אי פעם תהיתם מה דגם המכונית שברשותכם אומר על חיי הסקס שלכם - אז מתברר שעכשיו יש תשובה לשאלה: עורכי אתר ההיכרויות Joyclub בדקו לאחרונה את הרגלי המין של יותר מ-5,000 משתמשי האתר ובחנו האם קיים קשר לדגם המכונית שברשותם – הממצאים? מעניינים מאוד.

על פי נתוני הסקר, בעלים של מכוניות פורשה הם אלו עם חיי הסקס הטובים ביותר, ו-75% מהם טענו כי הם מקיימים יחסי מין כמה פעמים בשבוע לכל הפחות, וחלקם אפילו אמרו שהם עושים סקס פעם ביום.

 

התרסקו בזמן סקס במכונית (צילום: יוטיוב )
אילוסטרציה | צילום: יוטיוב

עוד בעלי מכוניות שחיי הסקס שלהם פעילים מאוד הם אלו שנוהגים בדגמי ב.מ.וו, טויטה וגם אאודי (אולי בגלל זה שרים מתעקשים לנסוע במכונית הזאת).

בנוסף, על פי הנתונים, 55% מבעלי הרכבים כאן למעלה אמרו שהם מקיימים יחסי מין לפחות פעם ביום, בזמן שבעלי KIA לדוגמה הגיעו למקום ה-3 עם 54% שעושים סקס כמה פעמים בשבוע. יש לכם Opel או סיטרואן? צר לנו לבשר לכם, אבל אלו המותגים שהגיעו למקום האחרון בדירוג.

מסתמן כי בעלי פורשה הם גם הנהגים שהכי מרוצים מחיי הסקס שלהם, כאשר 62% מהנשאלים אמרו שאצלם הכל פיקס בחדר השינה. אחריהם היו אלה בעלי דסיה (55%), פיאט (51%), מרצדס (48%) וגם וולבו (47%). בעלי Hyundai הגיעו לתחתית הרשימה יחד עם בעלי Opel (שוב).

באשר להרגלי האוננות: כאן נרשם שינוי מרתק. נהגי אאודי כבשו את ראש הרשימה עם 66.5% שהעידו כי הם מאוננים לעיתים תכופות. אחריהם הגיעו נהגי סיאט (64.5%) ואז בעלים של רכבי סקודה (64.2%). בתחתית הרשימה ניתן היה למצוא בעלים של רכבי דסיה וגם פורשה – הגיוני, לא?

נשאלים רבים העידו בסקר שהם אוהבים מאוד לקיים יחסי מין ברכבים שלהם – מתוכם 84.8% גברים ו-83.4% נשים. המיקום המועדף על רוב האנשים הוא המושב האחורי, אחרי זה מכסה המנוע ולבסוף המושב הקדמי. כמו כן, דווח שיותר מרבע מבעלי וולבו קיימו יחסי מין בתא המטען שלהם. מעניין אה?