אילוסטרציה (צילום: istockphoto)
רגע של תחת | צילום: istockphoto

י', היי-טקיסט בשנות ה-30 לחייו, נכנס למשרדי בוקר אחד בחליפה ובבושת פנים, כל כך מהוסס עד שלרגע חשבתי שהוא נכנס למשרד הלא נכון. י' הוא אדם בעל גוף, אבל כל ביטחון עצמי שאולי היה לו נעלם בשנייה שהתיישב והתחיל לשפוך הכל. אשתו כבר לא מתייחסת אליו ואל הילדים, היא נעלמת לשעות מהבית, בקיצור - נראה לו שהיא בוגדת.

צירפתי עוד שני חוקרים ויחד התלבשנו על התיק. אספנו מ-י' את כל הפרטים האפשריים בקשר לאשתו - מספר הטלפון שלה, תעודת הזהות, מקום העבודה, פרטים אישיים על הוריה וכתובות של חברותיה הטובות. למחרת כבר יצאנו בעקבותיה.

קח את אשתי

חלק גדול מהתצפית ביצענו מרחוק, מתוך רכב, כשהמטרה הייתה לראות לאן הולכת הנבדקת בזמנה החופשי. במשך שבועיים לא גילינו שום דבר משמעותי, מלבד העובדה שהיא ביקרה אצל רופא נשים ללא ידיעת בעלה. ואז, לילה אחד, זיהינו אותה יוצאת מהבית ונכנסת בלי להתבלבל לבית זונות שפעל בשכונה. בצעד בוטח היא עלתה במדרגות ונכנסה פנימה. אשת החיל, התברר, היא בחורה עובדת - ולא רק עליו בעיניים.

זה היה הרגע לעדכן את י' שזוגתו לא סתם מצמיחה לו קרניים, אלא בקבלנות ולמטרות רווח. "אשתך נכנסה הרגע לבית זונות", הודעתי לו בטלפון. האיש נתקף הלם, בדיוק כמו שהיית מצפה מגבר שגילה הרגע שאשתו זונה. שמעתי אותו מגלגל את המילה על הלשון: "זונה... זונה... זזזזזזונה" - ואז התעשת בבת אחת. "אוקיי", הוא אמר, "לך על זה עד הסוף. תעשה את זה איתה. תפוס אותה על חם, את השרמוטה".

כן, הלקוח ביקש בצורה מפורשת שאתקע את אשתו. אם הייתה אישה בחיי באותו זמן הייתי מסרב, אבל לא הייתה. ביררתי עם עורך דין שהעניין תקין מבחינה משפטית: האם זה קביל לצלם אקט מיני שאני מבצע עם הנבדקת? תשובתו אישרה את מה שכבר ידעתי: צילום שבו אני נוכח הוא שווה ערך להקלטת שיחה שבה אני משתתף, ולכן חוקי וקביל. ניגשנו לעבודה.

דורותי והמגפיים האדומים: השלמת הכנסה (צילום: AnaBGD, Istock)
דורותי והמגפיים האדומים: השלמת הכנסה | צילום: AnaBGD, Istock

חיברתי לסלולרי מצלמה נסתרת ונכנסנו פנימה. המקום היה מלא במצלמות והרבה זוגות עיניים חשדניות ליוו אותנו, אבל התנהגנו כרגיל: עוד בחור שבא לזונה, עם חבר שבא ללוות אותו בשעתו היפה. הספקנו לשגר חיוך של מביני עניין למארחת, ובדיוק ראינו את הנבדקת נכנסת לקבלה.

לא היה קשה לזהות במה היא עוסקת: למרות שלא היה שום דבר מפליל בלבושה - ג'ינס וגופייה - היה לה לוק מקצועי והבעה אטומה ומנותקת. היא דיברה עם המארחת, שהיתה לבושה בתחתונים ומגבת בלבד, כאילו היו חברות הכי טובות. ללא היסוס הזמנתי את שירותיה. נכנסתי איתה לחדר, ושמעתי ממנה מה התעריף: 200 שקל לאקט מיני מלא. היא קיבלה את הכסף והתחילה להתארגן, אני כיוונתי את המצלמה הנסתרת לזווית הטובה ביותר.

הכול דופק כמו שעון

כשהיא יצאה מהאמבטיה עירומה לגמרי כבר שכבתי על המיטה בתחתונים בלבד. שתי מחשבות עברו לי בראש באותו רגע: אחת, אני הולך לתקוע את אשתו של הלקוח שלי. שתיים, אני הולך לצלם את עצמי תוקע את אשתו של הלקוח שלי. באותו רגע הזדהיתי עם הנבדקת: גם אני הולך עכשיו לתת סקס תמורת כסף. הפעלתי את בקר הניתוק שאני שומר למצבים כאלה ונכנסתי למוד של עבודה.

ובכן, נתתי עבודה. הגברת התיישבה לידי עם רגליים מפושקות, ואני התמסרתי לשירותיה. הבאתי בה באבי אביה, אבל הקפדתי לא להתפרע עם הפוזיציות. אחרי הכל, בעלה – זה שמשלם על כל הפארסה הזאת - הולך לראות את הסרט הזה יחד איתי. כל הסיפור לקח בסביבות חצי שעה, לא כולל הסיגריה שאחרי.

כל אותו הזמן חיכה השותף שלי בחדר ההמתנה, משגיח שהכול מתנהל כשורה. אם היה מתעורר חשד אצל בעלי העסק והם היו מחליטים, נניח, להיכנס לחדר ולבדוק את התיק, הוא כבר היה דואג להזהיר אותי בזמן. אבל בשלב הזה אף אחד לא חשד בכלום, כך שיכולתי לגמור את העבודה בשקט.

סוף דבר

י' נכנס למשרדי בצעד מהיר ועוד לפני שהתיישב ביקש לראות את הסרט. היינו לבד במשרד. הוא ישב לידי, צופה בעיניים פעורות באשתו מתפשטת על המסך ונותנת לגבר אחר להרביץ בה. הוא ראה אותה נאנקת, מתפתלת, רוכבת ומקבלת ובאה על שכרה: 200 שקל. מכספו.

כמו רוב הלקוחות במצבו, הוא צפה בסרט עד תומו. מאותו רגע הוא בקושי הסתכל עלי, בקושי דיבר, לא שאל איך היה לי. אף אחד לא שואל. הוא לקח את הסרט ויצא עם מבט אומלל של השלמה: החיים שלו התנפצו, אבל לפחות יש לו ביד הוכחות שיספיקו לא רק לגט, אלא גם לחזקה על הילדים.

תיק סגור.
שעות עבודה: 100.
קילומטרז' מעקב: 240 ק"מ.
הוצאות נלוות: 200 שקל בתמורה לשירותיה של הנבדקת.
מה למדנו מזה: שלפעמים לא רק שהמטרה מקדשת את האמצעים, גם יוצא לך מזה סקס בחינם.

 

מושיק עובד במשרד "אלמוג חקירות".