידרוש אלימות פיזית?

בייבי דול (צילום: istockphoto)
עכשיו תאר לעצמך שהאחות הקטנה נראית ככה | צילום: istockphoto

7. מזל טוב! החבר הכי טוב שלך מזמין אותך ליומולדת 18 של אחותו הקטנה. שם אתה מגלה לחרדתך שהרבה דברים משתנים וצומחים בשלוש שנים. הזמן עובר והאלכוהול נגמר, ואתה די משוכנע שיש מצב בינך ובין האחות. האם:
א. הולך על זה ותקווה שיש דברים שלא נשארים במשפחה?
ב. הולך הביתה?

8. חוף ראס אל שטן בסיני. אתה מתעורר מזיע מחום בחושה מסריחה, מת להשתין, וקולט שהחבר הכי טוב לך מתעסק עם בחורה בתוך החושה. הבחורה קצת מוטרדת מזה שהתעוררת ומתקררת לחבר שלך בידיים. אבל החבר שלך מקצוען אמיתי, מרגיע אותה ומסביר לה בלחש שאתה החבר עם השינה הכי עמוקה שיש בעולם, ושאפילו בצבא היה קשה מאד להעיר אותך לשמירות. בקיצור, שאין לה מה לדאוג ויאללה. אתה מסובב את הראש לצד השני, מעמיד פני ישן ומקווה שהעסק יסתיים במהירות האפשרית, הבעיה היא שלבחורה לוקח שנים לגמור והחבר שלך נאלץ לעבוד במרץ. כל נשימה שלך מפריעה לבחורה בריכוז ואתה נאלץ להפוך ממש לשטיח. בינתיים אתה מת להשתין, להתרחץ, להתמתח או לנשום, האם אתה:
א. קם והורס לחבר הכי טוב שלך את חופשת חג הפסח?
ב. מתעלם מהנמלים שמטפסות לך על הרגל ומתמודד כמו גבר?

9. החבר הכי טוב שלך מצלצל אליך בשתיים בלילה מצומת מגידו, שם הוא תקוע עם הטרנטה שלו. אין לו שקל על התחת והוא מבקש ממך חילוץ בפעם השלישית מתחילת השבוע. האם אתה:
א. עושה קולות מוזרים לתוך הטלפון, מתנצל שאין קליטה ומנתק גם את הטלפון הנייד כדי שלא יתקשר אליך שוב?
ב. כבר בדרך?

10. החבר הכי טוב שלך לוקח אותך במפתיע לשיחת גברים רצינית עם מבטים בעיניים וכמה כוסות של וויסקי איכותי – ויוצא מהארון. קצת נתקעת לך הנשימה בהפתעה אבל אתה מתאושש ומחבק אותו, מעודד אותו, שמח בשבילו על האומץ ומבטיח חגיגית שהקשר ביניכם לא ישתנה בעקבות הגילוי ההזוי והמפתיע. החבר עדיין קצת נבוך ומודאג מעתיד החברות האמיצה ביניכם שתיפגע. האם אתה:
א. מבטיח לו שאתה מאוד אוהב הומואים, אבל לגבי יום שישי בים, בוא נדחה את זה הפעם, טוב?
ב. נכנס איתו למיטה לסטוץ חד פעמי בשביל להעלות לו את הביטחון?

עוד ב-makoגברים:

איך גבר עושה קניות? כך תקנה כמו גבר; שלוש בירות שהחברה שלך בטוח תאהב; האם פוקר הוא הימורים? כתב הפוקר שלנו חושב שלא כל משחק שיש בו מזל הוא משחק מזל; בדקנו מכונת גילוח שעשויה מיהלומים ודיאודורנט ש(לא) עשוי משוקולד; מחקר חדש וחשוב מגלה שג'יימס בונד מעדיף את הנשים שלו ברונטיות, אמריקאיות ועם אקדח ביד; הטרנד החדש בישראל: עיצוב המפשעה (גם לגברים); והפרויקט הנוצץ והחדש של ערוץ הגברים: מי היא הישראלית הכי סקסית בכל הזמנים?