שיעור לחיים

תלמידה שבדית (צילום: socialnomics.net)
טוב, יאללה, זזתי לשיעור תושב"ע | צילום: socialnomics.net

בואו נודה על האמת, לא לכולנו היה קל בתיכון. ככה זה כשמנסים לכלוא פקעת של הורמונים בתוך חדר עמוס בשמיניסטיות עם תלבושת אחידה, הרבה השכלה לא יוצאת מזה. קחו לדוגמא את תושב קריית מלאכי, בן 33, שהחליט השבוע לסגור חשבון עם מערכת ההשכלה על טראומות הילדות, והשתולל במתחם בית הספר ממנו נזרק, עד שנעצר על ידי המשטרה. זה אולי יישמע כמו קלישאה, אבל בשבדיה, למשל, זה לא היה קורה. איך אנחנו יודעים? כי אם ההפסקות בין השיעורים כאן היו כוללות התגלשות במסדרונות עם בלונדיניות בביקיני, ופרויקט הגמר שלכם היה כולל התרוצצות בעירום בחווה, כולנו היינו עושים הכל כדי להישאר כיתה.

העוזרת הקטנה של סנטה

אין תמונה
זקן עם שק של מתנות השאיר אותי פה וביקש שאחכה לך
בית המשפט הגבוה לצדק של הרשת התכנס שוב השבוע כדי להכריע בגורלה של הצלבנית המסוכנת, בר רפאלי, ששמה לה למטרה להמיר את דתם של חסרי ישע באמצעות תמונות שהיו גורמות לסנטה לפרוץ במחרוזת "הו הו הו" . תובעים גדולי שם כמו "לירונוש59", "תתנצרי מגעילה" ו-"יא דוחה ת'שועלים" העלו טיעונים פסיכו-פילוסופיים עמוקים באינסטגרם של הדוגמנית, בתגובה לתמונה שפרסמה בפיג'מה, חזייה וכובע סנטה. פסקי הדין המוצעים נעו בין שינוי מצב הצבירה שלה לגז אציל ועד מאסר עולם בארובה.

בר היא כמובן רק התירוץ ללינצ'טרנט שפורץ כאן מדי כמה ימים. כל מה שצריך הוא תירוץ קלוש (שמעתם? בר רפאלי היא אנטיוכוס) כדי שמיטב הבלוגים הקיקיוניים, ממיסטים מתחילים וסתם טרולי אינטרנט ייקראו לדגל כדי לבצע וידוא הריגה. במקרה הנוכחי זה אפילו יותר כיף כי רפאלי מעזה לענות, מה שמשדרג אותה מיד לדרגת צוררת העם היהודי, ומצדיק הבעת תקווה שבקרוב תחולל על ידי אייל צפון בעונת הייחום. כי ככה זה בדמוקרטיה הווירטואלית החדשה: משפטי שדה המוניים הם סמל לחופש ביטוי, זכות לשם טוב והגנה מפני השמצה הם סתם מותרות. בטח אם אתם נוצרים. 

אכלו אותה

פואד בן אליעזר אוכל לביבה (צילום:  יחסי ציבור)
תגידו, זה רק המנות פתיחה, נכון? | צילום: יחסי ציבור
עם כל הכבוד לאתגרים שבהם אתם עמדתם בחייכם, לא יזיק לכם לפרגן קצת לשלי יחימוביץ'. כי לא משנה בכמה ארוחות חג משפחתיות נאלצתם לעמוד, שום דבר לא יכין אתכם באמת לדרישות התפריט של פואד. כך, בערב אחד של חג אורים, נטשה השבוע הפוליטיקה שלנו את הביבים בהם היא מתפלשת לאחרונה, לבשה חג, ויצאה לצרוך קצת שומן טרנס עם צבעי מאכל כמו יתר עם ישראל. אז נכון, בארוחה המקבילה בביתו של שאול מופז היו יותר נרות מאורחים, אבל בחגים העיקר זאת הכוונה. אל דאגה ממילא כולם מעדיפים שלא להתמלא יותר מדי באירועים האלה, הם הרי עוד צריכים לאכול לנו את הראש בחודש הקרוב.

בקרוב אולקוס

בורגר אטומי (צילום: dailymail.co.uk)
עוד טיפה של נסורת גרעינית וסיימנו | צילום: dailymail.co.uk
כבר שנים מזהירים מומחים, רופאים וחובבי עלי בייבי שיום אחד הג'אנק פוד יהרוג אותנו. הבעיה הגדולה עם הנבואה הזאת היא שקצב סתימת העורקים כל כך איטי שעוד טריפל בורגר כבר לא באמת ישנה את גזר הדין. מסעדה באנגליה עלתה על פתרון שיספק מיידית את החטא ועונשו. מנת הדגל של המסעדה כוללת המבורגר עשוי פלפלים חריפים, רוטב שיכול להמיס כורים גרעיניים באירן וקילו של בשר וגבינה, שיחפו בכולסטרול על מה שיישאר ממיצי הקיבה שלכם. מצד שני, אל תגידו שאין צדק בעולם. כי אם כבר ללכת, לפחות שיהיה על בטן מלאה.

המסך עולה

אן התאווי נחשפת
אוקי, מוכנה להופעת בכורה עולמית?
חודש דצמבר הוא תחילתו של המאני טיים בהוליווד, עונת הזהב שבסיומה ייצאו הווינרים עם פסלונים והלוזרים יקבלו הצעות חוזה לזיבלונים. זה הזמן לשלוף את הנשקים הסודיים, להפתיע ולהותיר חותם שיישאר מספיק זמן בזיכרון הקולקטיבי. אן הת'אוויי, שחולמת כבר שנים על האוסקר מכירה היטב את ההיגיון הזה. מכאן השאלה היחידה שנותרה פתוחה היא האם לא היה מוקדם מדי לחשוף את שחקנית המשנה שלה בהקרנת הבכורה של "עלובי החיים" השבוע. אחרי הכל חברי האקדמיה כבר לא ילדים ולכו תדעו אם עד ינואר הם עדיין ייזכרו מי שכחה את התחתונים בבית בדצמבר.

>> בשבוע שעבר: ביררנו איך אתם מעדיפים את הבר שלכם?