קובי שואל: אני יוצא עם מישהי כוסית יא רבי, אבל משוגעת על כל הראש. היא טבעונית מסובבת ובפעם הראשונה שכמעט שכבנו ורציתי שהיא תעמיד לי קודם, היא אמרה שהיא לא מוצצת כי היא לא שמה בשר בפה ומגעיל אותה לשים בו משהו חי! חשבתי שהיא צוחקת אבל היא אמיתית!!! היא משוגעת במיטה וזורמת, עושים אנאלי בכיף נגיד. אבל מבאסת שהיא לא מוצצת. אני צוחק עליה לפעמים שמלפפונים היא אוכלת בכמויות כל היום, אבל רק את שלי לא. האמת שכבר אין לי סבלנות וכל כך הרבה זמן בלי מין אוראלי עושה אותי עצבני. מה הבעיה שלה עם זה? זה יכול להשתנות או להיפרד ממנה?
 
אולי היא פשוט לא אוהבת מלפפון חמוץ?
 
קודם כל, קובי, משורר בהתהוות שכמוך ואיש של מילים מרטיטות לב - תודה רבה לך ששלחת את זה למייל המשרדי שלי ב-7 בבוקר, שבו אני עובדת באופן ספייס חשוף לכולם, עם הכותרת "דחוף: תעזרי לי במציצות". היה לי חשוב לפתוח ככה את היום בתחושה של שליחות.
 
בכל אופן, אתה יודע מה מוזר קובי? כמעט ואין לי איך לעזור לך - אבל זה לא בגלל שאתה לא צריך טונות של עזרה. אם גם אתה וגם זוגתך מתייחסים לקשר הזה כקשר מיני בלבד - אחלה, בכיף שיהיה לכם, אבל אם לא - לפי איך שאתה כותב עליה והסיבה היחידה שאתה שוקל להיות/לא להיות איתה, נשמע שמערכת היחסים הזו לא משמעותית עבורך אפילו טיפה במובן הרגשי-אנושי. יש לך אפס כבוד והערכה אליה ויש לי תחושה שזה נכון אצלך כלפי נשים באופן כללי. כן, יש לי חוש שישי שכזה. 
 
כל מה שמעניין אותך באישה זה אם היא כוסית, מוצצת, זורמת, מבאסת, מסובבת, משוגעת במיטה. למעשה, התיאור היחיד שלה שהשתמשת בו ומכיר בקיומה האנושי הוא "מישהי". אבל אפילו התיאור הזה לא עמד בפני עצמו - זו מישהי כוסית, חשוב לציין.
 
צודק, מבאס לצאת עם מישהי שלא רוצה לענג אותך במין אוראלי. אבל עוד יותר מבאס לצאת עם גבר שלא רואה בך משהו מעבר לכלי מיני שיכול וצריך לשרת אותו, ואם את לא יכולה לתת את כל השירות שהוא רוצה - אז את לא שווה כלום בעיניו והלאה לדבר הבא. לדבר, כן? לא לאישה.
 
אז לשאלתך המרכזית - כן, אני מקווה שתיפרד ממנה. אתה תעשה לה טובה ענקית אם תחליט לחתוך קשר ממישהי שלא באמת אכפת לך ממנה ברמה הבסיסית ביותר. אבל גם בשבילך אני מקווה שתדע לראות הרבה יותר באנשים שעומדים מולך, כי עונג מיני איכותי תרגיש רק במערכת יחסים מינית בריאה שמבוססת על כבוד הדדי.
 
אין סיכוי שתיהנה ממין אוראלי מאישה שלא אכפת לה ממך ולא באמת בא לה לענג אותך אבל עושה את זה בכל זאת, כמו שתיהנה ממין אוראלי מאישה שכן אכפת לה ממך וכן רוצה לענג אותך ועושה את זה בהנאה רבה. יש גמירה ויש גמירה - ובינתיים אתה מפסיד את שתיהן.
 
 
 
איתמר שואל: תפסתי את חברה שלי צופה בפורנו. אני יודע שזה צבוע מצדי כי אני גם רואה תמיד, אבל אצל גברים זה אחרת ואת יודעת את זה. יש לנו אחלה סקס ואני לא מבין למה שהיא תעשה את זה, ועוד כשאנחנו גרים יחד! זה מעליב. היא לא עשתה מזה סיפור כשתפסתי אותה, היא אפילו צחקה ואמרה שהיא רואה מלא פורנו. אפשר לגמול אותה מזה? אולי יש לה בעיה והיא נימפומנית? 
 
יש לה בעיה והיא איתמר. 
 
הצביעות, המיושנות והאגו שלך בכל הקשור למיניות נשית נשמעים כל כך מתישים - שאין פלא שהיא צריכה אורגזמות טובות ומנותקות ממך שיקלו עליה.
 
אבל כרגיל, נתחיל ממהתחלה: הדבר היחיד ש"אחרת" אצל גברים בנושא הזה, זה חוסר הבושה. גברים למדו שצריך להשוויץ במיניות ולהקצין ולהאדיר ולהגזים אותה, ונשים - בדיוק הפוך. הן צריכות להסתיר, להצניע ולהמעיט. אז כשאתה מגלה שזוגתך מתעניינת במין במחוזות שלא קשורים ישירות אליך - זה מכעיס אותך וקשה לך לעיכול. קשה לגלות שיש לה עולם שלם של מיניות שלא מורכב כולו ממך.
 
ולגבי השאלה הראשונה שלך: אתה צודק בזה שצריך לגמול אותה, אבל אתה טועה בסיבה. זאת אומרת, גם אותך צריך לגמול מזה, כי הבעיה היא לא ששניכם אוהבים להרגיש עוררות מינית בנפרד אחד מהשני - אלא מה שמעורר אתכם מינית. 
 
צר לי להיות ערוץ חינוכית, אבל פורנו מהסוג שכולנו מכירים הוא מוצר בעייתי שהמון א(ובייחוד)נשים סובלות ממנו ומנוצלות בו - והכל עבור הנאה שטחית שלנו. קשה להפסיק לצרוך פורנו כשזה הופך לשגרה, ואתה לא מרגיש על בשרך עוולות שנעשות מאחורי המצלמה ואולי גם לא אכפת לך כשאתה מחפש דרך קלה להרגיש הנאה מינית.
 
אבל זה קורה, וזה אמיתי, וזה משהו הרבה יותר גדול לתת עליו את הדעת מהעובדה שחברה שלך מתענגת על דברים שלפעמים הם לא אתה.
 
ולגבי זה באמת - לא נשמע שהיא נימפומנית, היא פשוט אוהבת אורגזמה טובה כמו כולנו. ואם לפעמים היא רוצה להשיג אותה באמצעים אחרים שהם לא אתה - תפרגן לה ותראה אם יש לך מה ואיך להוסיף. אבל בטח ובטח שאל תרגיש מאוים מזה או מודאג. על הדרך, נסו להחליף את הפורנו במשחקי סקס חדשים, כדי שהעוררות המינית שלכם תגיע ממקום חיובי יותר, ולא על חשבונה של תעשייה מנצלת. לכו לחנות של צעצועי מין (זה בטוח נחשב מקום חיוני בסגר, לא?) וגלו לכם עולם שלם של הרפתקאות ופנטזיות מיניות חדשות שתוכלו להגשים ביחד או לחוד.
 
אגב איתמר, במקרה הספציפי שלך - כדי לתת לה להמשיך ליהנות לבד מדי פעם אבל שלא תתבאס שזה לא איתך - אני ממליצה על ערכת הכנת ויברטור לאישה לפי תבנית מדויקת של איבר המין שלך. אני מכירה את זה מתחקיר עיתונאי שעשיתי כמובן, שום מקור אחר. מה פתאום. כלום.
 
אישה עם מחשב  (צילום: istockphoto)
תפרגן למיניות שלה - אבל תנסו בלי פורנו | צילום: istockphoto

אם גם לכם יש שאלות על זוגיות, מין, יחסים ואהבה, אתם מוזמנים לפנות לנאוה מרקו בפייסבוק או במייל. אבל תזכרו - זה לא מהווה תחליף לייעוץ מקצועי, זה רק יגרום לכם להזדקק לאחד.