לפני מספר שבועות ערכנו כאן בערוץ בדיקה מקיפה אודות חייהן של חשפניות, וגילינו שהשכר הגבוה הוא אחד התמריצים הבולטים לבחור במקצוע של ריקודים בעירום מול גברים חרמנים. אבל מסתבר שהכול יחסי בחיים ולא כל החשפניות מרוצות ממצב החשבון בבנק בסוף החודש. לי גרייס דוהרטי, בת ה-29, רקדנית אקזוטית במועדון החשפנות "צ'יטרס" בפלורידה, החליטה לעשות הסבת מקצוע מהירה והפכה לשודדת בנקים הנמלטת מהחוק.

אין תמונה
אני רוצה למסור ד"ש לסוכן סטנלי, תתקשר אלי. לי גרייס דוהרטי

דוהרטי ושני אחיה, ריאן וסטנלי, התפרצו חמושים בנשק חם אל סניף בנק בג'ורג'יה ב-2 לאוגוסט תוך כדי יריות באוויר, דרשו מהפקידה לרוקן את הקופה ונמלטו מן המקום עם סכום לא ידוע. מוקדם יותר באותו היום נמלטה החבורה משוטר במרדף על כביש מהיר שהזכיר סרטי אקשן הוליוודיים. במהלך המרדף הוציא אחד האחים את ראשו מהחלון וירה באחד מצמיגי מכוניתו של השוטר.

אין תמונה
כך היא נראית בתמונות המבוקשים של המשטרה

כעת נמצאת השלישייה במנוסה בעוד המשטרה הפדראלית מנהלת אחריה מצוד ברחבי ארצות הברית. "כנופיית דוהרטי מהווה סכנה מיידית לכל נציג חוק שיבוא עמם במגע", טוען סוכן האף.בי.איי, סטפן אמט. "אנחנו יודעים שהם אגרו כמויות גדולות של נשק, כולל קלצ'ניקוב, מכונות ירייה ואקדחים. הם מסוכנים מאד ולא יהססו לפתוח באש". המשטרה ממליצה לכל אזרח שיבוא במגע עם החבורה לספק לה מיידית את כל מה שהיא מבקשת. אנחנו היינו מוסיפים שלא מומלץ לבקש מלי גרייס לאפ דאנס קטן, לזכר הימים היפים.

אין תמונה
גם חשפניות שודדות רוצות לתפוס קצת צבע
>> תרימו ידיים: מעשי השוד הנועזים בהיסטוריה