"מה הדרך הכי טובה שהתחמקתם בה מיום עבודה?": משתמש טוויטר הדהים לאחרונה את הגולשים ברשת כשחשף כמה רחוק הוא הלך בשביל לצאת מוקדם הביתה, ובסרטון שצייץ דרך חשבונו אפשר לראות איך העמיד פנים שהוא מרגיש לא טוב מול ממוניו. התוצאה? אוסקר על התפקיד הראשי.

הבחור ציין בתיאור הסרטון שהכל קרה כשהיה בן 18 בזמן ה"בוקסינג דיי" (היום שאחרי חג המולד), וכך הוא סיפר: "הייתי בהאנגאובר ורציתי לצאת עם חברים, אז החלטתי לעשות את הדבר הזה ובדקתי לפני זה שהמנהל שלי נמצא בסביבה".

בסרטון שאורכו פחות מ-20 שניות רואים את הצעיר עומד סמוך לקופה של חנות עם לקוחה, אז הוא נראה מנגב את מצחו באיטיות, צונח על הרצפה בפתאומיות ולא מגיב לכל הסובבים אותו – אוסקר כבר אמרנו?

הסרטון הפך מאז לוויראלי ברשת החברתית עם יותר ממיליון צפיות, 82 אלף לייקים, קרוב ל-8,000 שיתופים ואלפי תגובות. מה עוד? מתברר שבעקבות הפופולריות של הסרטון הבחור הוסיף שהמנהל שלו נתן לו חטיף שוקולד ומשקה חינם ואז שחרר אותו לביתו. לטענתו, הוא סיפר את האמת לאחת מחברותיו לעבודה רק אחרי כמה שנים.

"סיפרתי הכל לאחת החברות שלי מאז באיזה מסיבה", סיפר הצעיר. "אמרתי לה שתמיד ידעתי ליפול בחוזקה על הרצפה, כך שזה נראה כאילו דפקתי את הראש אבל מבלי לדפוק באמת את הראש. זה היה אחרי ששתינו כמה בירות".

הבחור הוסיף שבאותו יום הוא באמת יצא למסיבה ושתה כמויות אדירות של אלכוהול, ומעבר לזה הוא ציין שהיום הוא עובד כעצמאי וכבר לא עושה תעלולים מהסוג הזה: "היום אם אני עושה תרגילים כאלה זה פוגע רק בי".