אין תמונה
לירון לבו. מחכה לסקרלט

מה השריטה שלך?
אני שחקן. איזה עוד שריטה צריך יותר מזה?

מה המקצוע הכי גברי בעיניך?
איכר. רועה צאן.

מתי הפעם האחרונה ש"נכנס לך משהו לעין"?
כשאובמה נבחר. סתם. לא זוכר.

מה הדבר הכי חשוב שנשים צריכות לדעת על גברים?
שהם פשוט מקסימים.

איזה בחורות אתה אוהב?
חכמות, אינטליגנטיות, נשיות, סקסיות. הרבה חוש הומור.

מה הפנטזיה שלך?
להצליח כן לחיות עם מישהי.

מה הכי שווה בלהיות גבר?
שיש לך זין.

איזה סי.די. מנגן לך באוטו?
חבל לך על הזמן. יש לי עשרה דיסקים שקניתי לפני יומיים, של הלהקות הבאות: Calexico, Hot Whale, Mercury Rave, Tv On The Radio, Glass Vegas. לכל אחד מהם אתה מתמכר בשניה. כולם מדהימים.

מה הדרינק שלך?
יש לי הרבה, תלוי באיזה שעה של היום ובאיזה אירוע. תלוי גם במצב רוח ותלוי במזג האוויר. אם אני אצטרך לבחור אחד – זה ויסקי סינגל מאלט. בשביל להישאר בליגה, אני אמליץ על משהו פחות מוכר – ויסקי מאלט של 12 שנה שנקרא Cragganmore. מדהים.

על מה עוד לא סימנת "וי" ואתה חייב לנסות?
סקרלט ג'והנסון.

מה אתה מעשן?
לעיתים מאוד רחוקות, סיגרים. קובנים. לגבי עוד משהו – בדרך כלל לא.

אין תמונה
מצד שני, לא נראה שבינתיים רע לו בחיים

על מה אתה נוהג / רוצה לנהוג?
אני רוכב על אופנוע מוטור קרוס. בגליל התחתון אני רוכב על טרקטורון. הרכב הראשון שהיה לי בחיים היה ג'יפ שהייתי איתו באוגנדה – טיילתי איתו חצי שנה באפריקה ושיחדתי את כל המכס האוגנדי כדי שהוא יעבור לרשותי. באותו אופן, החלומות שלי הם לא באיזה רכב אני רוצה לנהוג, אלא איפה אני רוצה לנהוג איתו. המסע הבא יהיה בדרום אמריקה או משהו במזרח.

מה אתה אוכל?
אני אוכל בריא, אוכל ירקות, פירות, בשר, אוכל ביתי, אוהב לבשל ואוהב שמבשלים לי. רק שיהיה גיוון. מאכל ספציפי – אין לזה סוף. בעיקר תבשילים שבושלו הרבה זמן, הרבה בשר והרבה ירקות.

באיזה בר אפשר למצוא אותך?
כמעט בשום בר. אני בדרך כלל יוצא מעט מאוד, ואז לאיזה בר שמזדמן לי. כשאני נפגש עם אנשים זה בדרך כלל בבית. הבילוי המועדף עליי: לעזוב הכול, לקחת אוהל ושק"ש, לנסוע כמה ימים לדרום, צפון, לאן שאתה רוצה. הייתי בברקים ורעמים בתוך אוהל קטן. אני מכיר את כל הארץ, עשיתי ניווטים בצבא, גם בחורף. מתי פעם אחרונה יצא לך לפגוש רועה עזים באמצע שום מקום? היה לי קטע שפשוט ראיתי רועה עזים הולך, ולידו עז גדולה, וכשאני מתקרב אני רואה שהוא סחב גדי שנולד כרגע. נקודת המפגש שלנו היתה כש-360 מעלות מסביב אין אף אחד. חוויה של פעם בחיים, באמת.

איזה ספורט אתה עושה?
הליכה וריצה בים, משלב את זה עם תרגילים כלליים, תרגילים לגב, עליות מתח. לפעמים אני גם עושה קורס – פילאטיס או פלדנקרייז.

מה החפץ הכי דבילי שאתה מחזיק?
סיכה של שפרירית. חזרתי מאפריקה, ממלאווי, יש שם אגם מים מתוקים עם כל מיני שפריריות וכאלה דברים. אז חזרתי עם סיכה של שפרירית.

מה התחביב הכי גברי שלך?
לטייל ולדוג.

למה זה גברי?
אתה מכיר דייגות?

בשורה התחתונה:

אין ספק שלירון לבו הוא גב-גבר. מדובר במוצ'ילר בנשמה שמעדיף לחיות בגשם באותו אוהל עם רועה עיזים, הוא עשה את נטלי פורטמן (אנחנו לא נתעייף מלהגיד את זה), הוא בורר ויסקי לפי שנת הייצור שלו והוא גאה בזין שלו. מה שכן, הוא עושה פילאטיס. אז אנחנו לא יודעים.