כשילדם הראשון של קרטיס וקייטי שהה אינקובטור, קייטי החלה לשאוב חלב מדי שעתיים, מחשש שהיא תפסיק להניב אם לא תניק. כשילדם השני גם נכנס לאינקובטור קייטי שבה לשאוב באופן קבוע ולבסוף תרמה את החלב העודף, כדי שלא יתקלקל. גם בילד השלישי חזרה סיפור על עצמו, אבל בנק חלב האם (יש דבר כזה, מתברר) לא הסכים לקחת את כל החלב בגלל התרופות שקייטי נטלה בתקופה ששאבה אותו. השניים קנו מקפיא גדול לאכסן את כל החלב וכך חלפה תקופה.

אין תמונה
איזה מזל, עכשיו יש לנו מה לעשות עם כל הקורנפלקס שנשאר לנו | צילום: אליסף מיארה

כשקרטיס וקייטי רצו לעבור דירה הם גילו שהובלת החלק הקפוא, מבלי שיתקלקל, תעלה יותר ממה שהם מוכנים לשלם, ובמקום לזרוק הכול לפח קרטיס החליט לעלות על שביל החלב ולבדוק כמה זמן הוא יכול להתקיים על חלב אם בלבד. הוא החל לכתוב על החוויה בבלוג, שנסגר במפתיע כמה ימים לאחר שהחל לעדכן את העולם בניסוי. כנראה שיש דברים שגוגל לא ממש רוצים שתקראו.

אין תמונה
יאם יאם, מעורר תיאבון | צילום: אליסף מיארה

קייטי וקרטיס עקבו באדיקות אחר המשקל וצריכת הקלוריות שלו, ולדבריו תחושת הרעב נעלמה לחלוטין ונותר רק צמא לחלב. כל שני ליטרים של חלב אם מחזיקים אותו שבע למשך שעתיים עד ארבע שעות ולטענתו, גם כל כאבי הבטן שתקפו אותו בקביעות נעלמו והוא הפסיק לחוש סחרחורת לעתים קרובות.

עם זאת, קרטיס טוען שהדיאטה החדשה גורמת לו להפליץ כל הזמן ולתקוע המון גרעפסים, "אבל זה לא נורא כל כך", לדבריו. הניסוי שלו ככל הנראה עוד נמשך. שיהיה בהצלחה.

תודה לאתר HIX, מיד אחרי תמונת היום זה המקום להיות בו

>> פולין: הגבר שרוצה להתחתן עם ציור