ל. מ. – הבוגד

נשיקה באוזן (צילום: Casarsa, Istock)
זה לא בכוונה. פשוט מגדלים אותנו ככה | צילום: Casarsa, Istock

כולם בוגדים. כולם. זה שלא הצלחת למצוא אף אחד אחר שיספר לך על זה, טוב זה רק אומר שכל מי שדיברת איתו כבר בגד ושיקר לך על זה, או שיבגוד בשלב כלשהו בחייו. והבגידה הזאת היא הרבה דברים. בגידה זה לא רק לשכב עם אישה אחרת. לשקר לאשתך במשך שנים, זו לא בגידה? איך עוד אתה אמור להתייחס לזה? אז כן. כל אחד ואחד מהגברים שבעולם בוגד או יבגוד בשלב כלשהו.

שלא יהיו לך שום אשליות רומנטיות בעניין. שום דבר מהקטע הזה של "חיפשתי משהו שלא קיבלתי בבית". ברור, יש כאלה – איך עוד אפשר להתייחס לכל אלה שמוצאים לעצמם מאהבת, ושמוצאים את עצמם בשתי מערכות יחסים אמיתיות בו זמנית? אבל עם כל הכבוד, האנשים האלה הם פשוט לא הרוב. רוב האנשים בוגדים כי הם יכולים, כי זה קל וכי אפשר לשמור את זה בסוד.

אני הייתי בזוגיות מצוינת, אוהבת, שכל יום קמתי בבוקר ואמרתי תודה לאלוהים על זה שאני איתה. זה היה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים. אבל כל זה לא עצר אותי כשנתקלתי בזיונים מזדמנים פה ושם. כשזה קל וזה זמין, אז אין שום סיבה שלא לקפוץ על זה. אני לא מבין מה כל העניין הגדול – זה סקס, סתם סקס, ולאף אחד לא צריך להיות אכפת מזה.

נשים צריכות להבין שזה פשוט הטבע שלנו. עזוב את זה שככה מגדלים אותנו – אני מדבר איתך ברמה הביולוגית. לכולנו יש איזו בעיה להתחייב לאישה אחת. לכולנו יש את התשוקה הזו לעוד זיון פה ולעוד אחד שם. כל מי שאני מכיר יסכים איתי. זה משהו שאי אפשר לשנות בנו.

אם התחרטתי? לא בזמן שעשיתי את זה, זה בטוח. אבל כן, כשהיא גילתה על זה ועזבה אותי, אז התחרטתי. אמרתי לך: היא הייתה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים. אבל היא לא הצליחה להבין אותי. היא לא הצליחה לנתק את מה שיש לנו ממה שהיה לי עם כל הנשים האחרות. ורק אז, אחרי שנתיים שבהן זה לא הפריע לי לרגע, רק אז התחרטתי.

ועכשיו? אני ממשיך בשלי. אין מה לעשות, הבעיה היא לא הבגידה – הבעיה היא שבת הזוג שלך תגלה. ותאמין לי, כל גבר בעולם, אם יובטח לו שבת הזוג שלו לא תדע מה קרה לעולם, יבחר בדיוק את אותה הבחירה כמוני. גם אם הוא נכווה, גם אם הוא נשרף. כבר אמרתי לך: זה פשוט הטבע שלנו.

ר. א. – הנבגד

אני חייתי עם אשתי כמעט עשרים שנה, ואני חושב שהיא בגדה בי כבר מאז השנה הראשונה. כשמישהו שומר ממך סודות כל כך הרבה זמן, קשה להאמין שלא הייתה שם גם בגידה. אתה מבין, התחתנו ממש צעירים – אני עוד הייתי חייל אז. היה לנו ברור שאנחנו לא רוצים ילדים מיד, וכל הזמן אני מאד נזהרתי שזה לא יקרה. ובכל זאת, נולדה לנו ילדה תוך שנתיים.

הצצה על זוג דרך דלת (צילום: Daniel Ha, Istock)
ככה, אה. איפה המעדר שלי? | צילום: Daniel Ha, Istock

היו לנו שלושה ילדים ביחד, אבל עד היום אני חייב לומר שאני לא לגמרי בטוח שכולם שלי – הקטן בטוח, אבל על השניים האחרים אני ממש לא סגור. הגדולה הגיעה לגיל 18 ומיד החליפה את שם המשפחה שלה, ואחרי הגירושין מיד ניסתה לסחוט אותי על דמי מזונות כי היא טיפלה בקטן. איזה ילדה עושה את זה לאבא שלה? היא לא שלי. בטוח לא שלי.

אבל כנראה שאני אידיוט. עיוור לגמרי. עשרים שנה לא הבנתי מה קורה לי מתחת לאף. היו שקרים, היו סודות, הזוגיות שלנו הייתה שבורה לחלוטין – ובכל זאת, אפילו לרגע לא לקחתי את החשדות שלי צעד אחד קדימה ובאמת ניסיתי לבדוק אם היא באמת בוגדת. שמעתי שמועות כל הזמן – היא יצאה לקורס קצינות בגיל מאוחר וכולם אמרו שהיא המזרון הפלוגתי שלהם. היא היתה יוצאת עד מאוחר ומגיעה הביתה ולא רוצה לשכב איתי. זה היה צריך להיות לי ברור.

יום אחד חזרתי הביתה ממילואים. הוציאו אותי הביתה בהפתעה מוחלטת וחשבתי להפתיע אותה. בהחלט הפתעתי אותה – עם גבר אחר במיטה. בשלב הזה, אחרי כל כך הרבה שנות נישואים, אתה כבר מרגיש שאתה עומד למות. באמת, הלב שלך דופק ורוצה לברוח החוצה מהחזה שלך, קשה לך לנשום, כל העולם מסתחרר. אין דברים כאלה. פשוט אין. זו ההרגשה הנוראית ביותר בעולם.

אבל זה עבר לי. אתה יודע מתי? כשמצאתי את הגבר שאיתו היא שכבה ודפקתי לו מכות רצח עם מעדר. אין לי מושג כמה עצמות שברתי לו וכמה נזק עשיתי לו, אבל אני יודע שרק אחר כך הצלחתי להתנקות מהתחושה של הבגידה. עדיין כאב לי, עדיין כעסתי על עצמי על זה שלא חשבתי על זה קודם, אבל העצבים הטהורים, מה שהרגשתי ברגע שראיתי את שניהם ביחד במיטה, הכל התנקה החוצה ממני ברגע שהוא שכב שם על הרצפה ובכה כמו ילד קטן. ואתה יודע מה, הוא לא התלונן עליי לאף אחד אחרי זה. למחרת בבוקר כבר ארגנתי את הגירושין. ככה, פתאום, נגמרו עשרים שנה מהחיים שלי. כל הזין, הא?

האם באמת כולם בוגדים? ביום ראשון הקרוב (10.5) בשעה 21:00 תשודר התכנית שתנסה לענות על השאלה. הצצה ראשונה לסרט "האם כולם בוגדים?"- כאן.

למדור הבלש מזמר - שם גברים ונשים לא מפסיקים לבגוד לרגע.

גם אתם נבגדתם? או שאולי בגדתם? ספרו לנו על זה בטוקבקים.