הכי מה לא הבנתם?

נואמי לטיציה (צילום: AP)
במיטה אני קוראת לו סבא'לה, בשביל הצחוקים. נעמי לטיציה | צילום: AP

העיתון האיטלקי "לה רפובליקה" דרש מראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני להסביר את הקשר שלו עם נעמי לטיציה בת ה-18. מה יש כאן להסביר? ראש ממשלה בן 72, דוגמנית הלבשה תחתונה בת 18 שקוראת לו "פאפי" ומקבלת ממנו יהלומים. אין יותר ברור מזה. השאלה שבאמת דורשת תשובה – וחובתה של העיתונות האיטלקית לחקור עד הפרט האחרון וגם לצלם ולהעלות לרשת אם אפשר – מאיפה לברלוסקוני הגבר גבר יש כוח לעשות את זה בגילו?

הכי אימא

אין תמונה
יאיר, אל תעשה לאימא שלך בושות. המאובן אידה

מדענים נורבגיים חשפו השבוע את "אידה", מאובן בן 47 מליון שנה של נקבה הולכת על ארבע בגודל של חתול קטן. גל העצמות הזה הוכרז רשמית כאימא של המין האנושי ו"אידה" נהייתה כוכבת יותר גדולה ממדונה. אני באמת לא נראה כמו דוגמן הלבשה תחתונה, אבל להגיד על חתיכת הכיעור הזו שהיא האימא שלי זה מוגזם לגמרי. גם ככה קשה עם כל הסיפור של הקופים, אז בשביל מה לערב חתולים והורים?

הכי חוקי

ועדת הבריאות של הכנסת הוציאה מחוץ לחוק שלושה סמי פיצוציות חדשים: "חגיגת הדור החדש", "גת עדן" ו"כיפה אדומה". באותן דקות בדיוק יצאו מחוץ למעבדה סמי פיצוציות עוד יותר חדשים: "חגיגת המילניום בהנהלה חדשה", "גת אלף זונות" ו"שר הטבעות". ההסבר יותר פשוט אפילו מההסברים שדורשים מברלוסקוני: כל סם שיוצא מחוץ לחוק, עובר שינוי כימי קטן וחוזר למדפים עם שם יותר מפגר מקודמו – ועד שוועדת הכנסת לא תחליט אחרת, הוא גם חוקי לגמרי. הנה הצעת ייעול: המדענים והסוחרים יהיו תמיד יותר מהירים ועצבניים מכל ועדה, לכן במקום לטפל בהם אחד אחד, כדאי אולי פעם אחת לחוקק משהו גורף בנושא.

הכי ילדותי

אלפי ובתו מייסי (צילום: חדשות 2)
הוא אולי בן ארבע עשרה, אבל אני הרבה יותר בוגר ממנו. אלפי פאטן | צילום: חדשות 2

השבוע התברר בבדיקת די.אן.איי שאלפי פאטן בן השלוש עשרה – הילד שקנה את עולמו בתחילת השנה כשהודיע שהוא זה שהכניס להריון אל חברתו בת החמש עשרה – הוא בכלל לא האבא. האחראי האמיתי להריון של שאנטל סטדמן הוא טיילר ברקר, שחגג השנה יום הולדת ארבע עשרה. מי שלא יהיה האבא, דבר אחד בטוח: הילדים האלה מזדיינים כמו שפנים. זה קצת מבאס, כי אתה בגיל שלוש עשרה אפילו לא זכית לראות בחורה אמיתית מקרוב. מצד שני, אם תסתכל על ברלוסקוני, תבין שלא משנה מתי התחלת, נשארו לך עוד לא מעט שנים טובות.

הכי גאוני

תפסו אותך פורץ לדירה? תכחיש הכול, ואם המשטרה לוחצת, מקסימום תודה באחזקת סמים. שני גאונים שנתפסו כשניסו לפרוץ לדירה בקריית אונו הסבירו לשוטרים שהם בכלל לא התכוונו לפרוץ לדירה, אלא רק ירדו למרפסת של השכנים כדי לחפש את הבאנג שנפל להם. באותה הזדמנות הם יכולים היו להודות גם ברצח ארלוזרוב, ובהכנסתן להריון של הילדה מאנגליה ושל המאובנת "אידה".