ברשותכם אפתח בנימה אישית: יש רגעים שאני שואל את עצמי, מדוע התחלתי לעבוד בערוץ הגברים? אחד הרגעים האלה היה יום לאחר שצילמתי את הכתבה פה למעלה, כשהתעוררתי צולע ברגל שמאל אחרי לילה שלם שבו הייתי חייב לישון על הגב בלבד – פשוט כל צדי הגוף שלי היו מנופחים ובגוונים של כחול-ירוק, עם נגיעות של אדום דם. אבל גבר צריך לעשות מה שגבר צריך לעשות לא?

ומה שגבר צריך לעשות זה לבדוק, אחת ולתמיד, מהי אמנות הלחימה הכואבת ביותר. תחילה בדקנו קרב מגע ישראלי, תחת אימונו של דורי נימצקי שרחב ממני פי שניים בערך ולא מתבייש להשתמש בזה. המשכנו לאמנות מסורתית ועתיקת יומין, קונג פו, עם המאמן אריאל חודורקובסקי שעד שאתה מסיים להגיד את השם שלו אתה מגלה שאתה כבר על הרצפה עם זעזוע מוח בינוני עד קשה. ולבסוף קינחנו עם אמנות אכזרית וברוטאלית, ג'יו-ג'יטסו ברזילאי ו-MMA, תחת פיקודו של אורן לוין, שהוכיח לי שזה לא משנה כמה גבוה וגדול אני אהיה, הוא תמיד ישבור אותי כמו בובת חרסינה.

המסקנה די פשוטה: הכל כואב, מאוד כואב. ולמרות שהמאמנים היו נחמדים ותמיד חייכו אלי חיוך ערמומי לפני שהם קרעו לי את הצורה, אני אמליץ לכם בחום שלא להסתבך עם אף אחד מהחברים המצולמים מעלה. עכשיו תסלחו לי אני הולך לבדוק אם נשאר קרח במקפיא.

עורך וידיאו: ניר וייס

>> להתחיל עם בנות במכון כושר: כל האמת