גבר אמריקאי למד בדרך הקשה למה לא כדאי לעלות על ההגה שיכור, אחרי שנקלע לתאונת דרכים שהובילה לקטיעה של איבר מינו. פול ברי, בן 29 מסיינט לואיס, מיזורי, סיפר שהוא היה בדרך לבקר את חברה שלו באותו ערב, אבל החליט לעצור אצל חברים ולשתות איתם קצת אלכוהול. לטענתו, כשהוא עזב את המקום, השעה כבר הייתה מאוחרת והוא היה מאוד ישנוני מהשתייה החריפה.

"נרדמתי על ההגה ואיבדתי שליטה", סיפר. "האוטו הסתובב לצד אחד וניסיתי לתקן עם ההגה, אבל זה רק החמיר את המצב. הרכב התהפך ונזרקתי מהחלון אל הכביש. האוטו בסופו של דבר נחת לי על הרגליים ונעצר. בנס לא איבדתי את הרגליים". למרות זאת, התאונה הסבה נזק רב לאיבר מינו.

ברי מספר שהוא שכב בבית החולים בתרדמת במשך כמה שבועות ובזמן הזה, רופאים עשו כמיטב יכולתם להציל את איבר מינו. אף על פי כן, הפין שלו אובחן עם פגיעת מעיכה חמורה והם נאלצו לקטוע את החלק הפגוע, יחד עם אחד האשכים שלו.

ברי מספר שכשהתעורר וראה את הגדם שנותר מאיבר מינו, לקח לו הרבה זמן לקלוט את היקף הפציעה שלו ואת העובדה שלא יוכל להביא ילדים לעולם. לטענתו, מה שנתן לו מוטיבציה לעבור את תהליך השיקום האינטנסיבי הייתה כלבת הלברדור שלו – ריס.

"הכלבה שלי עזרה לי להחלים יותר מכל דבר אחר", סיפר. "היא נותנת לי אנרגיה בכל יום מחדש. כשאני עובד, אני לא חוסך כסף בשביל עצמי, אלא בשביל שאני אוכל לקנות לה אוכל יקר לכלבים. בזמן השיקום, הבנתי שהדברים שאתה מוכן למות בשבילם הם גם הדברים שאתה חי בשבילם. בין אם זה הכלבה שלי או המשפחה שלי".

ברי סיפר שהוא בדק כבר את האפשרות לעבור ניתוח להשתלת איבר מין, אבל הוא לא מסוגל להרשות אותו כרגע. בינתיים, הוא מדבר על המקרה שלו כדי שאנשים אחרים לא יעשו את הטעויות שלו. "אני כבר לא מתבייש יותר במה שקרה לי", סיפר. "היום אני יכול לומר בוודאות שמעולם לא הרגשתי גבר, עד שאיבדתי את הגבריות שלי".