מול המצלמות: התחמקו מברד של כדורי המתנקשים

הסיפור המטורף הבא מגיע מאיטליה שידועה גם בזכות המאפיה ובמיוחד המתנקשים האכזריים שלה. לרוב מדובר באנשי מקצוע ולא הייתם חושבים שהם יפספסו את המטרה שלהם מטווח אפס, אבל זה בדיוק מה שקרה בעיר רג'יו קלבריה שבדרום איטליה, שידועה בפעילות המאפיה בתחומה. האירוע עצמו התרחש כבר לפני שנה אולם המשטרה המקומית שחררה את סרטי האבטחה שתיעדו באופן מצמרר את ניסיון ההתנקשות אחרי שהצליחו לתפוס את היורים. כפי שניתן לראות שני אנשי עסקים יצאו מחנות בעיר כשלפתע מגיח למקום אופנוע ועליו שני המתנקשים. הם נעצרים במרחק של מטר מהקורבנות ופותחים באש. אחד מאנשי העסקים מנסה להפיל את אקדח המתנקש והשני בורח לחנות. רק בנס אנשי העסקים לא נפגעים מברד של כדורים והמתנקשים נמלטים מהמקום. אגב מחקירת המשטרה עולה שכל ההתנקשות הזו בגלל חוב סכום של 3,000 יורו.

האסיר ביקש מהשופט מאסר ארוך יותר

בדרך כלל פועלים נאשמים ועורכי הדין לקבל כמה שפחות שנות מאסר, אם בכלל, אבל במקרה הזה מדובר בנאשם יוצא דופן. רוי מרפי בן ה-43 מואשם בשוד של חנות מכולת. השבוע הוא הפתיע את השופט כשביקש ממנו לגזור עליו שבע שנות מאסר, העונש המקסימלי בגין עבירת שוד בארה"ב. רוי אמר לשופט שהוא מעדיף את החיים מאחורי הסורגים. למה? כי עברה שנה מאז השתחרר מהמאסר האחרון שלו ולדבריו אין לו מה לחפש בחוץ. השופט אגב לא התרשם מהבקשה של רוי וגזר עליו "רק" ארבע שנות מאסר. כמו שזה נראה כשיצא ישדוד חנות נוספת כדי לחזור.

הקצין קיים מין אוראלי עם האסירה

סוהר נתפס עם אסירה (צילום: Arizona state prison)
מחפש עבודה | צילום: Arizona state prison

אנתוני ג'יימס מארוטה, קצין שרות בתי הסוהר באריזונה, איבד את מקום עבודתו אחרי שנתפס מקיים מין אוראלי עם אסירה עליה היה אחראי. על פי הדיווחים של התקשורת המקומית אנתוני בן ה-26 היה בתפקיד כאשר אסף את האסירה לרכב של השרות. מי שהעביר את הדיווח הייתה אסירה אחרת בכלא, שהעידה כי היא נהגה ברכב המסחרי,ולדבריה ראתה את מארוטה מקבל מין אוראלי מאסירה ששמה לא פורסם. מארוטה נעצר,  וראה את הסורגים מהצד השני. הוא מואשם בקיום מגע מיני תוך ניצול מעמדו וכבר איבד את מקום עבודתו. מארוטה הודה במיוחס לו ואף סיפר שזו לא הייתה הפעם הראשונה. לאחר שנעצר הוא שוחרר בערבות של 15,000 דולר וכעת הוא מחפש עבודה חדשה.

תושבי הכפר נטרלו את השוטרים כדי להילחם בקרטלי הסמים

בשבוע שעבר ספרנו לכם על תופעה במקסיקו, בה אזרחים מקימים מליציות כדי להילחם בקרטלי הסמים. השלטון לא ראה את היוזמה בעין יפה, שכן אזרחים זועמים חמושים בנשק זה מתכון לצרות. ואכן השבוע הרגישה המשטרה המקומית בעיר פאראקורו אחרי ש-600 אזרחים פרקו את השוטרים המקומיים מנשקם ולאחר מכן קשרו אותם. כמובן שהם גם צילמו תמונות של השוטרים חסרי הישע והפיצו אותן. ולמה הם עשו את זה? לא תאמינו אבל העיר הותקפה לפני מספר ימים על ידי אחד מקרטלי הסמים שפשוט השתלטו עליה. אז כדי להילחם בחברי הקרטל ולהחזיר שליטה על העיר הם נטרלו את השוטרים כדי שאלה לא יפריעו להם. הם נכנסו לעיר ברכבים משוריינים כשהם צועקים "אל תפחדו אנחנו האלימים". הם הבעירו על מה שהיה בדרכם ופתחו באש לכל עבר. במהלך המסע בעיר הם פתחו באש גם על סוחרי הסמים ולעבר כל מי שהתרועע אתם. האזור נראה כמו זירת מלחמה ועל פי הדיווחים הרשמיים יש לפחות הרוג אחד ומספר פצועים.

שליח פיצה נעצר על קיום יחסי מין עם כלב

אין תמונה
הוא? אנחנו לא מופתעים

גם הסיפור ההזוי הבא מגיע מארה"ב והפעם כולל שליח פיצה, כלב ומגע מיני. ג'ושוע לין וורביקי בן ה-22, שליח פיצה, נעצר אחרי שנתפס במצלמת אבטחה של בית פרטי מקיים מגע מיני עם כלב. הכל התחיל אחרי שהמתלוננת הבחינה כי הכלב שלה, רועה גרמני, התחיל לצלוע ובניגוד לאופי החברתי שלו התחיל להתרחק מבני אדם. היא בחנה את מצלמות האבטחה ולתדהמתה ראתה את לין מקיים מגע מיני עם הכלב שלה. את הסרטון העבירה למשטרת פלורידה שעצרה אותו בגין התעללות בבעלי חיים. מתברר שלא מדובר בתופעה נדירה במדינת פלורידה: התקשורת המקומית מספרת על מספר בני אדם שנעצרו בגין אותה עבירה. בחודש אוגוסט האחרון נעצר עבריין מין מורשע אחרי שקיים מגע מיני עם כלב, שבוע בלבד אחרי ששוחרר מהכלא על מגע מיני עם כלב אחר.

המורה חזרה לכלא אחר התגרש מאשתו

מרי קיי לוטרנו מוכרת בעולם כמורה ששכבה עם התלמיד שלה, רק בן 12, עבירה שבגינה העבירה כמה חודשים בכלא. שנים לאחר מכן, כשהיא בת 34, התחתנה מרי עם התלמיד שלה אז בן 22. השבוע היא חזרה לכלא אחרי שלא הגיעה לדיונים בבית המשפט, הפעם בגלל שהרשויות דורשות לשלול לה את הרישיון על עבירות תעבורה רבות. אחרי מספר ימים בכלא היא שוחררה בערבות של 5,000 דולר. בזמן שמרי העבירה את זמנה מורה אחר שעצור אחרי שנמלט לצרפת עם תלמידה שלו בת 15 בלבד התגרש מאשתו. ג'רמי פורסט הסעיר את העולם אחרי שנמלט לצרפת עם תלמידה שלו. בתחילה חשבו שמדובר בחטיפה אולם הם נקלטו במצלמות האבטחה והתברר שהיא ברחה אתו מרצון. הוא נתפס אחרי מצוד חובק עולם והואשם במגע מיני עם קטינה, על פי כתב האישום "ביתק את בתוליה שבוע אחרי שמלאו לה 15", ונגזרו עליו חמש וחצי שנות מאסר. השבוע הוא התבקש לחתום על מסמכי גירושין כאשר בסעיף הסיבה רשמה אשתו "התנהגות בלתי סבירה".

מלכת היופי של ונצואלה נרצחה על ידי שודדים

אין תמונה
ספיר בטקס מלכת היופי

ונצואלה, כמו לא מעט מדינות דרום אמריקה, סובלת מפשיעה חמורה ומעשי רצח רבים. על רובם אנחנו לא שומעים אבל הפעם מדובר ברצח של מלכה. בלילה שבין רביעי לשלישי, סמוך לחצות, רצחו חמישה שודדים את מלכת היופי של ונצואלה לשעבר, מוניקה ספיר, ואת בעלה לשעבר, הבריטי תומס הנרי ברי. הרצח של מוניקה התרחש בדרך מבודדת והוא האחרון בסדרה של מעשי רצח שנגרמים במהלך שוד מזוין של עוברים בכביש. ברכב הייתה גם בתם מאיה בת ה-5 של בני הזוג שנפצעה ברגלה אולם שרדה את האירוע. על פי הדיווחים בני הזוג הבחינו בשודדים ובמקום לתת להם את הרכב ואת כספם נעלו עצמם בפנים. בתגובה השודדים פתחו באש תופת לעבר הרכב ונמלטו מהמקום. המשטרה המקומית עצרה חלק מהמעורבים חלק מהם קטינים.

הנשים התקוטטו מול בית המשפט

נשים מחליפות מהומות (צילום: dailymail.co.uk)
דווקא נראות נחמדות | צילום: dailymail.co.uk

שתי נשים מאירלנד נקלעו לקרב מר בחניה, ולא ריחמו אחת על השניה, כולל אגרופים לפנים, משיכת שערות ודם. אולי לא דבר חריג בשגרת יומן, מלבד מהעובדה שהפעם הן עשו זאת מול בית המשפט ולעיני מצלמות האבטחה. על פי הדיווח אחת הנשים, בשנות ה-20 לחייה, צעדה ברחוב יחד עם בנה כשלפתע זוג חלף על פניהן, והגבר צעק לכיוונם: "אני הולך לדרוך על הראש של בנך". יתכן שהייתה היכרות מוקדמת בין הצדדים, אך בכל מקרה הצעירה לא חשבה פעמיים ותקפה את האישה שעמדה לצידו של הגבר. העדים, וללא ספק גם התמונות, מספרים על קטטה אכזרית במיוחד. מאבטח של בית המשפט הצליח, בקושי רב, להפריד בין הצדדים, ואמבולנס הוזעק למקום - אולם הנשים נעלמו עוד לפני שהגיע.

>>> הזוכה בתחרות הרלגיים הארוכות ברוסיה