לא מעט אוהדים ארגנטינאים מצאו את עצמם לחוצים וחסרי סבלנות ביום ראשון האחרון לפני משחקה של נבחרתם מול קטאר במסגרת הקופה אמריקה שנערכת בימים אלה בברזיל. הפסד מול הקטארים היה שולח את נבחרתו של לאו מסי הביתה ומוביל לבושה לאומית שלארגנטינאים היה קשה להתגבר עליה.

לשמחתם של מיליוני ארגנטינאים מודאגים, הנבחרת שלהם עשתה את העבודה, ניצחה 2-0, ותתמודד מחר (שישי) מול נבחרת ונצואלה בשלב רבע הגמר. 

אחד האוהדים היותר מודאגים של הנבחרת בתחילת השבוע היה משתמש טוויטר בשם פדרוביץ', שסיפורו ההורס הפך למגה ויראלי אחרי שניסה בכל כוחו ליצור קשר עם "הפרעוש" הארגנטינאי וחברו לנבחרת החלוץ סרחיו "קון" אגוארו".

אז מה בדיוק קרה שם? מתברר שאותו פדרוביץ' חזר לביתו כמה שעות לפני המשחק מול קטאר כשהוא שיכור לחלוטין, ננעל בשירותים והחל להפציץ בהודעות את מסי ואגוארו. בשיחה (או יותר נכון במונולוג) שניהל עם שני כוכבי הנבחרת, אותו פדרוביץ' איבד את זה לגמרי, וזה לא פחות ממושלם: "ליאו, הגעתי הביתה!", כתב פדרוביץ' למסי בהודעה בטוויטר. "הייתי יכול לשלוח עכשיו הודעה לאקסית שלי או כל אישה אחרת, אבל האדם הראשון שחשבתי עליו הוא אתה". 

מסי, כמובן, לא ממש ענה להודעותיו של הארגנטינאי השיכור שלא התייאש והמשיך בשלו: "אתה הטוב מכולם לאו! בגלל זה אנחנו מבקשים ממך את הכל, תן את הכל. בבקשה ממך, היום זה היום בו אתה חייב להוציא אותנו מהמצב אליו נקלענו".

גם הפעם לא הגיעה כל תשובה, ודרך אדי האלכוהול הוא המשיך בשלו: "לאו, תקשיב: הכלב של אמא שלי נפגע בתאונה והוא שבור כולו. בבקשה, תעשה את זה בשבילה. אני יודע את זה כי אני זה שדרס אותו כדי להעניק לך השראה", הוא כתב, ואז החליט להבהיר שסתם התבדח. "סתם לאו, זה היה שקר. אין לי אוטו בכלל, אבל הכלב שלה באמת נדרס".

אחרי שגם על ההודעה הזאת מסי בחר שלא לענות, פדרוביץ' לא הרים ידיים, וכתב הודעה לסרחיו "קון" אגוארו, שותפו של מסי לחדר בטורניר: "קון, לאו לא עונה לי, תעביר לו את המסר הזה, אני כבר הסברתי לו בדיוק מה הוא צריך לעשות". האם קון העביר למסי את המסר? האם זו הסיבה שבגללה ארגנטינה ניצחה בתחילת השבוע? כנראה שלא - אבל כולנו הרווחנו יופי של סיפור.