גבר בשנות ה-50 לחייו שרד לאחרונה בדרך בנס תאונה מגה ביזארית ברחובות ניו יורק – והכל כמובן תועד במצלמות האבטחה של אחת החנויות באזור.

התקרית המדוברת (והמצולמת) ארעה מחוץ לחנות הסלולר T-Mobile שבשכונת קווינס, שם בארי ווסט בן ה-57 היה בדרכו להיכנס לחנות בשביל לשלם את חשבון הטלפון הנייד שלו כשלפתע פיצוץ עז התרחש ממש מתחת לרגליו והעיף אותו כמה מטרים.

בסרטון של התקרית אפשר לראות את ווסט צועד מעל אחד מפתחי האוורור על המדרכה רגע לפני הפיצוץ, אז, כאמור בדרך בנס, הוא הצליח לקום ולהתרחק מהאזור בכוחות עצמו לפני שפונה לבית החולים.

קרול המבלין, שכנתו של ווסט, התייחסה לתקרית המבהילה וציינה שמדובר באירוע שלא ברור איך הוא הסתיים בצורה שבה הסתיים. "אלוהים הוציא אותו במו ידיו מהלהבות", סיפרה המבלין לכתבים בזמן שווסט עדיין מתאושש מהתקרית בבית החולים ומצבו מוגדר בינוני.

"אני מרגיש נורא", סיפר ווסט והתקשה להיזכר בהשתלשלות האירועים. "אני לא ממש יודע מה קרה. פתאום היה 'בום!' גדול משום מקום. לא יכולתי לזוז וזה כאב ממש. חלק מהעור שלי נשרף בכל מיני מקומות".

אחד מעובדי חנות הסלולר התייחס גם הוא לאירוע בשיחה עם כתבים מקומיים ואמר שזה הרגיש כמו מטען חבלה שהתפוצץ. "זה היה ממש חזק, כמו פצצה אדירה. זה היה מאוד קרוב לחנות. כשזה קרה ממש יכולתי להרגיש את החום על הפנים שלי".

מאז התקרית הביזארית אנשי חברת האנרגיה המקומית Con Edison פרסמו שהם חוקרים את סיבת הפיצוץ וטרם הגיעו למסקנות: "שלום הציבור ובטיחות העובדים שלנו נמצאים בראש סדר העדיפויות שלנו", נמסר מדוברות החברה. "אנחנו חוקרים את התקרית ובינתיים,מאחלים החלמה מהירה לקורבן התאונה".