מיד אחרי המעבר של כריסטאנו רונאלדו ליובנטוס התעסקו לא מעט פרשנים ב"תום עידן היריבות". אחרי שנים ארוכות בהן כל מי שמסקר או מתעסק בכדורגל לא הפסיק לצלול להשוואות בין רונאלדו למסי - מי שהיו הכוכבים הגדולים ביותר של הליגה הספרדית - נראה היה שכעת, עם מעברו של הפורטוגלי לאיטליה, תם עידן ההשוואות בין שני כוכבי הכדורגל הגדולים של ימינו.

אז זהו, שממש לא. בנתונים התפרסמו בשבוע החולף נודע כי רונאלדו שוב עקף את מסי, אבל הפעם בגזרה שרחוקה שנות אור ממגרש הכדורגל; רונאלדו, במקרה ופספסתם, מחזיק ביותר מ-137 מיליון עוקבים באינסטגרם, נתון משוגע לחלוטין, לא משנה איך תבחרו להסתכל על זה. אם תבחרו להסתכל על חשבונו של מסי אגב, תגלו שם "רק" 97 מיליון עוקבים. מה זה אומר? שרונאלדו עושה ארגזים של כסף בפרסום דרך חשבון האינסטגרם שלו, ועכשיו מתברר שגם שם הוא עקף את מסי - בתשלום פר פוסט ממומן.

570,000 לירות שטרלינג (!) מקבל רונאלדו על כל פוסט ממומן שהוא מעלה - קצת יותר מ-270 אלף שקל - כן כן קראתם נכון. מי שחישב את שווי הפוסטים של כריסטיאנו היו החבר'ה מ-HopperHQ (שהוא כלי לתזמון פוסטים או משהו טכנולוגי דומה), אשר העריכו את שווי הפוסטים של רונאלדו וגילו שהוא מרוויח הרבה יותר מכל כדורגלן אחר בעולם, כשהוא משאיר אחריו שמות כמו מסי, ניימאר, דיוויד בקהאם וגארת' בייל שמתמקמים הרבה אחריו ברשימה המכובדת.

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

לפי החברים מ-HopperHQ, בקהאם מרוויח כ-228,000 לישט לפוסט, וגארת' בייל, חברו לשעבר של רונאלדו לריאל מדריד מרוויח קצת יותר מ-140 אלף לישט לפוסט. עדיין סכומים שכל אחד מכם היה חולם לקבל גם אחרי חצי שנה של עבודות כרייה בים המלח. אגב, הנתון הזה על רונאלדו משבץ אותו יחד עם עוד שמות סופר מכובדים כמו קים קרדשיאן וביונסה, כשהשתיים האלה מובילות את הרשימה העולמית והכוללת והוא מגיע מיד אחריהן במקום השלישי והמכובד בהחלט.

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

לסיכום העניין נדרש מרצה מכובד מאוניברסיטת שפילד שבאנגליה אשר קבע כי: "כריסטיאנו רונאלדו הוא מאותם יחידי סגולה שיש להם פוטנציאל שיווקי כמעט מושלם. לא היה שם או פרצוף כזה מאז שדיוויד בקהאם תלה את הנעליים". מה זה אומר? בעיקר שלא משנה כמה כסף יובנטוס שפכה עליו בקיץ האחרון - הוא הולך להחזיר את ההשקעה בו בענק. רק תנו לו את הזמן או פלאפון עם מצלמה.