"תפסתי אותו!": אישה תושבת ארה"ב הייתה משוכנעת שהצליחה לתפוס את בעלה בוגד בה בביתם עם אישה אחרת – אבל אז כשנכנסה פנימה גילתה את האמת ההורסת שחיכתה לה בפנים והפכה מהר מאוד לאחד הסיפורים הכי הורסים שנתקלנו בהם בשבוע האחרון.

כמובן שכוכבת האירוע, מגי קלייטון, צילמה את כל התקרית בטלפון הנייד שלה והעלתה מאוחר יותר את תיעוד הרגע הנפלא לרשתות החברתיות. "הרגע הגעתי הביתה ושמעתי מוזיקה בווליום מטורף", סיפרה קלייטון לצופים והוסיפה שגם ראתה צללית של אישה רוקדת מאחורי הווילון. "יש שם בחורה? אני בהלם! אל תגידו לי שבעלי נמצא שם עם אישה אחרת", נשמעת קלייטון רגע לפני שפתחה את הדלת וגילתה מה בעלה באמת עשה בביתם.

@theblondebrewer

I caught him! ##WhatILearned ##Hyperfixated ##cheating ##husbandcheck ##marriedlife

♬ original sound - Maggie Clayton

ברגע שקלייטון פתחה את הדלת אפשר לראות בבירור את בעלה ואחד מחבריו שרים במכונת קריוקי את הלהיט של להקת בון ג'ובי Living on a Prayer, בזמן שהבעל המופרע שלה חובש פאה לראשו ומעמיד פנים שהוא מנגן בגיטרה חשמלית.

"תגידו לי, אתם צוחקים עליי?", נשמעת קלייטון שואלת את בעלה וחברו. "הייתי בטוחה שאתה פה עם איזה בחורה!", ולקול צחוקם של השניים היא מיהרה להעלות את התיעוד לרשתות החברתיות שם הפוסט שלה גרף יותר מ-3.3 מיליון צפיות ולמעלה מ-3,700 תגובות ממשתמשים שאהבו מאוד את התפנית בסרטון.

View this post on Instagram

A post shared by Maggie Clayton (@theblondebrewer)

"אוקיי, זה בוודאות הטוויסט הכי טוב שראיתי בחיי", כתב אחד הגולשים. "לא ציפיתי לזה", ומשתמש אחר כתב שזה מקרה קלאסי של "מה היא חושבת שאני עושה, מול מה אני באמת עושה. גברת, פשוט אל תהרסי להם את הרגע בבקשה".