פרשת האונס לכאורה של כריסטיאנו רונאלדו לא יורדת מהכותרות, ובין דיווחים על מתלוננות חדשות, השתיקה של רונאלדו עצמו, וההתנערות (בערך) של חלק מחברות הפרסום מהשחקן הכי פופולרי בעולם - נראה שהפרשייה הקשה משפיעה על אנשים בצורות שונות, חלקן מעוררות מחלוקת וזעם. 

מי שהצליח להכעיס לא מעט אנשים (ובצדק גמור), הוא איש די אלמוני בשם חוזה גונסלבס, בעל בית קפה בעיר ווסטר שבאנגליה, שמשום מה חשב שזה יהיה מאוד משעשע ליצור בבית הקפה הפורטוגלי שלו עוגיות שהן סוג של "מחווה" ללילה ההוא במלון וגאס בו היו מעורבים כריסטיאנו והמתלוננת קתרין מאיורגה שכזכור מאשימה את רונאלדו שאנס אותה בבית המלון בעיר בשנת 2009.

העוגיות, כמו שאתם בטח רואים לבד בתמונה, עוצבו בצורת אקט מיני, וספציפית זה שתואר על ידי מאיורגה בעדותה. הן נמכרו במחיר של חצי יורו ליחידה, ולטענתו של גונסבלס הוא לא חשב ש"הבדיחה" שלו תהפוך תוך שעות לוויראלית בכל העולם ותגרור ביקורות קשות מכל עבר.

כריסטיאנו רונאלדו
כנראה שגם הוא לא אהב את הבדיחה. רונאלדו | צילום: Europa Press/Europa Press via Getty Images

"אני אוהב את כריסטיאנו רונאלדו", סיפר בעל בית הקפה Our Taste of Portugal לכלי תקשורת מקומיים. "יותר מזה - אני מתכוון להגן עליו כי אני מאמין לגרסתו. אני מתנצל בפני כל אדם שנפגע מהסיפור הזה, ואני מודה שחשבתי שמדובר בקצת בידור", סיכם גונסלבס שלא חיכה יותר מדי ומחק מחשבון הפייסבוק של המסעדה את התמונה של העוגיות מעוררות המחלוקת.