אחרי שנים ארוכות של שיפוצים וציפייה ממושכת, נפתח לאחרונה מחדש אצטדיון בלומפילד, שעבר מתיחת פנים מפוארת. אבל היום מתברר שמתחת לכל ערימות הבטון מסתתרת הפתעה ממש לא נעימה לאוהדי מכבי תל אביב. בקטע וידאו שמופץ בקרב אוהדי הפועל תל אביב, נראים אוהדים אדומיםנמטמינים צעיפים, חולצות ודגלים של קבוצתם, תחת יסודות שער 11, המזוהה עם היריבה העירונית. 

הסרטון צולם בחג הפועלים בשנה שעברה (ה-1 במאי 2018) בזמן עבודות השיפוץ של המתחם, ובזמן הפעולה עצמה הסבירו הטומנים את מטרתם - שידעו כל אוהדי מכבי שמגיעים לשער 11, כי בדומה לשאר שערי האצטדיון, גם שער 11 הוא שער היושב על יסודות אדומים. 

אצטדיון בלומפילד הוקם בשנת 1962 והיה בתחילה האצטדיון הביתי של קבוצת הפועל תל אביב בלבד. רק אחרי כמה שנים עברה מכבי תל אביב לשחק בו ונדדה עם השנים בינו לבין איצטדיון רמת גן.

ה"מסורת" של חילול אצטדיונים החלה ככל הנראה ב-1912 בארה"ב עם בנייתו של פנוויי פארק, אצטדיון הבית של הבוסטון רד סוקס בו טמנו אוהדי הניו יורק יאנקיס צעיפים ביסודות האצטדיון והטילו קללה על הקבוצה הביתית. כמעט 100 שנה לאחר מכן, בשנת 2006, הגיע ניסיון הנקמה, כשאוהד הרד סוקס טמן חולצה של כוכב הקבוצה, דיוויד אורטיז, בבטון האצטדיון החדש של היאנקיס. אותו אוהד העלה את סרטון ההטמנה ליוטיוב, נתפס, והעבודות במקום הופסקו למשך מספר ימים, עד להוצאת החולצה מהבטון. 

במשך השנים הסיפור הפך למסורת של ממש, בעיקר בין יריבות של דרבי עירוני. כך, למשל, הוטמנו צעיפי ווסטהאם באצטדיון הביתי החדש של טוטנהאם, וכך גם אוהדי מנצ'סטר יונייטד עשו לגג אצטדיון אנפילד (ליברפול), וגם אוהדי קנזס סיטי לאצטדיון אוקלנד ריידרס החדש (בליגת ה-NFL). כעת, גם בלומפילד החדש מצטרף לרשיצה המפוארת.