הסיפור הבא כאילו לקוח מסרט אימה טיפוסי וכולו מתועד בסרטון, שעלה ליוטיוב והתפרסם באתרי החדשות בעולם.

בסרטון נראים שני גברים יושבים באוטו באמצע העיר טמירטאו שבקזחסטן. כשהם רוצים לצאת מהמקום, הם מבחינים באישה מגואלת בדם שמתקרבת לכיוונם. לפי הדיווחים, האישה התוודתה בפני הגברים על כך שרצחה לפני דקות אחדות את החבר שלה בביתם המשותף. 

האישה נלקחה למעצר, שם לא הכחישה את מה שקרה וסיפרה שרצחה את בן זוגה בעזרת סכין. במשטרה אומרים שהרצח קרה אחרי שהזוג נקלע לויכוח סוער ושעכשיו היא צפויה לעונש של מאסר עולם.

עוד בפשע העולמי:

האישה תקפה את המאהבת וזרקה אותה מגשר

פשע עולמי (צילום: Argetohu)
עונש אכזרי | צילום: Argetohu

כבר היו לנו נשים כאלה במדור, אבל זו ללא ספק עלתה על כולן. אישה אלמונית מברזיל תועדה השבוע כשהיא נוקמת, די באכזריות, במאהבת של בעלה.

הסרטון, שכמובן הפך ויראלי במיוחד, נמשך כדקה והוא מתחיל כבר בחלק שכולל אגרופים ובעיטות שהאישה נותנת מכל הלב למאהבת. זה מתחיל בכניסה לבנין וממשיך למה שנראה כמו רחוב ראשי, שם היא ממשיכה להכות אותה לעיני העוברים והשבים. ניתן לראות איך המאהבת מנסה להתחמק, ולרגע גם בני זוג המומים שנקלעו לתקרית, אבל את האישה הזועמת לא ניתן לעצור. היא גוררת אותה מהשיער לאורך הרחוב, תוך שהיא צועקת שלא תתעסק עם בעלה. בהמשך נראה שמצטרפת אליה עוד חברה. הסרטון נקטע לכמה שניות ואז הוא מסתיים בזה שהיא זורקת את המאהבת מגשר סמוך אל נהר בוצי. למקרה שדאגתם, היא שרדה את הנפילה, אבל את ההשפלה - לא בטוח. מה שכן ספק גדול שנשים אחרות יעזו להתקרב לבעל. למרות שאין דיווח בנושא, נראה לנו שמשטרת ברזיל מנסה לאתר את הדמויות.

מורה ביום, נערת ליווי בלילה

בימים אלה ממש רוסיה שלחה לכיוון שלנו מערכת חורפית קרה במיוחד, אבל במקביל אנחנו מקבלים משם סיפור חם עד רותח. לאחרונה התפרסם במדינה סרטון לוהט - מהסוג של משאיר מקום לדמיון, של אישה שעוסקת בליווי - מהסוג של מבוגרים.

פשע עולמי (צילום: מתוך יוטיוב\VIDEO HOT)
המורה יודעת ללמד עוד דברים | צילום: מתוך יוטיוב\VIDEO HOT
 

בסרטון הזה ניתן לראות את הגברת קטיה גרלובה, בת ה-22, כשהיא מקבלת תשלום של 3,000 רובל ובהמשך בפעולה עם לקוח כשלגופה, לפחות בחלק שפורסם כרגע, חוטיני בלבד. לא עבר הרבה זמן והתברר שגרלובה היא בכלל אנסטסייה מונפסאי, וזו עובדת גם כמורה בבית ספר יסודי. עכשיו היא נמצאת בחקירה של משרד החינוך המקומי, בכל זאת - לא דוגמה מי יודע מה לילדים. היא מצידה תובעת את הגבר שהדליף את הסרטון. הולך להיות שמח.

הטרוריסטים חזרו מפנסיה כדי לשדוד

הידיעה הבאה תהפוך, באחריות, לספר מתח ואז גם לסרט הוליוודי. עד לפני 20 שנה בערך פעלה בגרמניה מחתרת, או יותר נכון ארגון טרור, ששמו "כנופיית באדר-מיינהוף". הארגון הזה פעל במשך כמה עשורים עד שנעלם כמו שהופיע. בין הנעלמים היו גם ארנסט שטאוב כיום בן 61, חברתו דניאלה קלטה כיום בת 57, ובורקהרד גרווג, בן 47. עקבות השלושה נעלמו בשנת 1998, כאשר הביון הגרמני מייחס להם רצח של עשרה בני אדם לפחות. עכשיו מגיע החלק של התפנית בעלילה.

ב-6 ביוני האחרון הגיעו שלושה שודדים אלמונים לחנייה של סופרמרקט בעיר ברמן. הם ירו לעבר רכב משוריין להובלת כסף, אבל נמלטו מהמקום מבלי שהצליחו להשיג את הכסף. ניסיון שוד נוסף התרחש ב-28 בדצמבר, הפעם בוולפסבורג. כעת חשפה המשטרה הגרמנית שבדיקות DNA מוכיחות ששלושת המחבלים הם השודדים, ולדעתם השוד נועד לממן את הפנסיה שלהם. אגב, ב-1999 הם הצליחו לשדוד משהו כמו מיליון וחצי מארק. כנראה שהכסף נגמר.

מה עושה צוות חקירת הרצח במקום לעבוד 

פשע עולמי (צילום: טובי סלנדר)
חוגגים את ההצלחות? | צילום: טובי סלנדר

זה היה אחד מתיקי הרצח הקשים וגם המפורסמים בבריטניה. סיאן בלייק, שבשנות ה-90 הייתה שחקנית פופולרית, נמצאה לפני כחודש אחרי שנרצחה ונקברה יחד עם שני ילדיה, זאכרי בן השמונה ואמון בן הארבע, בחצר ביתם. החשוד המידי היה בן הזוג ואבי הילדים, ארתור סימפסון קנט, אולם זה נעלם.

לא מעט כסף ושעות חקירה הם השקיעו, עד שקנט נלכד ונשלח אחר כבוד לחלק האחורי של הסורגים. וכנראה שהמאמץ הזה באמת היה יותר מדי לאנשי החוק, כי הדיילי מייל הבריטי פרסם שצוות החקירה נמצא בימים אלה בבית מלון מפנק בגאנה, שם הם נמצאים כל היום בבריכה, משתזפים בשמש וכמובן שותים כמה ליטרים של בירות. אפילו הביקורת שהם סופגים בימים האחרונים בגלל כל מיני ליקויים לא הפריעו להם בחופשה. ואולי מגיע להם באמת.

פשע עולמי (צילום: טובי סלנדר)
גם להם מגיע לנוח | צילום: טובי סלנדר

התפוז המכני גרסת סין

סרטון אלים שהתפרסם השבוע עורר זעם בסין, וגם דיון סוער על בני הנוער במדינה. בסרטון ניתן לראות נערה אלמונית כשהיא סופגת מכות קשות מחבורה של נערות, שאף מפשיטות אותה לגמרי ומשפילות אותה, משהו בסגנון התפוז המכני.

פשע עולמי (צילום: מתוך יוטיוב\WORLD NEWS)
תוקפות בלי רחמים | צילום: מתוך יוטיוב\WORLD NEWS

לא פחות מזעזע הייתה העובדה שאף אחד שם לא התערב והיו שם לא מעט בני נוער, כולל הצלם. כאמור, ישנו דיון רציני בנושא וחוץ מזה המשטרה המקומית מנסה לאתר את המעורבים.

התפוז המכני גרסת רוסיה

סרטון קשה לא פחות מגיע השבוע גם מרוסיה, שם תועדו חבורה של נערות כשהן מכות באכזריות נערה אחרת בת 15. הן גזרו לה את השיער, כיסו אותה בשמיכה, בעטו בה, נתנו לה אגרופים והכניסו את הראש שלה לאסלה מספר פעמים. כל זה תוך איומים ברצח וכמובן שבתיעוד ההשפלה האלימה. במקרה הזה המעורבים כבר נעצרו והסיפור הגיע עד ללשכתו של פוטין.

שודדת "החריץ בישבן" מבקשת שחרור מוקדם

איבוני פייד, בת ה-23, נחשבת לשודדת מהמפורסמות באוסטרליה. לא שהיא עשתה משהו מיוחד, כן? השוד שלה היה למעשה די שגרתי: כניסה למקום עם כלי נשק וגניבת הכסף. רק שפייד הגיעה עם ג'ניס בגזרה ממש ממש נמוכה והכל היה מתועד במצלמות הביטחון, ככה שהדבר הראשון שהחוקרים הבחינו בו היה הישבן שלה ואיתו - קעקוע מיוחד שעשתה באיזור האינטימי. היא זכתה לכינוי המבאס "שודדת החריץ בישבן" ומאז היא נעצרה ונגזרו עליה שש שנות מאסר. עכשיו היא חזרה לכותרות, אחרי שהגישה בקשה לשחרור מוקדם. שיהיה לה בהצלחה.

פשע עולמי (צילום: nine)
הגנבת והחריץ שמציץ | צילום: nine

ככה נראים 20 טון סמים כשהם עולים באש

משטרת מקסיקו פרסמה השבוע סרטון ובו ניתן לראות אותם מעלים באש 20 טון סמים, שווי מוערך, הון של מדינה קטנה. ככה נראים 19 טון מריחואנה כשהם עולים באש עם עוד 900 ק"ג מאמפטמינים, 24 ק"ג קוקאין ועוד כמה סוגים של סמים.

פשע עולמי (צילום: MEXICO ATTORNEY GENERAL)
תומכי עלה ירוק בוכים עכשיו | צילום: MEXICO ATTORNEY GENERAL

פתרון יצירתי לגנבי אופניים

ונסיים עם סרטון שמעלה לנו חיוך, כזה שבו ניתן לראות גנבי אופניים לומדים לקח ואזרח זחוח במיוחד ששואל אותם בתמימות, "מה, הכל בסדר?". מכת גניבת אופניים זו בעיה עולמית, שגם בישראל מכירים טוב לצערנו, ונראה לנו ששווה לכם לאמץ את הפתרון שבסרטון, שכבר צבר יותר מ-4.5 מיליון צפיות.