סרטונים מה-MMA, ובמיוחד רגעי נוקאאוט חריפים הם תמיד משהו שממש כיף לראות ומהצד השני יכולים לעורר בצופה צמרמורת משוגעת ואפילו בחילה. אנחנו בכל אופן שייכים לאלה שממש נהנים לראות נוקאאוטים יוצאי דופן, כאלה שנשמח לדבר עליהם בברזייה המשרדית. אחד מאותם נוקאאוטים הוא זה מהקרב האחרון של בחור בשם יאיר רודריגז - ולא, למרות השם המבטח, אין בו אפילו גרם של ישראליות.

נוקאאוט שהיה, כך היה: בערב ה-fight Night 139 של ה-UFC נערך לאחרונה קרב בין רודריגז לצ'ן סונג, מי שידוע יותר בכינויו המבטיח "הזומבי הקוריאני". מה שהפך את הסרטון שתראו מיד לקשה במיוחד הוא העובדה שסונג היה על המסלול הבטוח לניצחון, אבל אז ספג את את אם כל המכות.

זה קרה בסיבוב החמישי של הקרב בין השניים, אז רודריגז סיצע מהלך "מוזר" על הזומבי במהלכו הרים את ידיו כאילו הקרב נגמר. שניות לאחר מכן הקרב חודש, סונג כבר היה בדרכו להנחית מבחינתו את מכת הניצחון סופית - אבל אז הכל השתנה.

אחרי שניסה לתקוף את רודריגז חזרה, סונג קיבל את הפתעת חייו עם מרפק שמאלי שהגיע משום מקום ופשוט "כיבה לו את האורות" ומוטט אותו אל האוקטגון. למען האמת, פרשני MMA הגדירו את המהלך כנוקאאוט כל כך יסודי שהם אשכרה חששו שסונג לא יוכל לקום על רגליו. רודרגיז מצדו, היה כבר מותש לחלוטין, אבל ידע להעריך את הניצחון המפתיע: "תודה לכל אלו שמאמינים בי", כתב רודריגז ברשתות החברתיות. "תודה לסונג על קרב עם הרבה כבוד, ובגדול תודה לכולם ולכל מי שתמך בי ובקבוצה שלי".

View this post on Instagram

A post shared by Yair Rodriguez Official (@panteraufc) on