שאול מופז (צילום: רויטרס)
שאול מופז | צילום: רויטרס

אף אחד לא יצא גבר השבוע כמו שאול מופז. להבטיח הבטחות – כמו ארבעים ומשהו אחוזי תמיכה בבחירות בקדימה – ואז לתת עבודה בינונית ולהיעלם, זו לא חוכמה. יש לי חברים שעושים את זה כל לילה. אבל לקחת פסק זמן של חמישה ימים ובסופו להודיע על חזרה למשחק, זו כבר גאונות. איך עשית את זה שאול? סימסת לציפי "ערה?" בשלוש בבוקר?

לב לבייב

אין תמונה
שפרה קורנפלד

באמת כל הכבוד לאח הגדול. מצלמים עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, ואחרי שבועיים עוד לא זכינו לראות אפילו בדל פטמה. הבחורה שבאמת מחזיקה אותנו מול המסך היא מן הסתם שפרה. תספורת בלתי אפשרית וגוף רטרו, שם של רבנית ואפילו עבר חרדי. אין פלא שבסקרים שערכתי בין הגברים שמוכנים להודות שהם צופים באחינו הגדול, הסתבר שרובם עושים את זה בתקווה שיברח לה מהחזייה.

הכי כוסיות

ספי שקד (צילום: ארכיון)
ספי שקד | צילום: ארכיון

זוג המטרוסקסואלים הדר גולדמן – שהביא לנו את התחתונים של בר רפאלי – וספי שקד, המתלבש המוצלח ומשפיט הדוגמניות, חירבו השבוע אחד לשני את החליפה שלושה חלקים. השניים לא שכחו לעשות את זה בקנטינה ולקבוע עם צלם. מי שמאמין שהיה שם פייט אמיתי, בטח מאמין גם שבאמת קרה משהו בין רפאלי לנועם טור. וגם בפיית השיניים.

הכי גדול

סטייק (צילום: jupiter images)
סטייק | צילום: jupiter images

הכמות הכי גדולה של בשר שאכלתי בערב אחד הייתה משהו כמו שני קילו ארבע מאות וגם זה היה במסגרת תחרות. במסעדת NG שבנווה צדק תוכלו לקבל במהלך אוקטובר סטייק פורטר האוס במשקל של לא פחות מחמישה קילוגרם. זה קצת יותר מתינוק ממוצע. אם היה פרס למי שגומר ומצליח לעמוד על הרגליים ולבקש עוד מנה, יש מצב שהייתי הולך על זה.

הכי חירש

רן בן שמעון כועס (צילום: עודד קרני)
רן בן שמעון | צילום: עודד קרני

רציתם אשך מזהב, קיבלו באותו מחיר גם אוזן מבדיל. רן בן שמעון לא רק שלא הצליח לשמוע את אוהדי מכבי קורעים את הריאות בצעקות בוז, נדמה לו גם שהוא שמע אותם מעודדים אותו. אז עכשיו הוא יצא לא רק מאמן שהפסיד למכבי פתח תקווה – עיר שקימה עדיין לא הוכח באופן סופי – אלא גם חירש.