View this post on Instagram

A post shared by Dudu Cohen (@dudu.cohen.101) on

1. מה השריטה שלך?

"לקרוא ולנקות הודעות בשורת ההתראות בנייד. לא מסוגל לראות התראות שלא נקראו ונשארו על הצג יותר מכמה דקות".

2. מה המקצוע הכי גברי בעיניך?

"כבאי. העניין הזה של להציל אנשים ולחימה באש, ולהיכנס למצבים מסוכנים שיסכנו את החיים שלך אפילו. מהתפיסה הזאת כבאי נשמע לי משהו מאוד גברי, הכי גברי שיש".

3. על מה עוד לא סימנת וי ואתה חייב לנסות?

"טיול קוסט-טו-קוסט בארה"ב על אופנוע הארלי דווידסון. לפני הטיול הגדול שלי, בגיל 24, התחלתי לקרוא ולהתעניין בהודו, ופשוט ראיתי בכל המקומות שההמלצה הכי מיוחדת, שונה ומטורפת הייתה לחצות את הודו עם אופנוע - שזה הכלי הכי נפוץ שם, הכי נוח, הכי מבטא את החופש, את הגבריות והכל".

4. מה הייתה העבודה הכי קשה שעשית בחיים?

"גינון ונוי בקיבוץ קטורה ליד אילת. הערבה זה אזור מאוד מאוד חם, והשעות היו לא פשוטות. אתה קם בחמש בבוקר, משהו כזה, ואלה שעות שעדיין קר בהן. אתה עובד עד איזה שתיים-שלוש בצהריים, חום אימים. הפעולות שאתה עושה – לכרות עצים, לשתול ולגזום, כל ההתעסקות הזאת - היא משהו מאוד יפה כי אתה בונה דברים, אבל זה גם מאוד אינטנסיבי ומאוד פיזי".

5. מה יכול להדליק אותך בשנייה?

"חוסר צדק, בכל תחום בחיים. זאת הצטברות כזאת שפתאום אתה רואה כתבה בטלוויזיה, נגיד על מישהו ממש מסכן או מישהו שהמערכת לא מבינה אותו, בין אם זאת המדינה או משרד כלשהו, והוא חסר ישע או מישהו שממש נעשה לו עוול, וזה ברור, אבל אנשים אחרים לא רואים את זה, או לא מתקנים את זה. זה כואב לי, זה שורף את הלב כשאתה רואה, שומע וקורא על זה".

6. מה היה רגע השיא בחייך?

"לחצות את הודו על אופנוע. רכבתי על כביש שנקרא דרך המוות, יש את זו בבוליביה ויש את זו בהודו - זו הדרך השנייה הכי מסוכנת בעולם. כמעט 500 ק"מ וזה היה השיא, לכבוש את הדרך הזאת. לא הרבה ישראלים, ובכלל, לא הרבה אנשים, מצליחים לעשות את זה על אופנוע, זה די קשוח. אז להגיע לסוף ולראות מה עשית, זה היה רגע שיא מבחינתי".

View this post on Instagram

A post shared by Dudu Cohen (@dudu.cohen.101) on

7. מתי בפעם אחרונה "נכנס לך משהו לעין"?

"לפני שעה, ראיתי סרטון מרגש בפייסבוק על בחור שנתן כסף לרוכלת זקנה ברחוב וסיפר את סיפור החיים הקשה שלה".

8. יש לך בגד מזל שאתה לא זורק?

"מכנס כדורסל ישן מכיתה י' ששימש אותי שנים למשחקי כדורסל והיום משמש כפיג'מה".

9. מה הדרינק שלך?

"צ'ייסר עראק".

10. מה ההישג הכי גדול שלך כגבר?

"לגרום לבחורה לבטוח בי ולסמוך עליי".

11. מה נשים צריכות לדעת על גברים?

"שהרוגע שלהן גורם לנו להיות רגועים, נותן לנו ביטחון. ושאם לא תגידו במילים מה מפריע לכן, לא נדע למה אתן מתכוונות ומה עשינו לא בסדר".

View this post on Instagram

A post shared by Dudu Cohen (@dudu.cohen.101) on

12. איזה טיפוס של בחורות אתה אוהב?

"בחורות שקטות עם נוכחות ואישיות כובשת".

13. איזו תכונה נשית מוציאה אותך מהכלים?

"התנשאות וזלזול. זה קרה לי בכמה דייטים, כשאתה יושב עם בחורה ופשוט לא מעניין אותה מי בצד השני. מעניין אותה היא, ומעניין אותה רק לדבר ולדבר ולהשמיע. יש גם גברים כאלה, אבל גם בחורות שרק רוצות לדבר על עצמן, ולא באמת אכפת להן מי בצד השני או מתעניינות בו. בעיני, זה מה שגובל בהתנשאות וזלזול או חוסר מודעות".

14. מהו האוכל האהוב עליך שאתה לא יכול בלעדיו?

"ממתקי גומי בעיקר, וכל מה שחמוץ מתוק".

15. באיזה פאב אפשר למצוא אותך?

"רובע בר יין בדיזינגוף".

16. איזה ספורט אתה עושה?

"כדורסל. הקטע שלי עם הכדורסל התחיל בכיתה ט'. מגיל אפס כמעט שיחקתי כדורגל, כל הזמן הייתי משחק והייתי חלוץ מטורף ביסודי ובתיכון. מאוד רציתי לשחק כדורגל מקצועני, אבל הסיבה שלא המשכתי עם זה לקריירה מקצעונית זה כי כדורגל תמיד היה בשבת, וכשהייתי ילד, שמרנו שבת, היינו יותר דתיים במשפחה. אז חיפשתי משהו שלא יהיה בשבת, וכדורסל היה הכיוון, ניסיתי בכיתה ט'. הלכתי למכבי ירושלים, ומשם זה המשיך עד י"ב, אולי עד הצבא, משחקים בליגה, והייתי שחקן יחסית דומיננטי בקבוצות בהן שיחקתי".

View this post on Instagram

A post shared by Dudu Cohen (@dudu.cohen.101) on

17. מה החפץ הכי דבילי שאתה מחזיק?

"זכוכית מגדלת. קיבלתי אותה במתנה מהבנק של אמא שלי לפני כמה שנים. כמו שאתה מקבל מחזיקי מפתחות כאלה, אז היה אחד שפשוט לוחצים על כפתור, הוא נפתח ויש בו מן זכוכית מגדלת. כמה שזה דבילי, יצא לי לא פעם להשתמש בו כדי להגדיל משהו שלא ראיתי במסמך מסוים, או משהו שלא היה ברור. אז לא פעם אחת זה ממש עזר לי, למרות שזה דבילי לחלוטין".

18. מה התחביב הכי גברי שלך?

"מלחמת העולם השנייה – טיולים, ספרים, לבוש".

19. מה אתה הכי שונא?

"אנשים איטיים, איטיות שלא לצורך. מטריף אותי חוסר המודעות שלהם או חוסר האכפתיות הזה. נגיד כשאנשים נוסעים בכביש על הנתיב השמאלי, נוסעים הכי לאט ויש לך את כל הנתיב הימיני. אז תסע, או תסעי. ובכללי בתור כלשהו – בסופר, בבנק, ברחוב, במעבר חצייה, נכון, יש דברים שצריך לעשות אותם בצורה איטית, וזה הכי טוב וראוי, אבל יש מקרים שאפשר טיפה להזדרז. כשאתה מת לעשות משהו, ואתה ממהר לאנשהו, אבל מישהו תוקע אותך בגלל איטיות שהיא לא קשורה לכלום וסתם מעצבנת".

20. מה היית רוצה שאנשים בבית ידעו עליך?

"שאני מוכן לעשות הכל בשביל אנשים שאני אוהב".

"חתונה ממבט ראשון": מוצ"ש ב-21:15, קשת, ערוץ 12