בעוד שלושה חודשים בדיוק תישרק שריקת הפתיחה לטורניר המונדיאל ברוסיה, והעולם כבר כולו בטירוף לקראת אירוע הכדורגל הגדול בעולם. אתם יודעים איך זה, זה לא באמת משנה מי אתם או כמה אתם מתעניינים בכדורגל בחיי היום יום שלכם, ברגע שהמונדיאל יוצא לדרך - כולם עם האצבע על הדופק וחולצה של הנבחרת המועדפת על הגוף.

כמו לפני כל טורניר גדול, בטח המונדיאל, גם השנה מתברר שנולד לו נביא שאמור לחזות את תוצאות הטורניר ורגע לפני סופו גם לגלות לעולם מי תהיה הנבחרת אשר תניף את הגביע בקיץ הקרוב. אם במונדיאל 2010 היה זה התמנון פול  אשר חזה (פחות או יותר) את תוצאות המשחקים, מתברר שלקראת המונדיאל הקרוב יש חיה חדשה ומפתיעה שהפכה לנביא הטורניר.

מי שצפוי למשוך את מירב תשומת הלב של כלי התקשורת והמהמרים השנה אמור להיות החתול "אכילס" - חתול חירש אשר מתגורר במוזיאון Hermitage אשר סנט סנט פטרסבורג שברוסיה. מתברר שאכילס כבר הוכרז באופן רשמי כ"נביא" החדש של רוסיה 2018, כך לפחות על פי מריה ג'לטונן, האחראית על החתולים באותו מוזיאון: "ההחלטה כבר התקבלה והמסמכים המתאימים כבר נחתמו", מסרה מריה לכלי התקשורת מסביב לעולם.

עוד מתברר שהחתול החביב הזה כבר ניסה את כוחו בהימורים בעבר, זה קרה בגביע הקונפדרציות האחרון, ולמרות שליבנו יוצא אליו ומקווה שהמזל יהיה לצדו, אם לשפוט לפי הטורניר האחרון, בו הצליח לנחש רק 4 מתוך 16 המשחקים, כנראה שההגדרה הנכונה לתאר אותו תישאר חמוד ופחות נביא. ההימור עצמו, בדומה לפול התמנון, יתבבע כאשר החתול ייאלץ לבחור בין שתי קעריות אוכל שמעליהן יתנוססו דגלי המדינות המתחרות. הצלחת בה יבחר, כמובן, אמורה לרמוז על הזוכה. מה נגיד? בעיקר בהצלחה וקדימה לרוסיה 2018.