זה קרה ביום שלישי שעבר בארגנטינה. שוד לאור יום שתועד על ידי שתי מצלמות אבטחה הפך לוויראלי ברשת לאחר שנחשף הסרטון השני של התיעוד, בו נראים זוג קשישים שנקלע לאירוע כשהם מבינים שמשהו לא תקין קורה מול עיניהם - וכשנשלפו הנשקים וקרב היריות החל, הם נראים מנסים לנוס על נפשם.

שלושה גנבים הגיעו בשבוע שעבר למחסן של מפיץ משקאות בפארק אווז'נדה שבבואנוס איירס במטרה לשדוד את בעל המחסן ולרוקן את הכספת במקום. לצערם של השלושה, באותו זמן עמדו בסמוך שני שוטרים - אחד על המדים והשני על אזרחי - שהבחינו מיד במתרחש והגיבו לאירוע תוך שניות.

עם נשקים שלופים הם החלו בקרב יריות עם שלושת הגנבים, הצליחו לפגוע באחד מהם תוך שהוא מנסה לברוח ברכב אליו כבר עלו שני הגנבים האחרים. תיעוד האירוע נקלט היטב בסרטון הראשון שפורסם לאחר השוד - אך לאחר פרסום הסרטון השני, אפשר היה להבחין בדרמה הגדולה עוד יותר שהתרחשה על המדרכה ממול, שם נראים זוג הקשישים נמלטים על חייהם בזמן קרב היריות בין השוטרים לשודדים.

שניים מהעבריינים הצליחו לברוח מהמקום כשהם משאירים את חברם פצוע מאחור, אז ניתן לראות את צמד השוטרים קופצים עליו ואוסרים אותו. האירוע נגמר בנס כששני הקשישים אשר נקלעו לגמרי במקרה למדרכה ממול הצליחו להימלט בזמן לפני שנפגעו.