View this post on Instagram

A post shared by Alon Eini (@alon.eini) on

1. מה השריטה שלך?
"חו"ל. תמיד יושב לי בראש להיות שם ואולי לגור שם. מקומות שראיתי ומקומות שאני עוד רוצה לראות".

2. מה המקצוע הכי גברי בעיניך?
"נהגי מרוצים. אחד הדברים שמעניינים אותי בחיים זה אסטרטגיות. לנהגי מרוצים יש אסטרטגיה שמכילה בתוכה אדרנלין גבוה עם שליטה מקסימלית ברכב עם המון כח, ובכל רגע נתון אתה על הקצה".

3. על מה עוד לא סימנת וי ואתה חייב לנסות?
"צניחה חופשית. אני אוהב אדרנלין ואוהב גבהים - אז מה שנישאר לי זה רק לקפוץ מאיזה מטוס".

4. מה הייתה העבודה הכי קשה שעשית בחיים?
"בניית תשתיות מים וביוב. לאחר השחרור מהצבא לא כל כך היה לי מה להציע לעולם, אז התחלתי לעבוד עם קבלן תשתיות. יוצאים מהבית בחמש בבוקר, עובדים פיזית מאוד קשה, אוכלים בקטנה וחוזרים מותשים".

5. מה יכול להדליק אותך בשנייה?
"התעללות במשהו חי וחסר אונים. זה פשוט משגע אותי, ואני לא מצליח למצוא שום הסבר הגיוני למה שאדם יעשה דבר כזה. זה ממלא אותי בכעס וחוסר הבנה מיידי".

6. מה היה רגע השיא בחייך?
"הרכב הראשון שלי. אחרי שגדלתי במושב עם 2.5 ילדים נוספים - היה לנו ממש משעמם. אני נוהג לבד מגיל 13 בערך, אבל לא יכולתי להתרחק יותר מידי - רק אל המושבים השכנים. כשקניתי את הרכב הראשון שלי הרגשתי את החופש. פשוט נסעתי ונהניתי מכל רגע".

7. מתי בפעם אחרונה "נכנס לך משהו לעין"?
"לפני שנתיים. מוט של מטאטא. זה היה קשוח. הכלבה של אחותי רצה לפני, נתנה מכה למטאטא מאחורי הדלת, וכמובן שאני בדיוק יצאתי והוא נכנס לי ישר לעין. יומיים לא הצלחתי לפתוח את העין ועד היום יש לי בעיות עם  הסיפור הזה".

View this post on Instagram

A post shared by Alon Eini (@alon.eini) on

8. יש לך בגד מזל שאתה לא זורק?
"לא. אבל עד לפני חצי שנה שמרתי חולצות סוף מסלול או משהו כזה מהסדיר".

9. מה הדרינק שלך?
"אני אוהב לשתות הרבה דברים; קמפרי, בירה קרה תמיד באה טוב, אבל אם יש רגע לשבת ולהתפנק מבחינתי זה רק עם ג'נטלמן ג'ק - בשלוק אחד יש כל כך הרבה זיכרונות".

10. מה ההישג הכי גדול שלך כגבר?
"ללא ספק להיות לוחם בצה"ל שלוש שנים. כמעט כל רגע היה רגע קשה. גאה בזה, לא מתחרט, אבל לא הייתי עושה זאת שוב בחיים".

11. מה נשים צריכות לדעת על גברים?
"זו שאלה מכלילה וקשה לי עם שאלות כאלו. בסופו של דבר גבר זה אינדיבידואל ולא משהו כללי. נשים צריכות למצוא את האיש הנכון. אם כן ננסה להכליל - אולי פשוט לקבל את הגבר ולא לנסות לשנותו".

12. איזה טייפ של בחורות אתה אוהב?
"אין דבר כזה טייפ אחד מבחינתי, אבל אם אנסה אז אני אוהב נשים שאפשר לפתח איתן שיחה. שאפשר להתפנק עליהן ברגע הצורך. שיצחיקו אותי מעת לעת ושיבינו את ההומור שלי. נשים עם ביטחון ומטרות קדימה. שתדע לראות את הצד החיובי ברוב הזמן. לסיכום - שאפתניות עם חוש הומור".

View this post on Instagram

A post shared by Alon Eini (@alon.eini) on

13. איזו תכונה מוציאה אותך מהכלים?
"אנשים שמזלזלים באנשים. 99% מהמקרים אדם ששופט אדם אחר בכלל לא רואה את התמונה הכוללת. גם אם כן, אותו אדם לא בנעליו. זה בסדר לחלוק על דעה, זה בסדר לא להסכים, רק לא לזלזל במה שיש לצד השני להגיד".

14. מהו האוכל האהוב עליך שאתה לא יכול בלעדיו?
"יש הרבה סוגי אוכל מעולים ומרגשים. אבל יש טעם אחד שאי אפשר למצוא אותו בשום מקום אחר בעולם חוץ מהבית של אמא - עלי גפן ממולאים - ביס אחד ואין עם מי לדבר".

15. באיזה פאב אפשר למצוא אותך?
"אין לי פאב מועדף. בדרך כלל זה יהיה הפאב השכונתי שלי".

16. איזה ספורט אתה עושה?
"אופניים זה חלק מובנה אצלי. לחדר כושר אני הולך בתקופות מסוימות ושוחה בקיץ".

17. מה החפץ הכי דבילי שאתה מחזיק?
"בדרום אפריקה קניתי PSP עם כמה משחקים. כל הטיסה מאוד נהניתי מהעניין. אחרי חודש או חודשיים פרצו לי לבית וגנבו לי אותו. כחלק מהאבל עליו לא יכולתי לזרוק את המשחקים שלו עד היום. אפילו פרסמתי את זה למסירה, רק לא לזרוק".

View this post on Instagram

A post shared by Alon Eini (@alon.eini) on

18. מה התחביב הכי גברי שלך?
"דאון היל. ליד הבית שלי יש את צוק מנרה, אז אני עולה לי ברכבל ויורד עם האופניים. יתרונות הצפון".

19. מה אתה הכי שונא?
"כשאני ניחשף לחוסר צדק. אפשר לראות את זה כל יום במלא מקומות, פשוט אנשים שלוקחים את החוק לידיהם ואף גורם או אדם לא עושה כלום בנידון".

20. מה היית רוצה שאנשים בבית ידעו עליך?
"שאני אוהב להקשיב לאנשים - גם אם אני מסכים וגם אם לא - אני אוהב להציג דעה מנגד כדי לפתח את השיחה. זו הדרך שלי לראות ולהבין את הצד השני טוב יותר".