פאולינה ובני בבריכה (תמונת AVI: mako)
"העצה שלי לגברים היא שייקחו ממני דוגמא אישית איך לחזר אחרי נשים". בני מדגים איך עושים את זה | תמונת AVI: mako
מה המקצוע הכי גברי בענייך?

שוטר. כי אתה לובש מדים כל היום ויש לך פיקוד וכוח בידיים. עצם העובדה שאתה זה שצריך לשלוט על החוק זה מאוד גברי בעיניי, מה גם שלא מזמן החליפו מדים חדשים לשוטרים שזה היה רעיון טוב בעיניי, בכלל אני חושב שצריך להחליף את המדים בתדירות גבוהה יותר כדי שיישארו באופנה.

במה אתה דומה לאבא שלך?

אבא שלי גם טוב בפלירטוטים עם בנות. נכון שהוא נשוי ונאמן כמובן, אבל המקצוע שלו הוא לגייס כספים ועם השנים למדתי ממנו איך לדבר נכון עם בני אדם, איך להיות חופשי ופתוח, לכל מקום שאבא שלי יגיע, כולם יאהבו אותו ואני משתדל להיות גם כן ככה.

אתה אוהב לדבר.

אני מדבר שלוש שפות: עברית, אנגלית ורכילות. אהבתי לרכל באח הגדול, אני מרכל בבית על כל המשפחה, וזה דבר אמריקאי וזה מאוד מקובל.

איזה ספורט אתה עושה?

אני אוהב הליכות ושוחה הרבה, בים או בבריכה, פעם הייתי עושה גם סקי מים.

והתחביב הכי גברי שיש לך?

אני אוהב לצלול עם בלוני חמצן, יש לי 2 כוכבי צלילה ואני משתדל לצלול כשאני יכול.

מה עדיין לא הספקת בחיים שלך ואתה חייב להספיק?

את האח הגדול כבר הספקתי, הייתי רוצה לעשות גם קפיצת בנג'י, להיכנס לכנסת עם מפלגת כלכלה, למרות שמוקדם להספיד את זה כי אני מתכוון לרוץ שוב... אבל יותר מהכול הייתי רוצה שתהיה לי תוכנית על זוגיות. כתבתי ספר שלם על זוגיות שנותן טיפים איך לשמר את הקשר עם הבחורה שאיתה אתה נמצא.

זרוק איזה טיפ לשימור.

תשמע הייתי נשוי 8 שנים, וכל פעם שהיו לי ויכוחים או מריבות עם אישתי הייתי רושם אותם ואז לומד אותם בלילה עד שהגעתי לרעיון שלכל סוג של מריבה אפשר לתת שם ומצאתי שיש כ-30 סוגים של מריבות שחוזרות על עצמן בין בני זוג. המריבה הכי פופולארית היא שהאישה רוצה משהו שיבוא מהגבר וזה לא יקרה לבד. נגיד אפילו פרח. אם אישה רוצה פרח היא צריכה להגיד לגבר שהיא רוצה פרח אחרת היא יכולה למות עד שהוא יביא לה פרח.

אוקי, אני רושם, יש עוד שיטות וטיפים שיעזרו לכולנו?

כן, יש את מה שאני קורא לה שיטת ההמבורגר לשמירה על הזוגיות. כמו שאתה מזמין המבורגר ברשת מזון מהיר והקופאית תמיד חוזרת על ההזמנה שלך בשביל לוודא שזה מה שהזמנת, כך גם בין בני זוג, אם חשוב לך משהו, תוודא אותו בקול כמה פעמים. זה תמיד היה מכעיס אותי למה היא חוזרת בקול על הדברים שאני אומר או על מה שהיא רוצה ואז הבנתי שזה לוודא שהצד השני הבין. שיטת ההמבורגר זו המלצה שלי לזוגות שרוצים שיהיה ביניהם יותר הבנה.

בני ופאולינה
"האמת שקצת נהניתי גם, אבל לא הרבה כי זה לא היה מתאים לי". התקרית עם פאולינה

מה הייתה העבודה הכי קשה שעשית בחיים שלך?

כתבתי מגילה. אני סופר סת"ם ולכתוב מגילה כמו כל כתיבת סת"ם אחרת זו עבודת נמלים. אתה שעות על גבי שעות עם הנוצה והדיו וכל פעם למלא וזה מאוד לאט, אבל נהניתי מזה.

יש לך רגע שיא בחיים?

יש לי שני רגעי שיא, הרגע הראשון הוא הרגע בו התחתנתי עם אשתי לשעבר זה היה ממש כיף והרגע השני הוא הרגע בו התגרשתי ממנה. ואולי גם כשיצאתי מבית האח הגדול, יצאתי עם כזה כיף והנאה, הרגשתי על גג העולם. עם חיוך מלא אני יוצא לעולם שלם עם עצמי ויודע לאן אני הולך. אני ידעתי שאני נתתי מאה אחוז ממני ולא יכולתי לקוות ליותר.

יש לאדם כמוך רגעי שפל בחיים?

בסופו של כל יום, אם אני מרגיש שלא מימשתי את הפוטנציאל של אותו היום עד סופו, אני חווה רגע שפל. אני אוהב לנצל מאה אחוז מהיום כל יום. למזלי לרוב אני מרגיש שניצלתי את היום.

מה הדבר הכי מטופש שעשית בשביל להרשים בחורה?

יש לי כמה, בדייט החמישי שלי עם אשתי לשעבר, בחמש לפנות בוקר טיפסתי על אדן החלון שלה עם זר ורדים ביד וכשהגעתי למעלה כל אדן החלון נשבר וכולי נפלתי על כל העציצים של חמותי. כולם יצאו מהבית ומהחלונות וצעקו עליי ואני, מה יש לי לעשות אמרתי להם שאני מאוהב. שלושה ימים אחרי המקרה התארסנו.

אבל יש עוד משהו מצחיק שקרה לי עם נשים. הייתי פעם על המחשב אצל חמותי בבית ולא שמתי לב שהיא נכנסה לחדר ועמדה לידי, מבחינתי הייתי בטוח שזו אשתי אז הרמתי את היד למשש לה את הישבן כי הייתי בטוח שזו אשתי וזה מה שזוגות עושים ולא שמתי לב עד שהצטלבו בנינו מבטים ושנינו תפסנו צרחה... זה היה פשוט בושה. אחר כך כבר צחקנו על זה...

אתה יודע שגם פאולינה ניסתה לפתות אותי בבית האח הגדול. היה פעם אחת שהיא ביקשה שאני אעשה לה מסאז' בברך. ואז עוד קצת למעלה ואז בגב התחתון ואני רואה שהיא ממש נהנית מזה, אבל אני גם רואה שזו סיטואציה מאוד מביכה, אז שנינו הבנו שהגענו לזה בלי כוונה. האמת שקצת נהניתי גם, אבל לא הרבה כי זה לא היה מתאים לי.

בני ושלי בשיחה על המדרגות (תמונת AVI: mako)
"כשהייתי בבית האח הגדול היינו מצחצחים שיניים ביחד, זה דברים שזוגות עושים". בני ושלי | תמונת AVI: mako

מתי פעם אחרונה נכנס לך משהו לעין?

יום לפני שיצאתי מהבית בכיתי בחדר האח הגדול כי התגעגעתי לילדים שלי והרגשתי שאני מפסיד את הילדות שלהם כל רגע שאני נמצא בתוך הבית וזה העציב אותי.

מה הפנטזיה שלך?

אני רוצה שסיפורי הילדים שאני כותב יצאו לאור, וגם משחקי הלוח שאני יוצר והפטנטים שלי, מאוד חשוב לי לראות את הדברים האלה מצליחים.

מה אתה שותה?

אלכוהול? אני לא שותה. אפילו בתוכנית כשכולם שתו והרימו לחיים, ביקשתי שיודיעו לאימא שלי ששמתי מיץ בכוס כדי שלא תדאג.

מה הכי שווה בלהיות גבר?

שאני יכול להשתין בעמידה. אתה יכול לבחור בכל חנייה איזה גלגל של אוטו שאתה רוצה ואני יכול להשתין עליו.

איזה בחורות אתה אוהב?

בחורות כמו שלי. בחורה שאוהבת לקרוא ספרים ושתעזוב אותי לנפשי גם כשצריך. אחת שיהיו לה חברות שתוכל לתת לי ספייס לעיתים. בחורה שיודעת להראות אהבה במיטה כמובן.

מה הדרך הכי טובה שלך להתחיל עם בחורה?

בתוכנית, באתי לשלי ואמרתי לה: "הרגליים שלך בטח כואבות נורא כי את רצה לי במחשבות כל היום". ואז הצעתי לה מסאז' וזה נמשך משם לשיער וכך הלאה...

תגיד, אתה באמת חושב שיהיה לך משהו עם שלי?

בטח, אני באמת חושב שיקרה משהו עם שלי, היא גם התחברה איתי ואני מאוד מחבב אותה. מעבר לאייטם, זה מעבר למופע הבידור הזה שנקרא האח הגדול, כשהייתי בבית האח הגדול היינו מצחצחים שיניים ביחד, זה דברים שזוגות עושים.

איך אתה מחזר אחריי בחורה?

בחורה רוצה לראות שיש לגבר ביטחון, שהוא לא מפחד להביא את הדעה שלו, חוץ מזה אתה צריך להפעיל אצלה את הרגש, נשים אוהבות טיזינג. כשהן שואלות אותך שאלה, אל תנדב מיד מידע, תהפוך לשאלה הפוכה... נגיד כשהיא שואלת אותך בן כמה אתה, אל תענה ישר, תגיד לה קודם שיש לך שאלה בשבילה ותשאל אותה מה דעתה לצאת איתך למסעדה. ואתה צריך להיות אתה. אין יותר טוב מזה.

מה מדליק אותך אצל נשים?

וואו... שהן נוגעות בשיער שלהן... כשהן משחקות עם השפתיים... ושהן מתעניינות בך.

ומה דוחה אותך אצל נשים?

כשהן משחקות אותה קשה להשגה, או שיש להן עגיל באף... וגם כשהן הולכות עם מכנסי חיתול... פשוט לא סובל את זה.

מה גורם לך אושר?

לבלות עם הילדים שלי ולהמציא המצאות יחד.

ומה אתה הכי שונא?

אנשים שממורמרים כל הזמן ועצובים ולא יודעים לשמוח בחיים, זה גורם גם שאחרים לא יכולים לשמוח על ידם.

 יש עוד משהו שאני עדיין לא יודע עלייך?

פעם הלכתי על גחלים יחף. זה היה חלק מקורס שגורם לך לעשות פוקוס בחיים ולדעת מה אתה רוצה.

בני הולך על גחלים (צילום: תומר ושחר צלמים)
הלך על גחלים כדי לקבל פוקוס בחיים | צילום: תומר ושחר צלמים

לסיום, עצה לחיים?

העצה שלי לגברים היא שייקחו ממני דוגמא אישית איך לחזר אחרי נשים. כמו שחיזרתי אחרי שלי בתוכנית. לעשות ארוחות צהריים ואמבטיות, להגיש ארוחות למיטה, אני מקווה שאני אהיה דוגמא אישית לכולם איך לחזר אחרי הנשים.

>> חי מהבריכה: האח הגדול מהזווית הגברית