אין תמונה
חמק ברגע האחרון. דין גונרסון | צילום: none

אתה יושב על מסילה של אחת מרכבות ההרים המהירות בעולם, ה-"bullet" שבעיר שנג'ן בסין, רכבת שמגיעה בירידות למהירות של 135 קמ"ש. אתה כבול למסילה בשלשלאות ברזל, אזיקים ומנעול. אתה שומע את הרכבת יוצאת לדרך ויודע שיש לך 58 שניות בלבד להשתחרר או שתהפוך לחלק בלתי נפרד מהמסילה. אתה משתחרר תוך 57 שניות, קופץ 10 מטרים לכרית אוויר והופך לסנסציה עולמית.

האמת שדין גונרסון (48), אומן הימלטות קנדי אותו משווים בעולם להודיני, כבר מזמן הפך לסנסציה, אבל הווידיאו האחרון הוא אחד החזקים בקריירה שלו. "אני מזדקן, והגוף שלי כבר לא מה שהיה פעם", אמר גונרסון אחרי פעלול האקסטרים המסוכן, "אבל אני עדיין נהנה. אני בטוח שהבת הצעירה שלי תבוא אליי יום אחד ותגיד לי 'אבא, אני לא רוצה שתעשה דברים כאלה יותר', וזה יהיה היום הכי קשה בחיים שלי".

עד שהיום הזה יגיע, גונרסון מתכנן להמשיך בפעלולים האלה לפחות לשנים הקרובות: "הודיני חי עד גיל 52", אמר, "מה שאומר שיש לי לפחות עוד ארבע שנים טובות!"

אגב, אחרי שתצפו בווידיאו שתפו אותנו אם גם אתם חשבתם שהקריין נשמע לא מאוד מתלהב לנוכח המעמד. "מה אתם יודעים, הוא הצליח", לא נשמע לנו כמו תגובה מרגשת מספיק. יכול להיות שהסוף היה ידוע מראש? גם אם כן, עדיין מדובר בחתיכת פעלול.

>> המטורפים שקופצים מהמפלים הגבוהים בעולם