גבר שרירי בחוף (צילום: istockphoto)
כל בעלי האיבר הקטן, הכתבה הזאת בשבילכם | צילום: istockphoto

כן, אכפת לנו מהגודל. לא, לא עד כדי כך. נדבר על זה, נשווה, נבדוק, נתעניין אבל זה באמת לא העיקר ובטח לא מה שקובע בשבילנו אם אנחנו נמשכות אליך פיזית או לא (לא מתחייבת למקרים בהם זה כל כך קטן עד שזה הופיע במהדורות שונות של ספרי גינס ו-HIX). אנחנו לא נמצאות במרדף אחרי מגדל עזריאלי אנושי ובאמת שלפעמים כל המוסיף גורע, ואם מה שאני אומרת נשמע כמו קלישאה אחת גדולה זה כי זה קלישאה אחת גדולה – אבל זה לא הופך אותה לפחות נכונה. אז אם למישהו מכם בקהל יש עדיין ספק בנוגע לזה, הנה עשרה דברים פיזיים, שיותר משפיעים על המשיכה המינית שלנו אליך מאשר גודל האיבר שהכי מעסיק אותך בעולם:

גובה

כן, עוד משהו פיזי שלא ממש תלוי בך ואינו ניתן לשינוי. בטח שמת לב שרוב הנשים נוטות להימשך לגברים שגבוהים מהן. לא יודעת מה ההסבר לזה ולמה זה תופס מקום כל כך חשוב, אבל העובדה היא שאנחנו מעדיפות אותך בעל נגישות לארון הכי גבוה במטבח. מודה, גם אני כזאת. אבל בעיקר כי אני לא הרבה מעל 1.60 מ', מה שאומר שרוב הסיכויים הם שאם אתה נמוך ממני זה כי אתה בן 12.

שיער

נכון שיש לך קטע אובססיבי לגבי מפרצים? אז יצא היום עוד פרק של האנטומיה של גריי. כן, עד כדי כך לא אכפת לנו. אז סבבה יש לך נשירה. בוא נאמר שסבא שלך קירח, אבא שלך קירח, אחיך הגדול בדרך הנכונה לשם, ככה שהצלחנו לתאם ציפיות. שיער שופע זה אחלה ולגמרי עושה את זה, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול להיראות מצוין עם קרחת או שיער קצוץ. הכי חשוב שלא תהיה מאנשי החדשות שגם בגיל 60+ מתעקשים לשמור על ה"שיער" שלהם בכח, בעיקר כשהם משדרים מחוץ לאולפן עם משב רוח שעולה על 1 קמ"ש (אל תדאג נוסבאום, בלי שמות).

עוד במדור "הולכת על ביצים":

מראה וי

אתה לא צריך להיות מלך חדר הכושר, אבל יש משהו אקסטרה מושך (וזה מוכח מחקרית) בגברים שיש להם גוף בצורת וי, כלומר כתפיים וחזה שרחבים יותר מהמותניים. כמובן שהנתון הזה יכעיס אותך ויתן לך לגיטמציה להאשים את כל המין הנשי בשטחיות, אבל בכל זאת – לפתח קצת שרירי חזה וידיים זה הרבה יותר ראציונלי וישים מלצפות מכל אישה קיימת לבטן שטוחה, ירכיים צרות, ידיים מוצקות, תחת יציב וטיפולי לייזר.

ניקיון

זה לא אומר להיות רק נקי או לא מסריח, זה גם אומר להיראות מסודר. האמת שרק לפני שבועיים, בעודי עומדת במעבר חצייה מול האוניברסיטה, התחיל איתי מישהו עם עלה יבש בתוך הזקן ומה שהיה נראה כמו קצת רסק עגבניות ושארית של זית. אך לא זה מה שיעצור בחורה כמוני, שלא מעט מהאקסים שלה יעידו על סטנדרטים נמוכים עד לא קיימים, לכן דווקא חייכיתי בנימוס ושיתפתי פעולה עד הסוף. ה'סוף' המדובר קרה כשהוא אמר לי "אוי, את באמת לומדת לתואר שני? אני לא אוהב אנשים שמבזבזים את הזמן". שאלתי אותו אם בגלל זה הוא לא טורח להקדיש חמש דקות למקלחת.

בסוף היה סבבה (צילום: עודד קרני)
אם אתה לא סגור מה צריך לעשות, תן לה לעזור לך | צילום: עודד קרני

שפה וטון דיבור

גם אם אתה נראה הכי טוב בעולם אבל אומר את כל הדברים הלא נכונים, המשיכה הפיזית תחדל מלהתקיים. זה כמובן מיותר בכלל שאגיד את זה כי זה אמור להיות ברור, אבל עובדה שעדיין קיימים משפטי פתיחה שכדי להבין אותם צריך להחזיק צמוד מתורגמן ממוצא ערס. אז אל תחלק מחמאות שחוקות, אל תצעק אם אין צורך, אל תקלל בסוף כל משפט ואל תשתמש במטאפורות שאתה לא מבין כאילו שאין הנחתום מעיד על עיסתו.

לבוש

כמובן שמה שאתה לובש מעיד על האופי שלך, גם אם מעט. אין פה נכון או לא נכון, אתה רק חייב לקחת בחשבון שהבחורה תימשך אליך (או לא) בהתאם למה שתשדר. אם זה מותגים יקרים, בגדים גדולים מדי, בגדים צמודים, נעליים מרופטות, סנדלי שורש, עומס של שעונים ושרשראות חי – כל אחד מהם יצביע לה על משהו אחר באופי. בכל מקרה, לפעמים נהיה איתך גם אם כל פריט לבוש שלך לא מדבר אלינו. ככה יצאתי פעם עם מישהו שהלך רק עם סנדלים תנכ"יות, חולצות שיש בהם כיס למעלה ואפודים משובצים. אף פעם לא נפגשנו בבית שלי כי סביר להניח שמנתניה הוא לא היה יוצא בחיים.

לשון

מדובר באמת באיבר הכי חשוב ולשמחתך אין חשיבות לגודל או לאורך, רק לצורת השימוש. בעולם בו נשים מתקשות לחוות אורגזמה, הלשון שלך יכולה להיות ההבדל בין חיים מאושרים ורצופי עונג לבין החיים של ליהיא האשטאג. לפי רוב המחקרים, רבע מהנשים יכולות להגיע לאורגזמה דרך חדירה, אבל מעל 90% מהנשים יכולות להגיע אליה אם אתה עובד עם הלשון. עכשיו אתה מבין מה מיילי סיירוס מנסה להגיד לך כשהיא מצטלמת תמיד עם הלשון בחוץ?

סיבולת

אין לנו מה לעשות עם חבילה גדולה אם היא מפסיקה לעבוד אחרי שתי דקות בדיוק. אנחנו תמיד מעדיפות אותך נמרץ ומלא אנרגיה, עם יכולת לעבוד קשה אם יש צורך בכך (ויש צורך בכך). סך הכל הציפיות והבקשות שלנו ממך נמצאות בתחתית. בזמן שאתה היית רוצה אותנו גמישות ועם מהלכי אקרובטיקה ששמורות לאולימפיאדה, אנחנו בסך הכל מצפות ממך שתדע ללהכניס ולהוציא אוויר, בקצב אחיד במשך חצי שעה עד 45 דקות. חושב שאתה מסוגל?

זוג במיטה- סקס (צילום: BartekWardziak, Istock)
יכול להחזיק מעמד עוד 10 דקות? | צילום: BartekWardziak, Istock

תקשורת בלתי מילולית

נכון שהבגדים שכבר דיברנו עליהם הם חלק מזה, אבל יש עוד הרבה מעבר לכך. כל מחווה קטנה שלך נקלטת על ידינו ומוצעים לה אין סוף פירושים שונים. כל סימן, חיבוק, פיהוק, גלגול עיניים או יד שנשלחת בשיער נלקחים בחשבון וגורמים לנו להבין איזה מין גבר אתה. אתה לא תאמין, אבל בסוף יד שעוברת לנו בעדינות על הגב זה הרבה יותר מדליק מאשר משפטים כמו "לך יש חור ולי יש במה למלא אותו" (אם כי יש לשבח אותך על המסר הברור).

נימוסים

כן, זה הכי פיזי. כי זה לא רק מה אתה אומר ואיך אתה אומר את זה, זאת צורת התנהגות שלמה. אתה לא אמור לתקוע גרעפס עצום בדייט ראשון, אתה לא מחבק אותה אחרי שיצאת מהשירותים מבלי לשטוף ידיים ואתה בטח לא מקנח את האף עם השרוול שלך בלי הפסקה. זה לא אומר שאנחנו נגד זה שתשתטה, לפעמים חלק מהדברים האלה קבילים ומצחיקים, אבל זה דורש טאקט ונוחיות בקשר. ואם במקרה אתה חסר נימוסים לגמרי והסעיף הזה אבוד מבחינתך, כבר באמת עדיף שלפחות תהיה לך חבילה גדולה בכיס להציע בסוף הערב (כי זה יהיה הדבר הכי מנומס לעשות).

גבר בתחתונים (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
אז תפסיק לדאוג כל כך הרבה. היא כנראה תסתדר איתך גם אם אתה לא ענק | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

בקיצור, האיבר הוא באמת לא הנתון הכי חשוב בגוף שלך ולא הגורם הראשון שמושך אותנו אליך. אז תבדוק פחות מה קורה אצלך למטה ותתעסק יותר בדברים שאתה יכול לשלוט בהם, כמו טוקבקים.