שיחת טלפון בכותל (צילום: istockphoto)
סיפר שהלימודים בישיבה מתארכים - וקפץ "לפרוק יצרים" במועדון חשפנות (אילוסטרציה) | צילום: istockphoto

בני זוג חרדיים ממרכז הארץ בשנות השלושים לחייהם, נישאו לפני חמש שנים וחיו יחד עם ילדם הקטן, כאשר הבעל הינו אברך הלומד בישיבה ואילו אשתו עובדת כסייעת בגן ילדים. הזוגיות המאושרת התנפצה כאשר האישה גילתה שהבעל לא הולך לישיבה לשעות ארוכות כפי שסיפר – אלא למועדון חשפנות.

הסיפור התחיל לפני כחצי שנה, לאחר שהאישה הבחינה שכמה פעמים בשבוע בעלה יוצא מהבית בשעות הבוקר וחוזר מאוחר מאוד בלילה, דבר שלא קרה בעבר בצורה כל כך קיצונית.

כאשר שאלה האישה את בעלה לפשר האיחורים בהגעתו הביתה, הוא טען בתגובה שהוא נאלץ ללמוד שעות נוספות בישיבה כדי להעמיק את ידיעותיו בתחום הגמרא. "אני לומד עכשיו יותר בישיבה בגלל שיש דברים חדשים שלא ידעתי בעבר ויש רבנים חדשים שמעבירים שיעורים מעניינים", הסביר הבעל לאשתו החשדנית.

האישה האמינה בתחילה להסברי בעלה, עד אשר לפני כמה שבועות היא גילתה בכיס ה'ז'קט שלו כרטיס ביקור שעורר את חשדה: כרטיס של מועדון חשפנות ידוע במרכז הארץ הכולל מספרי טלפון. נסערת, היא שיתפה את הוריה בעניין, ואלה החליטו לשכור את שירותיו של חוקר פרטי שיעקוב אחר הבעל.

ביקור במועדון חשפנות מיד אחרי תפילת מנחה

החוקר עקב אחר הבעל במשך כשבועיים כשהוא מתעד אותו מרגע יציאתו מהבית, עד הגעתו לישיבה וגם לאחר מכן. החוקר, שכבר התייאש מהסיכויים לאתר חומרים מפלילים נגד הבעל מאחר והוא שהה שעות על גבי שעות בישיבה, גילה באחד הימים שהוא סטה ממסלולו: הבעל שוהה בבוקר בישיבה, ובשעות הצהרים, לאחר תפילת מנחה, הוא מגיע אחת לשבועיים למועדון חשפנות. שם הוא שוהה כשעתיים ולאחר מכן יוצא. החוקר תיעד את הבעל מחליף את הבגדים בתוך המונית כדי שלא יזהו אותו, מכניס את בגדי האברך לתוך תיק גדול, ונכנס למועדון.

לאחר שתיעד את הבעל, החוקר נפגש עם האישה והוריה והציג בפניהם את התמונות שבהם נראה הבעל נכנס למועדון חשפנות. "הם היו מאוד המומים", סיפר החוקר ל-mako. "הם לא חשבו שהוא ישקר את אשתו ובמקום להיות בישיבה יבלה מדי פעם במועדון חשפניות, אבל בחיים יש הפתעות. האישה היתה מאוד נסערת ובכתה כשראתה את התמונות".

גבר וחשפנית (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
שעתיים במועדון פעם בשבועיים. הרבנים חושבים שהאישה צריכה לסלוח לו | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

הבעל, שעומת מול התמונות המפלילות, הודה שכדי לפרוק את יצריו הוא נוהג מעת לעת לבקר במועדון ולצפות בחשפניות. הוא הביע חרטה על מעשיו וביקש מאשתו סליחה. הורי האישה הטילו וטו וביקשו ממנה להתגרש מבעלה. כעת, האשה שוקלת האם להגיש תביעת גירושין נגד בעלה, בעוד כמה רבנים מנסים לעשות מאמצים כדי להשכין ביניהם שלום בית – תוך התחייבות שהבעל לא יחזור על מעשיו בעתיד.

>> סערה בסין: "השוטרת הלוהטת" נכנסה לכלא