סקסיות בעיני המתבונן

בר VS קים
נסגור על תיקו

רצינו לנצל את ההזדמנות הזו כדי להודות לכל מגזיני הגברים ברחבי העולם. באמת, תודה רבה. מה בסך הכל ביקשו מכם? לא פיצוח הגרעין, לא גילוי סודות היקום, אפילו לא שיחה על תולדות הלוגיקה עם נטלי דדון. כל מה שרצינו הוא הכרעה פשוטה לשאלה פשוטה: מיהי האישה הסקסית ביותר בעולם ב-2012? FHM בחרו בטוליסה, אסקווייר הלכו על שרה ג'ין אנדרווד, ZOO בחר בקים קרדשיאן ועכשיו הגיע Maxim עם בר רפאלי. אז מי הכי ניצחה? יש סיבוב שני? ספרו את קולות החיילים? זה ממש מבלבל הסיפור הזה. אתם ממש לא משאירים לנו ברירה. עכשיו פשוט נצטרך לשבת עם התמונות של אחת מהן אל תוך הלילה ולגבש החלטה. ככה זה, אם אנחנו רוצים שמשהו יתבצע חייבים לעשות אותו בעצמנו.

הצטרפו ליס"מ: היחידה לסיכול מין

נסים זאב מש"ס (תמונת AVI: אור גץ, חדשות1 ערוץ 2)
אבל בחורי ישיבות פטורים, נכון? | תמונת AVI: אור גץ, חדשות1 ערוץ 2

צעירים וצעירות חדורי מוטיבציה ובעלי סקס אפיל של צנונית: מדינת ישראל מחפשת אתכם. הפסיקו לרגע את הרפרושים בג'יידייט, התנתקו לכמה שעות מהעולם המופלא של וורקראפט והצטרפו למאבק במכת המדינה הבאה. אונס? אלימות? פליטים? מה השתגעתם? אנחנו מדברים על הצעת החוק החדשה של ח"כ ניסים זאב, זו שאוסרת קיום יחסי מין לפני החתונה. מעכשיו והלאה תדפקו על דלתות אזרחים, תקימו מארבים בשירותי פאבים ותפתיעו מבקרים בדרייב אין. אף אחד לא יפשפש פה יותר בלי טבעת על האצבע, ברור? ההוראה הזו תקופה באופן מיידי, חד משמעי ובלתי ניתן לערעור בכל מקום. מלבד קריית מלאכי כמובן.

בא בקלות, הולך בקלות

הנפקת פייסבוק בפברואר 2012: מגמת עלייה מ (צילום: AP)
תחתום פה ופה, וכאן תעשה שייר | צילום: AP

גם אם לא תמיד זה נראה ככה, העולם שסביבנו בנוי כנראה מאיזונים מדויקים במיוחד. לכל פעולה יש תגובה. מעוף פרפר באפריקה יגרום להוריקן בארצות הברית, שמלת איזולירבנד של דוגמניות גרמניה שופעת, יעודד הקרבה של טיגריס מצוי עבור הביקיני של מעיין חודדה. ככה זה גם בכל הקשור להימורים. אנחנו, למשל, מילאנו השבוע טופס ווינר בשווי 20 שקלים והצלחנו לטעות גם בקטגוריות שעליהם לא הימרנו. מארק צוקרברג הימר על שווי החברה שלו בבורסה והפסיד 20 מיליארד דולרים ביום אחד. ההבדל הוא שהוא יוכל להמר על הסכום הזה גם מחר בלי כל חשש. אבל אנחנו נצטרך לוותר על פלאפל השבוע. 

הנה זה מגיע, תנו לבוריס להניף את הגביע

אליפות העולם בשחמט (צילום: האתר הרישמי)
אז מה אתה אומר? נעבור לשש-בש? | צילום: האתר הרישמי

בינינו, עשו קצת יותר מדי רעש מגמר ליגת האלופות הזה. גם ככה היה שם שיממון במשך 80 דקות, ועוד גררו אותנו עד הפנדלים. מה זה לעומת האנדרנלין המתפרץ של אליפות העולם בשחמט? אתם ראיתם את הטיקי-טאקה של גלפנד? את הדאבל פס בין הפרש לסוס של אנאנד? המשטרה הייתה צריכה לעצור את הצופים מלפרוץ בפיהוקים אל האולם. אם לא היינו נרדמים כל כך הרבה פעמים בעצמנו תוך כדי ההתמודדות, בטוח הייתם רואים אותנו עומדים מול המסך וצועקים: "יאללה בוריס, מלחמה". אבל עכשיו צריך לשים את הכל מאחורינו. עוד שלושה משחקים לסיום והתוצאה היא משהו בסביבות ה- 689:689. הכל יכול לקרות וגורל האומה עומד על כף המאזניים. מצד שני, עם כל העבודה למורל הלאומי, אם הסיפור לא יתנקז לסיום בקרוב, כדאי שמישהו יטיל מטבע ויגמור עם זה כבר.

הצעה מגונה 2: הפיתוי הצרפתי

אין תמונה
יכולה לפרוט חמישה מיליון? אין עלינו כסף קטן

וולט דיסני הסביר פעם ש"אם נחלום את זה, נוכל להשיג את זה". הכול הרי עניין של אמונה. הבעיה היא שה"זה" שדיסני דיבר עליו לא ממש תואם את ה"זה" שלנו. כי בחלומותינו הרי הכל מאד ברור וחוזר על עצמו באופן מדויק. אלה אנחנו וקלי ברוק בריביירה הצרפתית. מסביבנו בקבוקי שמפניה ריקים, שאריות קרואסונים ומצלמות וידאו שמתעדות כל רגע בהיי דפינישן. אבל איכשהו בכל פעם שאנחנו מתעוררים, נראה שהסיכוי להגשמתו רק צנח. וזה הישג כשמתחילים מ-0.

נמרוד קמר, עיתונאי ישראלי, מצא את עצמו השבוע פנים אל פנים מול הדוגמנית/שחקנית הבריטית הלוהטת בפסטיבל קאן. קמר לא התבלבל מגודל המעמד, שלף מכיסו צ'ק על סך מיליון דולרים (אמתיים לחלוטין) והציע אותם לברוק בתמורה ללילה משותף אתה. בטרם הספיקה נערת פלייבוי להיענות להצעה (בחיוב כמובן, זה ברור לא?), תפסו אותו מאבטחיה ונפטרו ממנו במהירות, כאילו היה דורון ג'מצ'י בהישרדות. עצוב, אבל לא נורא. בלילה הקרוב נחזור לשם שוב, בחלום, והפעם יהיה לסיפור הזה הפי אנד.

>> בשבוע שעבר חשפנו את הטרנד החדש: פליטי ריאליטי אאוט, פדויי שבי אין