ליאור נרקיס - אירוע פתחון לב (צילום: אלעד דיין)
"ההנאה הכי גדולה שלי בחיים היא לראות את הקהל שר איתי". ליאור נרקיס | צילום: אלעד דיין

מה השריטה שלך?
המקצוע שלי. להיות כל הזמן פעיל ולחפש את הדבר הבא, ליצור עוד ולעשות עוד. אני סוג של וורקוהוליק. זאת שריטה, כי לפעמים זה טו מאץ'.

מה המקצוע הכי גברי בעיניך?
זמר (צוחק). מוסכניק, נראה לי.

על מה עוד לא סימנת וי ואתה חייב לנסות?
להטיס מטוס. לא נראה לי שזה יקרה, אבל זה חלום.

מה רגע השיא בחייך?
לידת בני. זה רגע שנורא קשה להגדיר אותו במילים, רגע שבו כל הטוב בא אליך לתוך הנשמה, ואתה מרגיש הגשמה עצמית. זה אושר פנימי שמציף אותך עד דמעות.

רגע השפל?
האלבום שבא אחרי האירוויזיון. הוא לא הצליח, וזה הרגיש כמו שפל בקריירה אחרי תקופה מאוד מוצלחת. אז זה האירוויזיון וכל הקונספט הזה, כנראה לא עבד אצלי.

מתי הפעם האחרונה ש"נכנס לך משהו לעין"?
כשהילד שלי נולד. כשראיתי את הבן של אבי כהן מתראיין בתקשורת אז זה מאוד נגע בי, הזלתי דמעה. אבל לבכות ממש, בכיתי רק כשהילד נולד.

מה הפנטזיה שלך?
החלום הכי גדול שלי הוא להמשיך להצליח בקריירה שלי, שתהיה לי משפחה למופת ושהסובבים שלי יהיו בריאים, ולהתבגר יפה, מה שנקרא. יש לי מופע בהיכל נוקיה בעוד כמה חודשים, שזה סוג של שיא שלא חלמתי עליו. אבל אני מאמין שאחרי שהוא יעבור יהיה לי חלום חדש.

מה הכי שווה בלהיות גבר?
גבר הוא האיש שאחראי על כל המשפחה, הכתפיים הרחבות, ההגנה, שמשמש אבא, שמשמש דמות יציבה לאישה. כתוב "ברוך שלא עשני אישה", ואני בן אדם מאמין, אז אני אומר את זה וכבר אני גאה. אצלי זה כיף שאני יכול להניח תפילין כל בוקר, ולנסוע לאומן בראש השנה עם כל הגברים. אם לא הייתי גבר לא הייתי יכול.

איזה דיסק מנגן לך באוטו?
אני שומע כל הזמן סקיצות מהאולפן שלי. אני שומע המון רדיו, אבל אני מאוד שקוע ביצירה שלי. כשאני שומע את זה באוטו זה חלק מהעשייה שלי. כמובן שאני מאוד נהנה לשמוע גם את שלומי שבת ואייל גולן, את שרית חדד ואת דודו אהרון, משה פרץ, את ריטה, שלמה ארצי, פה שיר נוסטלגי של "תיסלם" ושם שיר של "משינה". את מירי מסיקה אני מאוד אוהב, אני חושב שיש בה משהו אלוהי. אני אוהב לשמוע את "התיקון הכללי" של ארז יחיאל, שהוא מתנגן אצלי בריפיט באוטו. שומע הכל, ים תיכוני קצת אבל מעריך גם את כל האמנים האלה.

מה הדרינק שלך?
גריגוס עם רדבול.

מה אתה מעשן?
מרלבורו לייט. לצערי אני מעשן, אני מקנא באלה שאומרים לי "עישנתי עשרים שנה והפסקתי".

על מה אתה נוהג?
יגואר.

מה אתה אוכל?
אני מטורף על האוכל של אימא שלי ואשתי. אני אוהב מוסקה, קובות, מאוד אוהב אורז לבן. בג'אנק פוד אני גרופי של שווארמה, בכל שעה.

באיזה בר אפשר למצוא אותך?
זה משתנה, אני יושב איפה שהחברים שלי יושבים. אני אוהב מאוד לשבת ב"מסה" למשל, על הבר.

לאן אתה טס?
תאילנד, ווגאס, איי פיג'י. אלה המקומות המועדפים עליי.

ליאור נרקיס בהופעה (צילום: עודד קרני)
"אני סוג של וורקוהוליק" | צילום: עודד קרני

מה החפץ הכי דבילי שאתה מחזיק?
אני עדיין מחזיק את החולצה שלבשתי באירוויזיון בארון הבגדים שלי, מטעמי זיכרון.

מה התחביב הכי גברי שלך?
נהיגה. אני אוהב לנהוג. יש לי נהג, והוא הפך להיות נווט. הוא ג'יפיאס אנושי. הוא עושה בו סידורים כל היום, אבל כשנוסעים להופעות וכאלה, קשה לי לשבת ליד הנהג. זה תמיד היה ככה, מהיום שהוצאתי רישיון.

שים את האצבע על ההנאה הכי גדולה שלך בחיים.
להיות בחיק המשפחה קודם כל, זה בראש ובראשונה. וההנאה הכי גדולה היא גם לראות את הקהל, לראות שיר שמצליח, שכולם שרים אותו – במיוחד בהופעות, לראות את זה קורה בזמן אמת, זה השיא בחיים.

>> "מפנטז על סקס בכדור פורח": שאלון גבר עם עתי שולברג