עדיין מתקשים לחזור לשגרה? סוף החופש כבד עליכם? אנחנו מניחים שכן, אז דאגנו להרים לכם את מצב הרוח עם סיפור מרגש ונהדר שכבש את הרשת בסוף השבוע האחרון. צעירה אמריקאית שהתכוננה לנשף הסיום שלה ונתקעה ברגע האחרון ללא בן זוג - זכתה להפתעת חייה כשמי שהודיע לה שילווה אותה לבסוף הוא לא אחר מאשר סבא שלה בן ה-67.

קיילה בל, תושבת קליפורניה, כבר הייתה מוכנה לחלוטין לקראת נשף הסיום שלה בקולג'; היא סגרה שמלה, קבעה איפור אבל אז, ברגע האחרון, היא הבינה שנשארה בלי בן זוג שילווה אותה לאירוע המרגש. "אבא שלי ידע שנתקעתי בלי דייט לנשף הסיום - אז הוא פשוט החליט למצוא לי בן זוג", כתבה בל בחשבון הטוויטר שלה בפוסט שזכה עד כה ליותר מ-40 אלף לייקים, וחשף איך התגלגל לו הערב הכי מרגש של חייה.

מתברר שביום הנשף, בל כבר הייתה ערוכה, לבושה בשמלה יוקרתית שרכשה במיוחד לאירוע לאחר כמה סשנים של מדידות, וכבר התכוונה לצאת לנשף ללא בן זוג. "התקשיתי למצוא דייט לאירוע כי אף אחד לא הצליח להתחייב לאותו תאריך. סבא שלי, כך מתברר, שמע על זה, ולא סיפר לאף אחד שהוא מתכוון 'לדפוק הופעה' לפני שנכנס אליי הביתה", סיפרה בל למגזין הלייפסטייל של Yahoo.

וכך, בלי שום הודעה מוקדמת, הגיע הסבא, אלווין האקט, לביתה של נכדתו והודיע לה בחגיגיות כי הוא זה שילווה אותה לנשף. כמובן שסיפורו של האקט הפך לנושא הכי מדובר בנשף הסיום, הוא כיכב באירוע, ומשם האינטרנט כבר עשה את שלו.

"סבא שלי הוא הכומר של הכנסייה בה הוא מתפלל, ואנשים באזור מספרים שהוא אחד הכמרים הכי מכובדים שיש, לכן זה לא מפתיע אותי שהייתה לו חליפה כזו בארון", סיפרה בל. "יותר מזה, סבא שלי אפילו הגיע לאסוף אותי עם זר שהתאים בצורה מושלמת לשמלה שלי. זו הייתה הפתעה מוחלטת".