1. על כל הפעמים ששיקרתי לאימא שלי שהיו פקקים בדרך ובעיות עם הרכב (איך נזכרת למדוד 14 שמלות שונות חמש דקות לפני היציאה?)

2. על כל פעם שאתה מתחיל לדבר עם מישהי בפייסבוק, נפגש איתה ושלוש שעות אתה מתרכז ומנסה למצוא את הדמיון בין היפיפייה שהייתה בתמונות הפרופיל ובין מה שיושב מולך כרגע

3. על כל פעם שגברים חוטפים שפעת בגללן (חם לי, קר לי, תדליק את המזגן, תכבה את המזגן, איך המערכת החיסונית שלכן עומדת בשינויי הטמפרטורות האלה?)

4. על כל הפעמים שהן מנסות לאפות משהו חדש, וזה יוצא גרוע, אבל אנחנו עדיין חייבים לאכול הכול (את יודעת מה זה לאכול קילו וחצי של בצק חי? אני סובל אחר כך חודש מצליאק)

5. על כל הפעמים שהן גרמו לנו לבקש מהן סליחה סתם, בלי סיבה. כי הן רצו לשחק בנו מעט

6. על כל הפעמים שהן עושות לנו פרצוף כשאנחנו מסתכלים על כוסיות שעוברת ברחוב (אבל כשבראד פיט מופיע על המסך זה בסדר להיאנח)

אווה אמורי מחשוף (צילום: lolyland.net)
זה שם, אנחנו מסתכלים. לרגשות מוגזמים אין פה שום חלק | צילום: lolyland.net

7. על כל הפעמים שהן מאשימות אותנו שאנחנו מלכלכים (נכנסת פעם לשירותים בזמן המיוחד שלך בחודש? זה ממש לא ג'ל כחול ומבושם)

8. על ההון הקטן שהם גורמות לנו לבזבז על כל מיני סרטים שמכילים הטיות של המילה זיכרון + שם של טעם + ארץ אירופאית שנפגעה במלחמה

9. על כל הפורנו שלוקח לנו שעות של עשייה פרודוקטיבית מהיממה (אם הייתן עושות את זה, לא היינו צריכים לחפש את זה)

10. על אין ספור לילות שכאב להן הראש ואנחנו לא יכולים לומר להן כלום (אז פעם אחת באמת כאב לי הראש ואני ישר לא נמשך אלייך יותר?)

11. על כל הפעמים שהן שואלות אותנו שאלות ואנחנו לא יודעים מה לענות להן (אז אתה לא בא איתי למסיבה של רויטל? – אני לא יודע! תכניסי מעט טונים למשפט שאני אדע מה לענות!)

12. על כל הפעמים שהן מסנג'רות אותנו לעשות כל מיני עבודות שלא בא להן (לבנות כל ציפורן בצורה שונה כולל שיוף, חיזוק המבנה וציור זו לא בעיה. אבל להבריג 4 ברגים בכיסא של איקאה? עכשיו הגזמת...)

13. על כל פעם שהן יוצאות מהבית ללא מחשוף

14. על העובדה שהן לעולם לא מפרגנות (אז את אומרת שהג'ינס הזה לא מחמיא לבר רפאלי? טוב בסדר)

15. כל אישה שמתאפרת באופן מוגזם חייבת לבקש סליחה ומחילה מהגבר שלה על התחזות למי שהיא לא

16. על כל הפעמים בהן הן בוכות ולא מסבירות לנו למה ("מה קרה מאמי? למה את בוכה?" – "כלום, סתם, אתה לא תבין" –"אוקי, אז עוד כמה דקות אני מסיים את השלב הזה סבבה? את יכולה לבכות בשקט? יש לי רק 13 אחוז חיים ואני חייב להתרכז")

17. על העובדה שהן גורמות לנו להתנצל על דברים שאנחנו פשוט לא שמים לב אליהם (מי עושה לכלב שלו קצוות בזנב? ולמה אני אמור להבחין בזה?!)

18. על כל הפעמים שהן מדברות איתנו על סיבוכי המחזור שלהן בלי לשאול האם אנחנו מעוניינים בכך. אבל אם אני תוקע איזה גרפס אחד קטן באמצע אני ישר הופך למגעיל. אני המגעיל פה? באמת?)

19. על כל פעם שהן מנסות לשנות אותנו במערכת יחסים (אני נולדתי להשתין בעמידה גברת! ולא אכפת לי מכמה טיפות על הקרש!)

20. על כל אותן הפעמים שהן רוצות פתאום סקס בזמנים לא מתאימים (דווקא הלוויות מהצד שלי במשפחה מדליקות אותך?)

21. על הסרטים שהן מאכילות אותנו כי נתנו כיף לאקסית במסיבה (אבל להתחבק ולתשאל במשך 20 דקות איזה דייט וחצי שלך מלפני 4 שנים על החיים שלו היום זה לגיטימי לחלוטין)

22. על כל אותן הפעמים שהן חופרות לנו בלי סיבה על נושאים שלא מעניינים אותנו כמו מי הן ראו היום במספרה שלהן (אני יודע ש"אני החבר הכי טוב שלך" וכל הבולשיט הזה, אבל בשביל מקרים כאלה יש לך חברות סבבה?)

23. על שימוש בלתי הולם ברשתות חברתיות (די. אני לא רוצה לאמץ כלב)

24. על כל השאלות הקשות שהן שואלות אותנו ("אם לא היינו יחד, עם מי מהחברות שלי היית שוכב?" – "וואו... כל כך הרבה תשובות אפשריות...")

25. על העובדה שרק אנחנו מוציאים כסף על קונדומים (שאני אבין, את לא רוצה שותפות בעסק הזה?)

26. על כל הפעמים שהן משחקות אותה קשה להשגה בשביל האגו שלהן ("אהה סליחה..." –"יש לי חבר!". "אבל כבר שעתיים את יושבת לבד על הבר ומסתכלת עליי, לכי תבדקי אולי ה'חבר' שלך טבע בשירותים")

27. על כל פעם שהן מנסות להשתמש בחוש ההומור שלהן ("אוקיי, אז שני פילים, יהודי והאפיפיור נכנסים לפאב.. לא רגע.. במקום פיל אחד זה ביל קלינטון והם על מטוס בכלל.. אוף אני לא זוכרת את הבדיחה הזו מאמי..")

28. על כל חשבון הנפש שהן גורמות לנו לעשות כל השנה (מכיר את זה שאתה הולך איתה בקניון באמצע יום כיף ופתאום עשר דקות לא שמעת ממנה מילה ואתה מבין שהיא כועסת עליך ואין לך מושג למה)

זוג מתנשק (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
הנה, עכשיו אחרי שהתנצלת בלי סיבה נכון שאתה מרגיש יותר טוב? | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

29. על כל הפעמים שהן לא תומכות בהחלטות שלנו במשך השנה ("אני לא חושבת שלהתקין מגרש פיינטבול באמצע הסלון זה רעיון טוב" -"למה לא מותק? זה רק יחזק את הקשר")

30. על כל הפעמים שהן מנסות להוציא את עצמן הרבה יותר חסודות וטהורות מהגברים (חצי מהקוראים של הערוץ הזה הן נשים, אז מה אתן משחקות אותה?)

31. על הקנאה הבלתי נשלטת שלהן ("בר?! מי זו?! ולמה שמעתי שהיית בלי מכנסיים לידה?!" –" ד"ר יעקב בר הוא פרוקטולוג מותק...")

32. על חוסר הסינון במסירת מידע לאויב, או לחברה הכי טובה שלהן (למה היא יודעת הכל עלינו? זה כאילו שאני יוצא עם שתי נשים שיודעות עלי הכל אבל שוכב רק עם אחת מהן. רק לי זה נשמע לא הוגן?)

33. על כל הפעמים שהן סוחטות מאתנו מחמאות ("אוף אני כזו שמנה!" ברלד שמן סבבה? את לא ברלד)

34. על הצביעות שלהן (כבר אמרנו: נעלבות שאנחנו מסתכלים במחשופים אחרים אבל נהנות שאחרים מסתכלים לכן במחשוף)

35. על כל הפעמים שהן השתמשו בנשיות המחשוף המתפרצת שלהן בשביל להוציא שתייה מגברים בכוונת זדון (אני די בטוח שזה נגד חוקי התורה או משהו כזה)

36. על כל הפעמים שהן הפכו אותנו לשומרים (שמור לי על התיק, שמור על המושב הזה, שמור לי את החנייה... אפילו בצבא מקבלים על זה תשלום)

37. על כל המניפולציות הרגשיות שהן עושות לנו ("אני ממש עצובה והדבר היחידי שיעשה אותי שמחה עכשיו זה לנסוע לאיזו חנות בוטיק בקיבינימט אחרי שעבדת משמרת לילה ושתקנה לי איזו מתנה שם)

38. על העובדה שהן יכולות להרביץ לנו ולא לקבל חזרה (יש לי זכות בסיסית להגנה עצמית במדינה הזו גברת)

39. על הדיאטה שהן כופות עלינו בכוח (מילא שאת אוכלת עשבים כל היום, אבל למה גם אני חייב? לי אין בעיות עם המשקל שלי)

40. על בחירת קעקועים גרועה (פרפר אינדיאני מעל התחת? כמה שיכורה היית?)

41. על כל אותם מקרי כמעט מוות שהן גרמו לנו כשהן אחזו בהגה ("רגע, אבל הזכות קדימה היא שלי!" – "מאמי, עם הרכבת לא מתווכחים")

זוג צופה בטלוויזיה (צילום: istockphoto)
סיטואציה יום-יומית שמגיעה עליה התנצלות גדולה | צילום: istockphoto

42. על כל אותם משחקי מחשבה והשאלות הלא קשורות שהן שואלות אותנו (גמר גביע האלופות, תיקו והכרעות בבעיטות עונשין זה בדיוק הזמן לשאול למה נדמה לך שאימא שלי לא אהבה את העוגה שאפית לשישי)

43. על העובדה שהן מחליטות בשבילנו על שיער הפנים שלנו (תתגלח, תעשה זיפים... מותק, אם את רוצה לשלוט בשיער פנים את יכולה לגדל את השפם שלך לבד)

44. על כך שהן לא מתחשבות ברצונות שלנו כלל (פעם אחת רציתי שלישייה, גם זה לא?)

45. על כך שהן לא נראות כמו בר רפאלי (כן. מותר לכתוב שני משפטים על בר רפאלי בכתבה אחת)

46. על כך שהן לא מספיק רגישות לספורט (את לא עומדת מול האסלה, למה אתה חייבת לעמוד מול הטלוויזיה בסוף המחצית?)

47. על כל פעם שהיא מריצה על חשבונך בדיחות בדיחות עם אימא שלך (התכוונתי שתהיו חברות בשביל שתעבירו מתכונים. יש גבול.)

48. על הודעות לא מובנות שהן שולחות לנו ("מה אתה עושה אחר כך?" אני לא נופל בפח הזה אז תסגירי את התוכניות שלך ואני אחשוב על תירוץ בהתאם)

49. על בגד ים מלא (את לא עובדת על אף אחד, אם את לובשת אחד כזה מתחת לגיל 40 סימן שמשהו לא מהודק כראוי)

50. על ההתלוננות הבלתי פוסקת של "כמה קשה להיות אישה" (אתן יודעות כמה קשה לגייס פעם בשבוע כל טיפת אנרגיה בגוף בשביל לקצץ את הזקן?)

>> טוב, גם אנחנו לא מושלמים: ערוץ הנשים עם רשימת הקונטרה של דברים שגברים צריכים להתנצל עליהם