סיריל ת'רו, שחקנה הצרפתי בן ה-35 של קליארי, לא ממש יכול להתכחש או להתעלם מסרטון הסקס שדלף ובו הוא נראה כשהוא מצלם את עצמו (יחד עם עוד גבר ואישה שקיימו יחסי מין מאחורי), כשהוא וקעקועיו הרבים נראים בבירור. בנוסף, במהלך הקטע שדלף, ת'רו נראה עושה את תנועת הידיים שמאפיינת אותו ואיתה הוא חוגג בכל פעם שהוא כובש שע (סוג של חיתוך במספריים).

במהלך הסצינה שדלפה נראה כאמור גבר נוסף, והשמועות מדברות על כך שמדובר לכאורה בשוער פיורנטינה - אלבן לאפונט - גם הוא ממוצא צרפתי.

לאפונט עצמו פרסם הודעה בחשבון הטוויטר שלו לאחר הפצת הסרטון וציין שאין לו כל קשר לסרטון: "אחר הצהריים טובים לכולם", כתב השוער. "הבנתי שמדברים עליי ברשתות החברתיות ומנסים לקשר אותי לאירוע כלשהו שכלל לא קשור אליי. אני רוצה לציין פה חד וחלק שאין לי שום קשר למתרחש בסרטון המדובר".

View this post on Instagram

A post shared by Cyril Thereau (@cyrilthereau77) on

View this post on Instagram

A post shared by Cyril Thereau (@cyrilthereau77) on


כלי התקשורת באיטליה פרסמו הקלטה בקולו של ת'רו אשר החלה גם היא להשתולל ברשתות החברתיות, ובה מודה השחקן הצרפתי כי הוא אכן הגבר המצולם בסרטון אך מציין שהוא צולם מזמן. "אני לא יודע איך הסרטון הזה דלף אבל הוא צולם לפני הרבה שנים", נשמע ת'רו בהקלטה. "זה צולם לפני 4 או 5 שנים כשהייתי שחקן אודינזה. שמרתי אותו במכשיר במשך שבועיים לכל היותר ואז מחקתי אותו. אין לי מושג מאיפה הוא צץ פתאום - אולי מישהו פרץ לי לענן, אין לי מושג. בכל מקרה זה מאוחר מדי", כתב הצרפתי, אחד השחקנים הוותיקים בליגה האיטלקית וכזה שמוכר היטב במדינת המגף.

>> את הסרטון המדובר תוכלו לראות כאן